Strašnije ne može: Promuslimanska televizija kuka zbog smene Vulevića, pa opet udara na Srbiju
Podeli vest
Sarajevska, promuslimanska Federalna TV (FTV) podrobno se pozabavila smenom Spasoja Vulovića, bivšeg komandanta Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) MUP-a Srbije, dokazavši još jednom da zajedno s drugim antisrpskim snagama udaraju na našu zemlju koristeći sva moguća sredstva.
Da je to zaista tako svedoči i podatak da se nijedan srpski medij nikada ne bavi temama smena ovakve vrste na prostoru Bosne i Hercegovine (BiH), niti bi to bilo koga u Srbiji interesovalo, ali budući da islamisti kontiunirano sa ovdašnjom opozicijom, blokaderima i ostalim antisrbima rade na urušavanju naše države, jasno je zašto im je pitanje Vulevićeve smene interesantno.
Predsednik Udruženja veterana Žandarmerije Sreten Popović uputio je pismo podrške kolegama iz te jedinice, kao i pripadnicima Interventne i ostalim pripadnicima MUP-a.
Poznati novosadski Tiktoker, poznat po nadimku Lepi i po duhovitim snimcima kojima raskrinkava laži i sramotu blokadera, danas je brutalno napadnut u centru Beograda, na još jednom neprijavljenom skupu zgubidana.
08.09.2025
15:53
Federalna TV je tako na sraman način, baš kao papagaj koji je kontinuirano slušao laži srpske opozicije i blokadera, prenela kako je do smene Vulevića došlo jer "vlast u Srbiji želi da preuzme potpunu kontrolu nad policijom". Bez ijednog dokaza za takve skandalozne optužbe, ova televizija kao i srpski tajkunski mediji poput Danasa i N1, na isti način pišu izmišljotine, ne spominjući drugu stranu, već samo Vulevićeve reči.
- Smenjen je nakon odmazde policije protiv demonstranata u Novom Sadu, kao i pred godišnjicu pada nadstrešnice - navodi FTV, pri čemu ta televizija ni u jednom trenutku ne spominje kakvo su nasilje pripadnici organa bezbednosti naše zemlje pretrpeli te noći u Novom Sadu, već po dobro uigranom antisrpskom scenariju optužuje policiju naše zemlje za nasilje nad "mirnim građanima".
Dovoljno je samo podsetiti se ovog video-snimka i shvatiti kakav se "kulturan i miran narod" okupio 1. septembra u Novom Sadu.
- Povodom gnusnih neistina i laži, želim potpuno jasno da saopštim da je pukovnik Spasoje Vulević stekao uslove za odlazak u penziju još 23. marta 2024. godine, dakle pre nego što je otpočeo moj mandat, i koliko mi je poznato, tada mu je odobren nastavak službe. Pukovnik Vulević nas je obavestio da je doneo odluku da ide u penziju i to je njegov lični zahtev, bez bilo kakvih uticaja sa strane - rekao je Dačić tada.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bošnjaci!? Muslimani!? Pravo ime za njih je poturice! Oni su bivši Srbi! I zato mrze prave Srbe! Mrze one koji su bili dovoljno hrabri da sačuvaju svoje ime i svoju veru! Stide se svojih predaka! Nikako da oproste svojim precima! Zato tolika mržnja prema Srbima, prema Srbiji! Sa ovim imenom, "poturica", nemam nameru da ih vređam, samo da ih podsetim ko su oni! Ja ne osuđujem njihove pretke, oni ih osuđuju! I oni znaju da oni nisu Turci, zato bi da budu nešto što nisu! Pokušavaju da postanu "narod" na osnovu antisrpstva! Nisu jedini koji tako razmišljaju! Nažalost! Iskreno žalosno!
Predsednik Udruženja veterana Žandarmerije Sreten Popović uputio je pismo podrške kolegama iz te jedinice, kao i pripadnicima Interventne i ostalim pripadnicima MUP-a.
Kina ne može da računa na automatsku geopolitičku dobit od američkih kriza, jer se pokazuje da problemi Vašingtona istovremeno otvaraju nove rizike i za Peking.
Ustaški režim u Zagrebu i njihovi mediji toliko su besni jer Evropska komisija nije blokirala 1,5 milijardi evra koji su namenjeni našoj državi da su optužili predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je podelio Evropsku uniju!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima i iznad većeg dela zemlje suvo. Najniža temperatura biće od 3 do 14 stepeni, a najviša dnevna od 26 do 30 stepeni.
Zvanično je počela kompletna rekonstrukcija puta od Rogačice do Debelog brda, a reč je o dugoj i zahtevnoj trasi od 24 kilometra koja povezuje Bajinu Baštu sa Valjevom i Beogradom.
Suđenje takozvanoj vračarskoj grupi nastavljeno je juče u Specijalnom sudu u Beogadu prikazivanjem poruka koje su pripadnici grupe navodno razmenjivali, a u njima je spominjan i bivši kriminalac, a sadašnji rijaliti učesnik Kristijan Golubović, a spominjao ga je navodni vođa grupe Nikola Vušović zvani Džoni sa Vračara.
Porodica Luke Bogićevića (21) iz Šapca, koji je nestao 19. marta ove godine u Novom Sadu, podelila je na društvenim mrežama tužnu vest o tragičnom kraju potrage.
Raketna opasnost prvi put je proglašena u Hanti-Mansijskom autonomnom okrugu – Jugri, jednom od ključnih naftnih regiona Rusije, udaljenom oko 2.000 kilometara od granice sa Ukrajinom.
Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin pohvalio je pripadnike Snaga za specijalne operacije tokom sastanka sa generalnim direktorom Kamaza Sergejem Kogoginom u Kremlju, gde se razgovaralo o razvoju vojne opreme te kompanije.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Svetislav Bule Goncić je detinjstvo proveo veoma skromno živeći u podrumu Osnovne škole "Prva proleterska brigada" na Dorćolu gde je njegov otac radio kao domar.
Iako vlasnicima može delovati zabrinjavajuće, konzumiranje trave kod pasa u većini slučajeva nije razlog za paniku. Stručnjaci to često objašnjavaju kao "zamensko ponašanje”, koje se javlja kada pas doživljava unutrašnji stres ili konflikt.
Proleće je idealan trenutak da se planira vrt koji će svake godine izgledati sve lepše bez previše rada. Zato se sve više ljudi odlučuje za višegodišnje biljke, jer se one sade jednom, a zatim se same vraćaju svake sezone i unose boju i život u prostor.
Kombinacija mekane kore sa orasima, bogatog krema od žumanaca, keksa i maslaca, kao i vazdušastog šnea sa karamelom na vrhu, čini "bomba" tortu pravim užitkom kojem se teško odoleva.
Granica između zdravog seksualnog odnosa i problema ne zavisi od toga koliko je nešto intenzivno, već od toga da li postoji saglasnost, kontrola i poštovanje između partnera.
Legendarna pevačica Zorica Brunclik otkrila je da je čitava estrada bila uz nju dok je bila lošeg zdravstvenog stanja i istakla je koliko im je zahvalna.
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica nedavno je raskinula sa dečkom Nemanjom, a sada je Zorana Mićanović otkrila da su njih dvoje ove godine planirali svadbu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar