Pravo u metu: Ana Brnabić u samo 3 reči razobličila blokadere
Podeli vest
Predsednica Skupštine Republike Srbije Ana Brnabić je sa samo tri reči razobličila blokadere koji već duže od godinu dana rade na urušavanju sopstvene države i maltretiraju građane ove zemlje.
Brnabićeva je gostujući večeras u emisiji Hit tvit na Pink TV, ukazala zapravo na to na šta se sada svodi ono što šačica zgubidana radi.
Letelo je perje u studiju Pink TV tokom emisije Hit tvit u kojoj su gosti bili biznismen Branko Babić, Milan Antonijević, kandidat za Poverenika za zaštitu ravnopravnosti i predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić.
Blokaderski advokat Ivan Ninić priznao je na društvenoj mreži Iks da je završio priivatni fakultet, a ne državni Pravni, iako je dosad tvrdio upravo to.
16.11.2025
23:23
- Dakle to je sve postalo besmisleno, bezidejno i bizarno - poručila je Ana Brnabić.
Podsetimo, predsednica Skupštine Srbije je u Hit tvitu gostovala s biznismenom Brankom Babićem i Milanom Antonijevićem. Njih dvojica su se u jednom trenutku tokom emisije ozbiljno posvađali, a više o tome pročitajte u odvojenoj vesti.
Biznismen Branko Babić podelio je na društvenoj mreži Iks urnebesan snimak kojim je najpre ostavio u šoku one koji su ga pogledali, a potom je dobro nasmejao svoje pratioce na popularnoj društvenoj mreži.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednica Skupštine Srbije reagovala je na tekst blokaderskog medija, kojim su sami dokazali da ne postoje paralelni birački spiskovi, kao i da građani glasaju po svojoj volji, a ne pod pritiskom.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je tokom održavanja Četvrtog parlamentarnog samita Međunarodne krimske platforme u Stokholmu imala jako dobre, otvorene i iskrene sastanke o vladavini prava i evropskim integracijama Srbije.
Letelo je perje u studiju Pink TV tokom emisije Hit tvit u kojoj su gosti bili biznismen Branko Babić, Milan Antonijević, kandidat za Poverenika za zaštitu ravnopravnosti i predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić.
Dok zapadni političari spočitavaju Srbiji stanje demokratije, navodne pritiske na medije i "slapp" tužbe protiv novinara, praksa unutar same Evropske unije pokazuje sasvim drugačiju sliku.
Ekonomija Srbija je u dobrom stanju uprkos blokaderskom teroru i uprkos turbulentnim geopolitičkim okolnostima u kojima se našao ceo svet, pokazuju osnovi pokazatelji.
Zakon "Svoj na svome", donet na inicijativu predsednika Aleksandra Vučića, dočekan je sa oduševljenjem, a u prisustvu ministarke Aleksandre Sofronijević građani su već podneli veliki broj prijava.
Srbija do Nove godine ima sigurno snabdevanje gasom Balkanskim tokom i u toku su pregovori da se taj ugovor produži, izjavio je danas nekadašnji pomoćnik ministra energetike Raša Kojčić.
Eventualne sekundarne sankcije Narodnoj banci Srbije mogle da izazovu širok spektar poremećaja – od ograničenja u plaćanjima prema inostranstvu do potencijalnog uskraćivanja pristupa delu deviznih i zlatnih rezervi koje se nalaze u bankama van Srbije, ali bez ikakve opasnosti po građane Srbije.
Akcija legalizacije objekata "Svoj na svome", u okviru Zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava na nepokretnostima, počela je danas, а do 15 časova za upis prava svojine prijavilo se oko 14.500 ljudi širom Srbije.
Dežurni javni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu saslušao je osumnjičene V. U. (31) i I. T. (28), nakon što im je prethodno određeno zadržavanje do 48 sati.
U međunarodnoj akciji kojom su rukovodili policijski službenici UKP, SBPOK, a u saradnji sa Javnim tužilaštvom za organizovani kriminal danas su na teritoriji Srbije uhapšena dva lica i to: S.Š i D.S. dok je na teritoriji Španije 27.11 2025. lišen slobode J.P., a prethodno u Austriji S.R. 21. 3.2025. godine, zbog postojanja osnovane sumnje da su u periodu od 4. decembra 2024. godine do danas izvršili krivična dela - neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
F. I. (53) uhapšen je na Novom Beogradu zbog sumnje da je izvršio dva krivična dela ugrožavanje sigurnosti na štetu policijskog službenika D. P. (43) i radnika obezbeđenja M. Z. (58).
U snažnom zemljotresu jačine 7,6 stepeni po Rihterovoj skali koji se dogodio danas blizu obale na severoistoku Japana, povređene su tri osobe: jedna u prefekturi Aomori kada je došlo do urušavanja puta i dve osobe u Hokaidu usled padova, saopštila je lokalna vlada.
Hrvatski premijer Andrej Plenković upozorio je u Parizu da je evropska bezbednost ozbiljno narušena i da su potresi u transatlantskim odnosima dodatno oslabili poziciju kontinenta.
Sastanak u Dauning stritu 10 između Vladimira Zelenskog, Kira Starmera, Emanuela Makrona i nemačkog kancelara Fridriha Merca završio se bez zvaničnih izjava, što jasno odražava napetu atmosferu tokom razgovora o američkom mirovnom predlogu za Ukrajinu.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je potrebno jedinstvo Evrope, Ukrajine i Sjedinjenih Američkih Država kad je reč o okončanju rata u Ukrajini, ističući da je reč o "važnom trenutku" u kojem treba razgovarati o svim "osetljivim pitanjima".
Deveta epizoda serije "Tvrđava" emitovana je u nedelju uveče na Prvom programu RTS, a u njoj je posebno upečatljiva scena u manastiru između Nebojše Dugalića i Ognjena Mićovića.
Nekadašnji rijaliti učesnici Nenad Marinković Gastoz i Anđela Đuričić pomirili su se, a vest je potvrdila njihova bivša cimerka i prijateljica Slađa Lazić Poršelina.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar