Kirk je mučki streljan - Vučić jasan sa govornice UN: Neki se tome raduju
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se sa govornice Generalne skupštine Ujedinjenih nacija u Njujorku, gde je pomenuo brutalno ubistvo Čarlija Kirka.
Džimi Kimel je vraćen na male ekrane nakon što ga je ABC privremeno suspendovao zbog komentara o ubistvu Čarlija Kirka, a predsednik Donald Tramp odmah je reagovao, osudivši tu odluku i nazvavši Kimela "netalentovanim".
Direktor FBI Kaš Patel izjavio je da biro intenzivno istražuje sve okolnosti ubistva američkog patriote Čarlija Kirka, uključujući i potencijalne saučesnike.
22.09.2025
13:00
- Svet je podeljen manje dubinskim, mnogo više emocionalnim razlikama - kazao je on.
Ističe da u svakom selu širom sveta, a posebno kod pripadnika navodne građanske elite, kada neko umre prirodnom smrću, a posebno bude ubijen, uvek je postojala empatija.
- Danas prisustvujemo čudu neviđenom - kazao je on i naveo primer Čarlija Kirka i onih koji se raduju njegovom ubistvu.
U gradu Feniksu u Arizoni biće sahranjen američki aktivista i patriota Čarli Kirk, koji je nedavno ubijen u Juti, a za ubistvo je osumnjičen mladić Tajler Robinson.
21.09.2025
16:28 >> 00:00
Ističe da je Kirk mučki streljan i da je streljan i posle smrti od strena istih onih koji su spremali politički teren za njegovo ubistvo.
- Ovakav odnos najviše razara svetsku zajednicu - rekao je on.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nije se predsednik Vučić ustručavao, uplašio, da sa govornice UN celom svetu kaže istinu. Kirk je ubijen, mučki, dok je govorio. Osudio je sve one koji su se tome radovali. To mogu samo hrabri ljudi, koji vide kuda to čovečanstvo može otići.
Све нације на Балкану морају развијати своју будућност у миру, сигурности и међународом дијалогу. Као што је велика Индира Ганди рекла - Стегнута песница није смер којим треба ићи. Стабилност региона је за Србију веома важна и она ће наставити да се залаже за поштовање Дејтонског споразума иако је и он кршен од стране неких земаља.
Džimi Kimel je vraćen na male ekrane nakon što ga je ABC privremeno suspendovao zbog komentara o ubistvu Čarlija Kirka, a predsednik Donald Tramp odmah je reagovao, osudivši tu odluku i nazvavši Kimela "netalentovanim".
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je da nova uprava "Junajted grupe" namerava da ugasije pojedine medije koje ta kompanija izdaje, kao i da podeli otkaze rukovodećim ljudima.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
Ekonomisti ocenjuju da poseta predsednika Aleksandra Vučića Nju Delhiju otvara nove mogućnosti za jačanje ekonomskih i investicionih odnosa Srbije sa jednom od najbrže rastućih svetskih ekonomija.
Naftna industrija Srbije saopštila je danas da je dobila novu posebnu licencu Ministarstva finansija SAD kojom se omogućava nesmetano obavljanje operativnih aktivnosti kompanije zaključno sa 20. martom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će se mnogo uložiti u infrastrukturu u Boru, kao i da će istok Srbije procvetati kada se otvori aerodrom i brza saobraćajnica do Brze Palanke.
Pripadnici policije u Nikšiču uhapsili su Novicu Aleksića (43) za kog se sumnja da je učestvovao u pokušaju ubistva "škaljaraca" Andrije Markovića i M. J. iz Nikšića u decembru 2025.godine.
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na magistralnom putu iz Prijepolja prema Velikoj Župi, poginula je jedna žena, dok je vozač teško povređen. Snimak nesreće se pojavio na društvenim mrežama, a scene su uznemirujuće.
T.B. (25) iz Kumanova osumnjičen je da je u periodu od 27. januara do 12. februara 2026. godine u selu Čelopek, na svirep način ubio ženu (78), a sada policija istražuje njegovu povezanost sa drugim slučajevima.
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči izjavio je u televizijskom intervjuu da Iran planira da finalizuje predlog sporazuma "u naredna dva do tri dana" i da ga potom uputi Vašingtonu.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp obratio se naciji povodom odluke Vrhovnog suda SAD, koji je presudio da je prekršio savezni zakon kada je jednostrano uveo sveobuhvatne carine na uvoz robe.
Američki i kineski borbeni avioni našli su se ove nedelje u neposrednoj blizini iznad Žutog mora, nedaleko od južnokorejske obale, prenose lokalni mediji.
Najmlađi sin Dejvida i Viktorije Bekam napunio je 21 godinu. Čestitke su stizale od ranog jutra ali je najveći utisak ostavila Bekamova poruka svom nasledniku.
Imati ljubavnika tabu je i u 21. veku, možete tek zamisliti kako je to izgledalo u carskoj Rusiji 18. veka, u svetu dvorskih pravila, crkvenih normi i potpuno drugačijih pogleda na položaj i ulogu žena u društvu.
Više od 80 sadašnjih i bivših učesnika Berlin International Film Festivala, poznatog kao Berlinale, potpisalo je otvoreno pismo u kojem osuđuju ovaj festival zbog ćutanja o genocidu u Gazi i cenzure umetnika koji su se o tome oglasili.
Beogradsko dramsko pozorište obeležilo je danas 79 godina postojanja svečanom dodelom nagrada za izuzetna umetnička dostignuća, a centralno priznanje "Tatjana Lukjanova" pripalo je Jovi Maksiću i posthumno Zoranu Đorđeviću.
Mart 2026. godine donosi finansijski bum za Blizance, Rakove i Ribe. Ne dolazi novac iznenada niti bez razloga, već kao rezultat procesa koji traje već mesecima.
Jutjuber Baka Prase oglasio se putem Instagrama gde je obavestio pratioce da je ozdravio, kao i da je došlo vreme da "krene" na reketaše nakon paljenja njegovog automobila.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar