• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

06.09.2025

15:05

Skandal - ovako je govorila tužiteljka koja inspiriše blokadere teroriste: "Ako i udarite policajca, on ne sme da vam uzvrati" (VIDEO)

Ata images

Vesti

Skandal - ovako je govorila tužiteljka koja inspiriše blokadere teroriste: "Ako i udarite policajca, on ne sme da vam uzvrati" (VIDEO)

Tužiteljka Bojana Savović je svojim javnim govorima podsticala blokadere na nasilje nad policijom, a evo kakve je sve skandalozne rečenice izrekla, pa i ne čudi što je cela Srbija sinoć bila svedok stravilčnih scena iz Novog Sada.

Tamo su, podsetimo, blokaderi teroristi divljali ispred zgrade Filozofskog fakulteta s jasnim pokušajima da izazovu građanski rat. Hteli su da prolivaju krv, pa su policajce gađali Molotovljevim koktelima, topovskim udarima, zasipali ih kamenicama i flašama, a onda na njih nasrnuli ogromnim metalnim šipkama, motkama i močugama. 

To je onima koji bi da ruše državu, pa podržavaju blokadere, ali i tužiteljki Savović očigledno sasvim u redu.   

- Vi ako i udarite policijskog službenika i sednete posle toga, on koliko god da je besan posle toga, on ne sme da vam uzvrati i vrati - govorila je, verovali ili ne, ova tužiteljka.

 

 

 

    

      


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set