• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

23.10.2025

12:39

Totalni haos u redovima blokadera: Filozofski fakultet u Novom Sadu poručio - Ogradili smo se od njih... (FOTO)

Tanja Andric

Vesti

Totalni haos u redovima blokadera: Filozofski fakultet u Novom Sadu poručio - Ogradili smo se od njih... (FOTO)

Podeli vest

U redovima blokadera zgubidana koji skoro godinu dana maltretiraju narod Srbije, bukti rat. Juče su čak i pokazali svoje pravo terorističko lice, jer je jedan od njih pucao na nedužnog čoveka.

Naime, Filozofski fakultet u Novom Sadu, koji je već mesima u blokadi, poručio je da su protiv Tanasija Marinkovića, njegove "Anketne komisije", partija i ostalih koji petljaju sa Evropskim parlamentom.

Celu izjavu pročitajte na priloženim fotografijama u nastavku:

Kako smo već pisali, blokaderi-plenumaši sa Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, takozvana Dinkova ekipa, žestoko udarili na lažnu "Anketnu komisiju" koju predvode Đilasovci Vladimir Obradović i Ognjen Radonjić, i poručili im da nisu dobrodošli u Novi Sad.

Plenumaši su ih optužili da su "samoproglašena interesna grupacija" i jasno rekli da nemaju nikakav legitimitet!

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set