Zastrašujuće: Cure novi dokazi odakle se spremalo rušenje Srbije, pogledajte šta su blokaderi uradili pre Vidovdana (FOTO)
Podeli vest
Informer je danas obelodanio jedan od najvećih dokaza odakle su gazde, inspiratori i koordinatori rušenja Srbije u prethodnih godinu dana, a sada je otkriveno i šta su blokaderi radili neposredno pre Vidovdana.
Tada su, podsetimo, oni radili na organizovanju novog masovnog skupa, kako su najavljivali mnogo većeg od onog koji se dogodio 15. marta, a za mobilisanje ljudi su koristili društvene mreže, pre svega Iks, bivši Tviter. Budući da su, kako smo pisali danas, gotovo svi blokaderski profili registrovani, verovali ili ne, iz Hrvatske, upravo su iz te zemlje i stizali pozivi za skup na Vidovdan ove godine. A zastrašujuća je činjenica da su svi u nekoliko minuta razlike preneli identičnu poruku: "Sve se vidi na Vidovdan! Vidimo se u Beogradu!".
Predstavljamo vam jedan od najvećih dokaza odakle su gazde, inspiratori i koordinatori obojene revolucije, koja se više od godinu dana sprovodi u Srbiji.
Studenti Fakulteta veterinarske medicine su izglasali nastavak potpune blokade fakulteta, što je izazvalo reakcije na društvenim mrežama među onima koji žele da nastave sa studijama i redovno polažu ispite.
07.11.2025
20:25
Pogledajte kako je to izgledalo u junu ove godine.
Biznismen Branko Babić otkrio je identitet jednog od najostrašćenijih blokaderakih botova, koji se na mrežama potpisuje kao "Bora Konj", a njegovo pravo ime je Vladimir Antić.
Hejterski dvojac Nenad Kulačin-Marko Vidojković uključio se u bolesnu kampanju laži o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i takozvanom "Sarajevo safariju".
- Je li vam sada jasno slanje poruke u isto vreme "Sve se vidi na Vidovdan"? - napisao je korisnik Iksa Vukašin Dragović koji je raskrinkao blokadere i ko u stvari sve vreme stoji iza njih.
Naime, upravo je on danas objavio listu blokaderskih profila koji su registrovani u Hrvatskoj, kao i dokaze za to.
Neko iz centrale je zaboravio da promeni nalog u App Storu kada je pravio @DIF_blokada ... 😂
Inače, interesantno je da postoje i profili koje su blokaderi koristili za mobilizaciju svojih istomišljenika, a koji nisu registrovani u Hrvatkoj već u Italiji, Engleskoj, Americi i Kanadi.
Listu svih profila i odakle su registrovani pogledajte u odvojenoj vesti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Napadi na Srbiju iz inostrastva putem društvenih mreža bilo je i ranije, ali nikada kao ovih poslednjih desetak meseci. Tolika je kampanja protiv Srbije na X mreži da zaista ima mesta da se u sve umeša i policija i istraži sve te naloge.
Predstavljamo vam jedan od najvećih dokaza odakle su gazde, inspiratori i koordinatori obojene revolucije, koja se više od godinu dana sprovodi u Srbiji.
Učesnici crvenog tima Exatlona – Jovan Radulović Jodžir, Boško Marinković, Aleksa Erski i Elica Erski, lana Stanišić, Tijana Jović i Nevena Petrović – posetili su Ivanjicu, rodno mesto svog klupskog kolege Radojice Lazića.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Posle odličnih utisaka gledalaca nakon prve emisije, Igor Ćurčić u utorak uživo od 22 sata sprema nove divne priče i izuzetno lepo druženje sa gostima i gledaocima.
Profesor doktor Miloš Laban, politički analitičar i doktor Aleksandar Lukić iz Instituta za političke studije gostujući u Info jutru komentarisali su neuspešnu saradnju Amerike i Britanije u ratu na Bliskom istoku.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Vlada Srbije donela je Odluku o iznosima prosečnih ponderisanih maloprodajnih cena i minimalnih akciza na duvanske prerađevine koje su juče stupile na snagu.
Stanovnici Berana suočavaju se sa nestašicom goriva. Na jednoj benzinskoj stanici od juče nema nafte, dok su na druge dve pumpe u gradu formirane velike gužve.
Franku Arnautoviću, švedskom tapetaru bosanskog porekla, dogodio se filmski scenario, kada mu se na računu misteriozno pojavila cifra od gotovo milion evra.
U Višem sudu u Nišu danas je održan prvi dan suđenja M.M.M. i M.M, roditeljima 13-godišnjeg dečaka koji je ubio svog vršnjaka Andreja Simića 2023. godine u Niškoj Banji.
Viši sud u Jagodini doneo je presudu kojim J.M.(45) osuđuje na 11 godina zatvora jer je u julu 2022. godine izbola bivšeg supruga M.M. kuhinjskim nožem.
Izraelski napadi na 30 iranskih skladišta goriva u subotu prevazišli su očekivanja SAD, izazvavši prvo značajno neslaganje između saveznika od početka rata, prenosi Axios.
Američki Stejt department naredio je američkim diplomatama da napuste Saudijsku Arabiju nakon napada bespilotnim letelicama u blizini ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Rijadu.
Holivudske zvezde En Hatavej, Robert Dauni Džunior, Pol Meskal, Vil Arnet, Prijanka Čopra Džonas i Gvinet Paltrou naći će se u ulozi prezentera na predstojećoj, 98. dodeli Oskara, koja će se održati 15. marta u čuvenom Dolbi teatru u Los Anđelesu.
Direktor Grand produkcije Goran Šljivić hitno je reagovao zbog rokera Đorđa Davida koji je prekršio pravila u četvrtom krugu takmičenja "Zvezde Granda".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar