Ljudi, ovim se diče blokaderi - možda bi hteo i da vodi Srbiju: Pokazao srednji prst, pa zavrckao usred Beograda (VIDEO)
Podeli vest
Društvenim mrežama širi se snimak blokadera koji je obučen kao žena, vrcka kukovima usred Beograda, a onda i briljira svojom kulturom - u kameru pokazuje srednji prst.
Da li je u pitanju osoba koja pretenduje da u budućnosti vodi Srbiju, pa je sada pokazala svoje pravo lice, ili samo voli da pokazuje sebe i svoj "šik-stil" i učestvuje u blokaderskim šetnjama, teško je reći, ali sigurno je da ovaj video svi moraju da pogledaju.
Medicinski suspektna blokaderka koja je po svoj prilici bila pod uticajem teških narkotika koja je pravila haos ispred kuće Miloša Vučevića je Alisa Bećin, saznaje Informer.
Biznismen Branko Babić gostovao je u emisiji "Da se ne lažemo" voditelja Novice Popovića na Informer TV, a odmah na početku je otkrio da mu je peti put ugašen profil na Instagramu, ali i da će ga uskoro vratiti.
Vladimir Štimac, vođa blokada, sam priznao da je padao na popravnom i da ga škola nikada nije zanimala. Danas ovaj ponavljač pokušava da blokira fakultete i 'soli pamet' blokaderima.
- Ja blokadera u ovakvom izdanju nikad nisam video - govori osoba koja snima, na šta se muškarac obučen u crni, elegantni šorts i belu košulju s karnerima elegantno poklanja.
Osim toga, on ima dugu, talasastu kosu, velike naočare za sunce, a svoj stajling je upotpunio i ljubičastim, rupičastim kardiganom, kao i crvenom četvrstom torbicom. Iz Beograda bi mogao pravac na pistu Fešn vika u Parizu, al' zamalo!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ovakvi sigurno neće voditi Srbiju, ma koliko to želeli. Probudila se Srbija, izašla je na ulice i brani ono što najviše voli na svetu, svoju zemlju. A ovakvi stideće se jednog dana sami sebe.
Vučić je dokazao da se Srbija poštuje u svetu, gradi puteve, fabrike, bolnice, dok ovi koji šetaju u suknjicama i psuju narod pokazuju pravo lice – haos i cirkus.
Ovakvi primeri jasno govore zašto narod neće opoziciju – jer nude samo ruganje, psovke i mržnju. SNS nudi rad, fabrike i mir. To narod zna da prepozna.
Kada Vučić donosi investicije iz Kine i Rusije, otvara nova radna mesta, ovi blokaderi paradiraju po Beogradu i brukaju zemlju. Ko bi normalan dao njima da vode državu?
Svi vide razliku: Vučić sedi sa Putinom i Sijem i donosi milijarde investicija, a njihovi lideri paradiraju u suknjama i pokazuju srednji prst. To je ta razlika između ozbiljnosti i cirkusa.
Niko normalan ne može da podrži ovakvo ponašanje. Ako im je cilj da vode Srbiju, onda se jasno vidi kakva bi bila – država cirkusa i uvreda, a ne ozbiljna i poštovana zemlja kakvu Vučić gradi.
Iza blokadera stoji gej lobi, isti onaj koji po Evropi obavezuje roditelje da im muška deca oblače žensku odeću i obrnuto, a ako to odbiju plaćaju kaznu od 250e.
Vučić zna da narod odlučuje i da se on u potpunosti oslanja na tu volju, dok opozicija je nemoćna da ugrozi stabilnost i izborne rezultate, jer narod prepoznaje ko se bori za Srbiju.
Medicinski suspektna blokaderka koja je po svoj prilici bila pod uticajem teških narkotika koja je pravila haos ispred kuće Miloša Vučevića je Alisa Bećin, saznaje Informer.
Iran je uputio hitan poziv susednim državama da odmah evakuišu osoblje iz više ključnih naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka, uz upozorenje da bi ti objekti mogli biti meta vojnih udara.
Danas (17. marta) u 18:11 po moskovskom vremenu, izvršen je napad na teritoriju koja se nalazi uz zgradu meteorološke službe na industrijskoj lokaciji NE „Bušer“, u neposrednoj blizini aktivnog energetskog bloka, saopštava Rosatom.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Menadžer Grada Beograda Miroslav Čučković izjavio je danas da je TBM mašina za kopanje beogradskog metroa završena u Kini i da će od 20. aprila biti poslata u Srbiju.
Fitnes trener Ivana Vasić je bežeći od rata na Bliskom istoku vozila 3.000 kilometara i za tri dana iz Iraka kolima stigla u Beograd zajedno sa svoja dva psa.
Gorska služba za spasavanje uspešno je realizovala još jednu akciju na Rtnju kada su dve osobe ostale same na planini sa ispražnjenim telefonima i van staze.
Skup u organizaciji "Medijske mreže" u Privrednoj komori Srbije okupio stručnjake koji poručuju da su za uspešnu energetsku tranziciju ključni ulaganja, stabilan sistem i dugoročno planiranje.
Ubistvo vođe baklanskog kartela Živka Bakića naručile su i organizovale vođe kriminalnog klana koje se nalaze van teritorije Srbije, otkriveno je tokom istrage likvidacije koja se dogodila 16. januara u Sopotu.
Telo Nenada K. (58) pronađeno je 16.marta u zgradi u Čačku, a njegov nestanak prijavljen je samo dan ranije. Zbog sumnje da su ga ubili, policija je uhapsila trojicu muškaraca.
Američki predsednik Donald Tramp protivi se daljim napadima na iransku energetsku infrastrukturu, nakon što je Izrael izveo vazdušne napade na iransko gasno polje Južni Pars.
Kina je započela direktne pripreme za mogući sukob sa Sjedinjenim Američkim Državama u narednim godinama, dok pažljivo analizira rat SAD protiv Irana kako bi otkrila slabosti američke vojne strategije, prenosi Blumberg.
Predsednik Rusije Vladimir Putin uputio je saučešće vrhovnom vođi Irana Modžtabi Hamneiju povodom smrti sekretara Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Alija Laridžanija, kojeg je nazvao „istinskim prijateljem Rusije“, mudrim i dalekovidim političarem.
Književniku Veselinu Dželetoviću, prema čijem romanu je snimljen film "Žetva", i ekipi koja je radila na ovom ostvarenju, nuđeni su milioni da iz filma izbace da su ljudi ubijani i kidnapovani na Kosovu i Metohiji, a njihovi organi vađeni u "Žutoj kući".
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Kuhinjski ormarići mogu brzo postati magnet za mrave, moljce i druge sitne napasti, ali postoji veoma jednostavno rešenje koje je prirodno i jeftino, lovorov list.
Sigurno vam se bar jednom desilo da priključite telefon na punjenje, a baterija se uopšte ne puni. To ume baš da iznervira, ali rešenje je često jednostavnije nego što mislite, a pritom veoma jeftino.
Hroničan umor, nervoza i pad energije mogu biti znak da organizmu nedostaje jedan važan vitamin iz B grupe koji ima veliku ulogu u radu mozga, proizvodnji energije i jačanju imuniteta.
Mlad mesec u astrologiji simbolizuje nove početke, neočekivane prilike i sveže ideje koje dolaze u pravom trenutku. Sledeći put ćemo ga videti 19. marta, a ovaj ciklus posebno će osvežiti energiju i doneti šanse za napredak Ribama, Bikovima i Rakovima.
Pevač Uroš Živković govorio je o svom privatnom životu, ali i odnosu sa Milicom Todorović koja mu nije odgovorila na poruku nakon njegove izjave o vezi sa oženjenim.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar