Šolakovi lažovi izmislili dečaka iz Valjeva: Pumpali neistinu da je umro, a sada ponovo lažu
Podeli vest
Sramna dezinformacija, koju su tajkunski mediji pustili tvrdeći da je u Valjevu nasmrt pretučen tinejdžer, i dalje ostaje ruglo medija koji su je plasirali. Izvinjenje tih medija nakon laži nije usledilo.
Iako na N1 pozivaju predsednika Srbije i Ljiljanu Smajlović, nekadašnju urednicu "Politike", da kažu kako se na toj televiziji nikada nije plasirala lažna vest, dokazi o tom izveštavanju postoje.
Filip Rodić, novinar, Vladimir Pejić, direktor agencije za ispitivanje javnog mnjenja Faktor plus i Zoran Panović, programski direktor Demostata, komentarisali su političku situaciju u Srbiji na Euronews televiziji.
20.12.2025
07:33
N1 u demantiju navodi da "oprezno proveravaju svaku informaciju" koja do njih dođe, ali su prenoseći dešavanja sa protesta javili su da je pretučen dečak, iako se to nije desilo.
U prenosu su naveli da "znaju da je maloletnik pretučen i da je operisan u Beogradu".
U daljem emitovanju su razgovarali sa "blokaderom", koji je rekao da "Aleksandar Vučić prebijanjem dečaka prelazi crvenu liniju", a potom prikazali učesnika blokada koji je u programu uživo rekao da se pročulo da je "dečak preminuo".
Najava velikog studentskog protesta 21. decembra uzdrmala je Novi Pazar i dodatno uznemirila građane koji strahuju da će ceo grad tog dana biti paralizovan.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
"Dan kada je Vučić narodu pucao u leđa", naslov je koji povezuje tajkunsko trojstvo Nova S, Radar, N1 i pripoveda o "korišćenju zvučnog topa" 15. marta na protestima u Beogradu.
Urednica opozicionog lista "Danas" Safeta Biševac gostovala je na tajkunskoj televiziji N1, gde je govorila o blokaderima, ali i o tome kako aktuelna vlast radi u korist građana.
Tajkunska televizija N1 ponovo širi laži, a sada sramno tvrde da su Srbi sa Kosova i Metohije prekopirali pešačenja "studenata", iako su Srbi sa KiM pešačili još dok su "studenti" bili u osnovnoj školi.
Vlada Srbije donela je odluku o privremenom smanjenju akciza na derivate nafte, kako bi ublažila posledice rasta cena sirove nafte na svetskom tržištu.
Obaveštajne službe Sjedinjenih Američkih Država procenjuju da Iran i dalje zadržava kontrolu nad svojom državom i da iranska vlada nije u neposrednoj opasnosti od kolapsa, čak ni nakon gotovo dve nedelje američko-izraelskih bombardovanja, navela su tri izvora upoznata sa situacijom.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veljko Odalović, predsednik komisije Vlade Srbije za nestala lica gostujući u Info jutru komentarisao je nezavidnu poziciju premijera lažne države Aljbina Kurtija.
U novoj emisiji „Dobro veče Srbadijo" urednik i voditelj Igor Ćurčić ugostio je ministarku za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milicu Đurđević Stamenkovski, zatim Maju Kovačevič majku jedanaestoro dece i Emiliju Ivanišević koja je na svet donela 7 dečaka, za sada.
Narodna banka Srbije od 13. marta je u SEPA (Single Euro Payments Area) registru Evropskog platnog saveta, a plaćanja u okviru te platne šeme kreću od 5. maja.
U Ministarstvu rudarstva i energetike danas je održan sastanak radi utvrđivanja prosečne veleprodajne cene naftnih derivata, evro dizela i benzina BMB 95.
Mladić (19) i devojka (19) poginuli su sinoć oko 22 časa u teškoj saobraćajnoj nesreći kod mesta Busije kod Ugrinovaca u smeru iz Batajnice, kada se automobil zakucao u betonski zid. Meštani tvrde da je ovo peti udes u mesec dana na istom mestu.
Mladić i devojka poginuli su sinoć oko 22 časa u teškoj saobraćajnoj nesreći kod mesta Busije kod Ugrinovaca u smeru iz Batajnice, kada se automobil zakucao u betonski zid. Mladen Mijatović je sada objavio fotografije na kojima se vidi sav užas udesa.
Nekadašnjoj ministarki prosvete, nauke, kulture i sporta Crne Gore Vesni Bratić ukinuta je mera kućnog pritvora, nezvanično saznaje podgorički portal Borba.
Stanovnici rumunskog grada Tulče u blizini ukrajinske granice dobili su putem sms poruke upozorenje o opasnosti pada predmeta iz vazdušnog prostora i preporučeno im je da se sklone se u podrume ili skloništa civilne zaštite.
Američke snage su otvorile vatru na iranski brod koji se previše približio nosaču aviona "USS Abraham Linkoln", rekli su za CBS zvaničnici upoznati sa slučajem.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je rano jutros u petak da SAD "potpuno uništavaju" Iran vojno i ekonomski, kritikujući izveštavanje Njujork tajmsa koje je sugerisalo suprotno.
Mere bezbednosti na ovogodišnjoj dodeli Oskara podignute su na najviši mogući nivo zbog straha od potencijalnog napada Irana i rastućih globalnih tenzija.
Društvene mreže spajaju stil, kreativnost i svakodnevicu i upravo takvu kombinaciju prikazuje influenserka Emili Morison, čiji profil neumorno privlači pažnju pratilaca.
Ako tražite lagan, ali hranljiv obrok koji se priprema bez mnogo komplikacija, popečci od prosa su odličan izbor. Spolja su hrskavi, a iznutra mekani i puni ukusa.
Jedno jaje ima oko 1,6 grama zasićenih masti, ali je i nutritivno bogata namirnica jer sadrži važne materije poput luteina, zeaksantina i holina, a stručnjaci su otkrili koliko dnevno jaja smemo da pojedemo.
U Brestaču, u kući Darka Lazića danas je najtužniji dan, dan kada na večni počinak isprećaju njegovog brata Dragana koji je stradao u strašnoj nesreći, 11. marta.
Pevačica Marija Šerifović je podelila tužne vesti iz svog doma i emotivnim objavama se oprostila od svog ljubimca - koji je bio zvezda njenog Instagrama.
Dragan Lazić, brat Darka Lazića, koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći, bio je najveća podrška pevaču nakon stravičnog udesa - posle kog su mu se borili za život.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar