UDARNO! Vučić o izborima: "Skratiću svoj predsednički mandat"
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u ekskluzivnoj ispovesti u emisiji Hit tvit otkrio da će njegov mandat trajati kraće nego što bi trebalo da traje zvanično, odnosno godinu i po dana.
- Meni je ostalo još zvanično godinu i po dana do kraja mandata. Verovatno će taj mandat trajati kraće i ići ćemo verovatno na predsedničke i parlamentarne izbore. Blizu sam kraju svog mandata. Ne želim da menjamo ustav, neću da se kandidujem za predsednika. Ovo što ste mi pustili pokazuje nekoliko stvari: nezrelost, neozbiljnost i neodgovornost ljudi koji nisu ništa naučili iz sopstvenog iskustva neuspeha i nikad to neće naučiti - otkrio je Vučić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je večeras u ekskluzivnoj ispovesti u emisiji Hit tvit da su oni koji ruše Srbiju već mesecima unazad formirali specijalni borbeni kamp.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u specijalnoj emisiji "Hit tvit" na televiziji Pink, a naša televizija - Informer TV, uz sve potrebne dozvole prenosila je predsednikovo gostovanje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič otkrio je večeras u ekskluzivnoj ispovesti u Hit tvitu da je na dan pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra 2024. godine tamo bio poznati blokader Miša Bačulov.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće gost specijalne emisije "Hit tvit" u 21 čas na televiziji Pink.
05.10.2025
11:12 >> 20:06
Podsetimo, on je ranije danas pozvao javnost da pogleda emisiju "Hit tvit", istakavši da nijednu emisiju u prethodnih 13 godina nikada nije najavljivao na ovakav način. Vučić je dodao da očekuje pokušaje da lavine laži zatrpaju ono što će večeras govoriti. Naglasio je da će biti mnogo stvari koje narod do sada još nije čuo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nažalost, predsednik je ponovo rekao da će skratiti svoj mandat. To narod ne želi, ali shvata da jeto dobro za državu Srbiju. Treba odabrati pravi termin, baš da država ne bi trpela.
Predsedniče, hvala Vam na iskrenosti i odgovornosti prema državi. Vaša odluka da ne menjate Ustav i da poštujete demokratske principe pokazuje koliko Vam je stalo do Srbije. Puna podrška!
Vaša reč ima težinu jer uvek stojite iza nje. U vremenu kada mnogi samo traže ličnu korist, Vi pokazujete državničku mudrost i zrelost. Srbija ima lidera na koga može da se osloni!
Dok drugi šire neozbiljnost i konfuziju, Vi ostajete dosledni, ozbiljni i odgovorni. Hvala Vam što vodite zemlju sa stavom i integritetom. Uz Vas smo do kraja!
Svako ko ugrožava interese Srbije, posebno uz mešanje stranih faktora, mora snositi odgovornost pred zakonom. Naša bezbednost i budućnost nisu tema za pregovore, država se brani odlučno i bez kompromisa.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je večeras u ekskluzivnoj ispovesti u emisiji Hit tvit da su oni koji ruše Srbiju već mesecima unazad formirali specijalni borbeni kamp.
Miloš Parandilović, predsednik "Novog lica Srbije", imao je juče raspravu sa predsednicom Narodne skupštine Anom Brnabić, tokom koje ga je zamolila da joj se obraća sa poštovanjem, u skladu sa funkcijom koju obavlja, a da njihovu zajedničku sklonost ka istom polu ipak zadrži po strani.
Prema pisanju britanskog lista The Sun, sekretar Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu poslao je ozbiljno upozorenje državama za koje Moskva veruje da imaju ulogu u napadima na rusku teritoriju.
Turisti iz Velike Britanije koji će ovog leta putovati u Grčku, izbeći će nove kontrole na granicama, uzimanje otisaka prstiju i skeniranje lica. Ovom odlukom, Atina je ograničila EES sistem za državljane ove zemlje.
Kineski autommobil "deepal s05" proizvođača "Changan Automobile" spaja elektirčni pogon, naprednu tehnologiju i cenu koja nije visoka za vozila ovog tipa. Ovo vozilo, korak po korak, prbližava prosečnom vozaču čar "vožnje na baterije".
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski sastala se sa visokom delegacijom Narodne Republike Kine, koju je predvodio potpredsednik Odbora za stanovništvo, resurse i životnu sredinu Nacionalnog komiteta Kineske narodne političke konsultativne konferencije, gospodin Džang Džinan.
Braća Denis i Nezrin Hot iz Rožaja, ubijena su danas u Podgorici, a osumnjičeni za njihovo ubistvo je Vehid Murić, koji je tokom popodnevnih časova uhapšen.
Dalibor Demirović (44) iz leskovačkog sela Pečenjevce koji je 4.novembra 2025.godine svirepo ubio svoju vanbračnu suprugu Katarinu G. (36), a njeno telo sakrio u zamrzivač, uskoro će se naći na optuženičkoj klupi.
Rukovodilac Osnovnog državnog tužilaštva u Rožajama Aldin Kalač potvrdio je da je majka Vehida Murića (25), osumnjičenog za trostruko ubistvo na Starom Aerodromu, pozvala policiju nakon što joj je sin saopštio da je počinio krivično delo.
Prema pisanju britanskog lista The Sun, sekretar Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu poslao je ozbiljno upozorenje državama za koje Moskva veruje da imaju ulogu u napadima na rusku teritoriju.
Kijev se uzalud nada da će "nadživeti" Rusiju i dočekati da Kremlj naiđe na ekonomske probleme koji će ga primorati da smanji svoje vojne operacije u Ukrajini.
Rusija je poslednjim porukama svog državnog vrha jasno stavila do znanja da više ne želi da prelazi preko poteza koje smatra direktnom pretnjom po svoju bezbednost, a u Moskvi sve otvorenije poručuju da bi dalja eskalacija u blizini ruskih granica mogla da izazove konkretan odgovor.
Izveštaji o mogućim nuklearnim vojnim vežbama Francuske i Poljske potvrđuju težnju Evrope ka daljoj militarizaciji i nuklearizaciji, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, uz ocenu da takvi potezi ne doprinose stabilnosti i predvidljivosti na evropskom kontinentu.
Dok gledaoci na Informer TV prate sudbinu pobunjenika u seriji "Katarina Velika", istražujemo istorijsku istinu o najmasovnijem ustanku 18. veka u Rusiji.
Android korisnici najviše žele povratak 3.5 mm priključka za slušalice, lako zamenjive baterije i microSD slota. Ove praktične funkcije su nestale sa modernih telefona, što stvara frustracije kod mnogih.
Na svetskoj premijeri filma "Đavo nosi Pradu 2" u Njujorku, Hajdi Klum zablistala je u spektakularnoj tirkiznoj haljini koja je istovremeno bila i smela i sofisticirana.
Frontmen "Leksington benda, Bojan Vasković i njegova supruga Aleksandra govorili su o porodičnom životu, izazovima i načinu na koji uspevaju da održe balans između karijere i porodice.
Pevač Mišel Gvozdenović godinama je prisutan na javnoj sceni, ali ističe da se ne vodi skandalima i da se u medijima pojavljuje isključivo kada za to postoji konkretan razlog
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar