• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

17.12.2025

17:10

Miodrag Majić se zaigrao: Blokaderi zabili sebi još jedan autogol

Tanja Andric

Vesti

Miodrag Majić se zaigrao: Blokaderi zabili sebi još jedan autogol

Podeli vest

Miodrag Majić, sudija Apelacionog suda zadao je još jedan autogol sebi, otetom pravosuđu, ali i svim blokaderima koje štiti.

Žaleći se na situaciju u pravosuđu, čiji je deo i Majić, udario je po samom sebi i svojim blokaderskim istomišljenicima pokušavši da za stanje u državi okrivi druge dve grane vlasti i predsednika Aleksandra Vučića kao najlegitimnije izabranog predstavnika naroda.

Advokat i narodni poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović nije ostao nem na Majićeve insinuacije i oštro mu odgovorio!

"Čovek koji donosi presude i direktno utiče na poverenje građana u pravosuđe kaže da za debakl države odgovornost snosi pravosuđe. Slažem se, jer on je jedan od najodgovornijih za takvo stanje. Njegove presude ozbiljno dovode u pitanje kredibilitet pravosuđa. Koga će on pobediti? Sam sebe? Strašno kakvo licemerje", napisao je na svom "Iks"- u Đukanović.

 

 

BONUS VIDEO



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Svi komentari
Dušan

pre 3 nedelje

Miodrag Majić vodi poreklo od Ustaša iz Livna. Njegov Deda je rođen u Hercegovini gde su najokoreliji Ustaše. Takođe Poreklo Majlata vodi od Hrvata za vreme Austrougarske prešli su u Banat oni su Hrvati Katolici.

Aleksandra

pre 3 nedelje

Kada sudija postane politički akter, teško je razlučiti da li brani pravdu ili nečije interese.

Vojko

pre 3 nedelje

Kad ovaj tvor Majić bude u zatvoru ,e onda je država uspostavila red u pravosuđu.

Ana Josipović

pre 3 nedelje

Dobro je što je sebe svrstao tamo, jer je on jedan od najodgovornijih i svakom svojim presudom to i pokazuje.

sledeća vest

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set