• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

21.10.2025

13:59

Brnabić ostala bez reči: Ponoševci potvrdili da bi odmah priznali lažnu državu Kosovo

Tanjug/ Narodna skupština Repulike Srbije/ Peđa Vučković

Vesti

Brnabić ostala bez reči: Ponoševci potvrdili da bi odmah priznali lažnu državu Kosovo

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić danas je tokom sednice u Skupštini ostala fascinirana nakon što je stranka Zdravka Ponoša SRCE potvrdila da su za njih reči Evropskog parlamenta zapovest!

Brnabić im se zahvalila što građani Srbije sada znaju ko je ko.

- Zaista fascinantno. Ajde dobro da smo saznali da je za vas reč EP zapovest. Hvala što ste rekli pošto rezolucija EP je pozvala da Srbija prizna tzv. Kosovo, tako da je vama to zapovest. Hvala što ste rekli to građanima Srbije, za mene i parlamentarnu većinu, bogami nije zapovest - rekla je Brnabić.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set