Ideolog blokadera i čovek koji se nalazi među prvima na takozvanoj studentskoj listi za izbore, profesor Milo Lompar, uhvaćen je nedavno kako sastanči sa ekstremnim desničarom Damnjanom Kneževićem, koji je uhapšen rano jutros u akciji beogradske policije.
Knežević, koji je lider eksremističkog pokreta "Narodne patrole", tereti se da je baš danas nameravao zastrašujući napad na "Ćacilend" u srcu Beograda, a osim toga, najavljivao je i "obračun sa migrantima".
Takav čovek je pre desetak dana sa "uglednim" profesorom Lomparom sastančio u restoranu "Hand made", a na fotografiji do koje je došao Informer Knežević se vidi kako sedi okrenut licem ka kameri.
Foto: informer.rs
Međutim, ovaj dvojac, koji očigledno povezuje isti interes, a to je izazivanje haosa u Srbiji i njeno rušenje, nije bio sam. Društvo su im na sastanku pravili sve sami pripadnici "krema" - Ilija Zubac, glavni blokader sa Elektrotehničkog fakuleta (u crnoj dukserici), Lazar Mišić zvani Gandi, glavni blokader sa Poljoprivrednog fakulteta (u bež dukserici) i Feđa Dimović iz grupe "Beogradski sindikat" (okrenut leđima, plava dukserica).
A pogledajte kako šuruju Lompar i Knežević, koji se očigledno ne razdvajaju.
Foto: informer.rs
Pogledajte i ostale članove njiihove ekipe koji su ovog dana bili u "Hand made"-u. Među njima je više navijača i pripadnika ekstremističke organizacije "Narodne patrole".
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pripadnici Uprave kriminalističke policije u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom uhapsili su ekstremnog desničara Damjana Kneževića iz "Narodnih patrola" jer je javno pozivao na rušenje tzv. Ćacilenda i obračun sa migrantima, saznaje Informer iz dobro obaveštenih izvora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sve su to otpadnici i sad vidimo i teroristi. Nadam se da će država da reaguje i da će Srbija da ostane nezavisna država. Verujem da nas, normalnih ljudi, i patriota ima mnogo više od ovog šljama koji je proizvod nekog prošlog komunističkog vremena.
Sve blokadere teroriste pohapsiti i Lompara . Ispitati ga sta zna o 1. Novembru kakvo nasilje spremaju . Nasilnicima je mesto iza brave i treba sto pre tamo da zavrse
PODIGAO SE NIVO KANALIZACIJE. A KAD SE TO DESI ZNA SE ŠTA ISPLIVA..RAZNI GLUMCI MUZIČARI KOJEKAKVI ZGUBIDANI USTAŠE I OSTALE FEKALIJE. PROVALJENI 200 POSTO STO CE NAREDNI IZBORI I DA POKAZU.
.
Lompar Crnogorac, ponovo crnogorci pokusavaju da rovare po srbiji, to zlo je delimicno uklonjeno iz drzavne bezbednodti i policije a sada je vreme da se uklone i iz drugih institucija
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pripadnici Uprave kriminalističke policije u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom uhapsili su ekstremnog desničara Damjana Kneževića iz "Narodnih patrola" jer je javno pozivao na rušenje tzv. Ćacilenda i obračun sa migrantima, saznaje Informer iz dobro obaveštenih izvora.
Jedna obična prijava nestanka za 48 sati pretvorila se u pravu misteriju. Aleksandru Nešoviću Baji, poznatijem kao članu Kekine grupe, gubi se svaki trag u noći između utorka i srede, a istraga je dovela čak do hapšenja načelnika beogradske policije Veselina Milića.
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas da Srbija mora da sačuva punu stabilnost, političku i ekonomsku bezbednost i istakao da je Srbija jedna od najbezbednijih zemalja.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Jak pljusak zahvatio je večeras delove Beograda, a prema najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), nestabilno vreme očekuje se i u ostatku Srbije.
Mercedes je u Štutgartu osvežio S-klasu sa 2.700 promena kako bi zadržao tron luksuza. Nova limuzina stiže sa AI tehnologijom i moćnim hibridima za vrhunski komfor.
Nakon zime, mnoge radionice nude "prolećne preglede" automobila koji se često predstavljaju kao povoljni, ali se dešava da vozači na kraju plate visoke račune za dodatne usluge koje zapravo nisu ni bile potrebne.
Policija je danas u selu Ljukovo kod Inđije zaplenila beli automobil "folksvagen" u sklopu opsežne istrage koja se odvija od jutarnjih časova na dve lokacije kod Inđije.
Tokom dana došlo je do teške saobraćajne nezgode na magistralnom putu Bijelo Polje - Mojkovac kada je vozač putničkog automobila iz nepoznatih razloga izgubio kontrolu i sleteo u kanal pored puta.
Zvaničnici iz administracije Donalda Trampa aktivno podstiču Ujedinjene Arapske Emirate (UAE) da zauzmu strateški važno iransko ostrvo Lavan u Persijskom zalivu.
Predsednik Finske Aleksandar Stub izjavio je u intervjuu za televizijski kanal LRT da je lično razgovarao sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim nakon incidenata u kojima su ukrajinski dronovi narušili vazdušni prostor Finske.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Na prvi pogled, bežični miš izgleda kao savršenstvo moderne tehnologije, nema kablova koji se zapetljaju, a pokreti su slobodni. Kada se sagledaju njegovi nedostaci, slika je manje idilična.
Pevač Sloba Vasić danas je sa odeljenja toksikologije VMA prebačen u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" jer mu se stanje naglo pogoršalo.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar