Licemerju blokadera nema kraja, još jednom su pokazali svoje pravo lice.
Srbe iz Republike Srpske su više puta nazvali ''prekodrinskim ološem'', a sada ti isti blokaderi usred Beograda grle se sa Sandžaklijama.
- Prešli smo više od 300 kilometara i stigli u Beograd. Trinaest dana, listovi bole, telo može da izdrži još ovoliko, bez problema. A srce, osim ako ne preskoči pored ovoliko ljudi i sreće, srce, verujte, izdržava do Novog Sada, ako treba i dalje - rekao je Ines Hodžić, blokader iz Novog Pazara koji je sa grupicom svojih istomišljenika navodno dopešačio do Beograda, iako postoje dokazi da su se sve vreme vozikali različitim automobilima.
Prema Hodžićevim rečima, oni su spremni da idu i dalje.
- I u novembru, dokle god da treba, samo da konačno rešimo i isteramo pravdu - poručio je Hodžić.
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) objavilo je zastrašujuće saopštenje pred 1. novembar, za kada su najavljeni masovni protesti u Srbiji, u kom svojim članovima poručuje da su obezbeđeni besplatni panciri i šlemovi.
Pravilo da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv svima za sve se nastavlja. Tako je srbomrzac Andrej Nikolaidis okrivio srpskog predsednika za sukobe Crnogoraca i Turaka.
Milan Grubetić iz Kostolca, jedan od lidera tzv. "Građanskog zbora Požarevac", redovni učesnik blokada na području Beograda, Novog Sada, Požarevca i Kostolca, pokazao je još jednom svoje pravo lice.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) objavilo je zastrašujuće saopštenje pred 1. novembar, za kada su najavljeni masovni protesti u Srbiji, u kom svojim članovima poručuje da su obezbeđeni besplatni panciri i šlemovi.
Ekipa Informera uslikala je oduzetu velelepnu jahtu "Sailing Yacht A", koja je u vlasništvu bivše manekenke Sandre Meljničenko, a koju su italijanske vlasti zaplenile, te sada stoji u luci u Trstu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas završne radove na modernizaciji opštinskog puta na deonici između Gornjih i Donjih Sinkovaca, gde mu je priređen veličanstven doček.
Odbegli Beranac Vuk Vulević, koga crnogorska policija potražuje kao ključnog člana kriminalne grupe Vasa Ulića i Radoja Zvicera, uhapšen je u Beogradu.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Saše Vukovića zbog sumnje da je 12. maja 2026. na podmukao način ubio Aleksandra Nešovića u restoranu "27". U optužnici se otkriva i da je Dejan S. po naređenju telo žrtve stavio u bure, nasuo mlater i zakopao ga.
Devojka (19) i njen brat (17) su povređeni dok je njihova majka R.N.B.(43) poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć u trsteničkom selu Gornji Ribnik.
Modžtaba Hamnei zapretio osvetom onima koje smatra odgovornim za smrt svog oca, na crnoj listi nalaze se Donald Tramp, Benjamin Netanjahu i Đorđa Meloni.
Glumica Zendaja razbesnela je svoje fanove nakon što se saznalo da joj je haljina za premijeru filma "Odiseja" u Londonu dostavljena privatnim avionom.
Osvežavajuće limun kocke koje se tope u ustima prave se neverovatno lako, a nestaju sa stola za tili čas. Ovo je definitivno najlakši način da se rashladite i ujedno zasladite tokom vrelih dana.
Đina Džinović je u sjajnim odnosima sa novim suprugom svoje majke Meline, a kako je Informer saznao, on je gleda kao svoju ćerku i trudi se da joj nikada ništa ne fali.
Voditeljka Jovana Jeremić podelila je snimak iz popodnevne vožnje rolerima, a svi na šetalištu gledali su zgodnu voditeljku u minijaturnom šortsu i topu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.