• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

05.11.2025

11:46

Hoće li biti "krvave šake" zbog tragedije u Tuzli?!

Ata images

Vesti

Hoće li biti "krvave šake" zbog tragedije u Tuzli?!

Podeli vest

Da li će Da li će studenti iz Pazara pešačiti do Tuzle i mahati zastavama sa "krvavom šakom"?

Ovo retoričko pitanje samo se nameće nakon strašne tragedije u staračkom domu u tom gradu, kada je stradalo 11, a povređeno više od 35 osoba.

I odgovor se sam nameće - neće.

Neće, jer blokaderski protesti u Srbiji nemaju nikave veze sa pijetetom prema žrtvama tragedije u Novom Sadu 1. novembra prošle godine.

Foto: printscreen

 

Neće, jer se ne radi o žalosti za nesrećno stradalim, već se radi o obojenoj revoluciji čiji je cilj da Srbija od države u puno smislu te reči postane paradržavni provizorijum.

Neće, jer stranim centrima moći stalo da destabilizuju Srbiju koristeći korisne idiote koji su spremni da lešinare i na strašnim tragedijama kakva je pad nadstrešnice u Novom Sadu.

Više informacija o samoj tragediji u Tuzli pronađite u posebnim vestima.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set