Ovako to rade Vučić i Tramp: Dok se lideri bore za sve građane, novinarčići Tatalovićka i Veljković se podsmevaju i rugaju
Podeli vest
Šef Bele kuće Donald Tramp pokazao je da je baš kao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić lider koji govori jezikom naroda i bori se za sve stanovnike svoje zemlje.
Zato i ne čudi što je na isti način kao i Vučić predstavljao ekonomske mere za snižavanje cena namirnica - stajao je pored stola s raznoraznim proizvodima i građanima Amerike pokazao do čega će zahvaljujući njegovom programu u prodavnicama moći da dođu po mnogo nižim cenama.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstavio je danas paket novih ekonomskih mera, a kako je ranije najavio, u pitanju su najbolje mere za običan narod, za sve građane Srbije.
Iako su i Tramp i predsednik Vučić na ovaj način pokazali da se bore za svoju zemlju i za bolji život građana, a čemu svedoči i podrška koju obojica imaju u svojim državama, pripadnici lažne elite tome se podsmevaju i rugaju. A među najglasnijima su oni koji bi zbog svog ponašanja trebalo da se stide i da se zavuku u mišje rupe, a ne da budu toliko glasni i ponosni zbog onoga što predstavljaju. Reč je, naravno, pre svega o novinarima tajkunskih i antisrpskih medija, N1 i Nova, Žaklini Tatalović i Željku Veljkoviću, iako je spisak takvih podugačak.
Američki portal Njujork post analizirao je trenutnu političku situaciju u Srbiji, ali sa posebnim fokusom na proteste koje predvode blokaderi protiv predsednika Aleksandra Vučića, a koji potresaju zemlju već 9 meseci.
24.08.2025
20:19
Nakon što ih je Vučić opomenuo, oni su se utišali, ali su kasnije to iskoristili za najsramniju kampanju protiv ekonomskih mera koje je predsednik saopštio. Ne treba ni spominjati sve naslove koje su osvanuli u tajkunskim medijima posle konferencije, a u kojima se, kako je i očekivati od antisrpskih perjanica, na krajnje besmislen način kritikuje sve što je rečeno.
A koliko su spremni da odu daleko u svojoj prvljavoj kampanji najbolje svedoči tekst koji je osvanuo na Novoj S. Da nije smešno, bilo bi tragično jer je jasno kako funkcioniše četdžipiti i na koji način se davanjem uputstava utiče na ono što će vam ta aplikacija dati kao konačni odgovor.
Foto: printscreen
Osim toga, da je njihova mržnja prema predsedniku Vučiću i svemu što on radi potpuno iracionalna, ali nemerljiva, svedoči i to što su se protiv njegovih mera udružili opozicioni tajkunski Danas i Hrvati.
Foto: printscreen
Iz ovog naslova jasno je da tajkunski Danas i dalje po svaku cenu napada i kritikuje predsednika Vučića i policiju koja je tokom nasilnih nemira prethodne nedelje i stravičnih terorističkih akcija blokadera uspela da sačuva javni red i mir. Osim toga, sačuvani su i svi životi, kako pripadnika organa bezbednosti, tako i ekstremista, kojima to očigledno ništa ne znači. Zato tajkunski Danas i piše o "batinama", zaboravaljujući na zastrašujuće povrede koje je zadobilo skoro 150 policajaca jer su ih blokaderi napadali, tukli i zasipali kamenicama, flašama, Molotovljevim koktelima i raznim drugim predmetima.
Takođe, Danas se, kao i mnogo puta dosad udružio sa Hrvatima u napadima na sopstvenu zemlju, pa ne čudi što je preneo tekst hrvatskog Indeksa, koji je pokušao da na brutalan način diskredituje sve ono što je predsednik Vučić juče govorio.
Foto: printscreen
Podrazumeva se, reč je o čistim lažima. U odvojenoj vesti pročitajte kako je stvarno juče izgledalo predstavljanje novih ekonomskih mera predsednika Srbije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Gagi
pre 7 meseci
Ja ne razumem zašto ih puštate da uđu,kad je svima jasno da to nisu novinari,nego izdajnička gamad.
Ali obratite pažnju da kod predsednika Trampa ima onaj plakat Trump/ Vance. U našem slučaju, toga nema. Nije sporno da Predsednik Vučić inicira neku akciju u oblasti trgovine, ali bi prezentaciju i realizaciju te akcije trebalo da izvede neko drugi, ministarstvo trgovine , na primer.....
Obaranje još jednog američkog lovca F-35 iznad Irana, ukoliko se ti navodi potvrde, moglo bi ozbiljno da promeni dosadašnju računicu Vašingtona i natera SAD da smanje broj letova i vazdušnih udara nad iranskom teritorijom.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Neprilagođena brzina, vožnja pod dejstvom alkohola ili droga, ometanje pažnje i agresivna vožnja spadaju među najčešće uzroke sudara, kako u Srbiji, tako i u svetu.
Uskršnja sezona uveliko je počela, a sa njom i prilika za dodatnu zaradu, koju posebno omogućavaju biznisi poput farbanja jaja, prodaje poklon paketa i košara, kao i uskršnjih poslastica
Zavojsko jezero važi za jedno od najlepših u Srbiji, a ujedno je i odličan izbor za vikend beg - ne samo zbog svoje prirodne lepote, već i zbog pristupačnih cena, jer se noćenje može pronaći već od oko 2.000 dinara.
Jedna Srpkinja nasela je na neoprostivu prevaru kada je onlajn naručila spiralne tuje, ali joj je umesto njih stiglo suvo granje upakovano u crni džak.
Profesor Džon Miršajmer ocenio je da bi potencijalni sukob Sjedinjenih Američkih Država i Izraela protiv Irana mogao doneti određene koristi pojedinim zemljama BRIKS.
Francuski general Mišel Jakovljev oštro je kritikovao plan administracije Donalda Trampa o izgradnji piste u Iranu, poručivši da bi američki zvaničnici trebalo da "prestanu da šmrču kokain između sastanaka", prenosi AOL.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Psi su naši verni pratioci, ali, kao i svi ljubimci, mogu biti podložni različitim bolestima. Ipak, postoje rase koje se odlikuju izuzetnim zdravljem, otpornošću na bolesti i visokim nivoom vitalnosti.
Pametne naočare postale su novi alat za prepisivanje na ispitima, koristeći veštačku inteligenciju za skeniranje zadataka i šaptanje tačnih odgovora putem zvučnih vibracija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar