• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

29.10.2025

19:48

Sve je jasno: Napadima na Vučića, Marinika razotkriva da nju i njene gazde plaši slobodna i uspešna Srbija

ATAIMAGES

Vesti

Sve je jasno: Napadima na Vučića, Marinika razotkriva da nju i njene gazde plaši slobodna i uspešna Srbija

Pokušaj opozicije da blaćenjem predsednika Vučića skupi jeftine političke poene pada u vodu.

Kada bi Marinika Tepić zakazala politički skup u Novom Sadu, na njega ne bi došao čak ni Dragan Đilas. I on zna da Marinika nema šta da kaže. Da svaki njen iskaz predstavlja gomilu najordinarnijih i najopskurnijih kleveta i neistina.

To zna i Marinika i onda to sakriva besomučnim i besmislenim napadima na one, koji za razliku od nje, imaju ogromnu podršku naroda, i kojima narod veruje, i koje narod podržava. Brutalnim vređanjem Aleksandra Vučića zbog ideje da poseti Novi Sad, Marinika razotkriva da nju i njene gazde plaši uspešna i slobodna Srbija. Uspešan i slobodan Novi Sad.

Jer, u slobodnoj Srbiji, koju je svojom politikom učinio uspešnom državom, i izvukao iz blata propasti, u koje su je bili gurnuli Marinika i bivša vlast, Vučić je dobrodošao u Novi Sad, i svaki grad u Srbiji. U svako naselje. U svaku ulicu. Novosađani su svesni činjenice da zahvaljujući politici Aleksandra Vučića žive neuporedivo bolje nego u vreme vladavine Marinike i njenih gazda.

U njihovo vreme, 2012. imali su prosečnu platu od 360, a danas, 1.100 evra. Nisu imali gde da rade, jer su sve fabrike bile zatvorene. Od Vučićevog dolaska na vlast, u Novom Sadu je otvoreno 14 novih fabrika i 50.000 novih radnih mesta.

Do kraja godine se otvara još jedna fabrika, i grade se tri nova mosta, a plate i penzije će nastaviti da rastu. Zbog toga ogromna većina Novosađana podržava Vučića. I zato Marinka ne želi da Vučić dođe u Novi Sad. Veličanstveni skup podrške Vučiću, do kraja bi ogolio krah obojene revolucije i propast politike mržnje i haosa, Marinke i njenih kompanjona.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.

03.07.2026

12:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set