• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

01.11.2025

12:07

UKP i Vojna policija češljaju toksikologiju VMA zbog lažnog pokušaja ubistva Bačulova! (FOTO/VIDEO)

Zoran Sinko

Vesti

UKP i Vojna policija češljaju toksikologiju VMA zbog lažnog pokušaja ubistva Bačulova! (FOTO/VIDEO)

Podeli vest

Uprava kriminalističke policije zajedno sa pripadnicima Vojne policije vrši akciju na toksikologiji Vojnomedicinske akademije, saznaje Informer.

Pripadnici Uprave kriminalističke policije ušli su danas po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u prostorije Odeljenja za tokskilokoligu Vojno-medicinske akademije kako bi identifikovali, za sada NN lice, koje je imalo zadatak da Miši Bačulovu obezbedi odgovarajuću dozu otrova "Ricin", koja bi izazvala simptome trovanja, ali ne bi ugrozila njegovo zdravlje.

Foto: Zoran Sinko

Vojnomedicinska akademija

Bačulov i D.C. uhapšeni su juče zbog sumnje da su dogovarali i planirali da lažiraju trovanje Bačulova za koje bi optužili predsednika Republike Srbije i državni vrh.

Plan im je bio da navodno trovanje i njegove poslednice plasiraju u javnost i tako dovedu do ekslacije nasilja na protestu u Novom Sadu koji se održava danas. 

Toksikolog je, kako saznajemo, imao zadatak da napravi otrov i preda ga D.C, a on Bačulovu. 

Foto: MUP video printscreen

Hapšenje Miše Bačulov

Krajnji cilj ove Bačulovove akcije bio je rušenje države i nasilna smena vlasti.

 

 

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Marina

pre 3 meseca

Ispitati sve okolnosti oko lažiranja pokušaja ubistva.

sledeća vest

Exatlon

TV

Nova epizoda Informerove hit emisije "Na merama" u subotu od 20h!
Live TV

Nova epizoda Informerove hit emisije "Na merama" u subotu od 20h!

Prethodne sedmice u Informerovoj hit emisiji "Na merama" otkrili smo vam kako izgleda kad advokat blokader Božo Prelević pokušava da se kulturno uzdiže, šta sada radi “penzionisani” košarkaš Željko Rebrača, koja je omiljena “disciplina” političara u pokušaju Pavla Grbovića, na koji način se opušta pevačica Marija Šerifović, kakva je dnevna rutina političarke Slavice Đukić Dejanović, te koliko se na jednom protestu zadržao samozvani revolucionar Miša Bačulov…

13.02.2026

09:12

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Blažo Šaranović poslat u Spuž!
Region

Blažo Šaranović poslat u Spuž!

Bivši direktor Uprave za imovinu Crne Gore Blažo Šaranović, nakon sinoćnjeg saslušanja kod sudije za istragu Višeg suda u Podgorici, poslat je u pritvor do 30 dana.

19.02.2026

08:11

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umro čuveni "serijski ubica"
Showbiz

Umro čuveni "serijski ubica"

Tom Nunan, poznat po impresivnoj moći da fenomenalno dočara uloge negativaca i serijskih ubica, umro je 14. februara, u 74. godini.

19.02.2026

08:41

Magazin

Džet set