Skandalozna objava blokaderskog profesora iz Novog Pazara: Pričao o zajedništvu, a onda ovo napisao na mrežama
Podeli vest
Blokaderski profesor sa Državnog Univerziteta u Novom Pazaru (DUNP), Senad Ganić, inače jedan od govornika na jučerašnjem protestu šačice zgubidana u tom gradu, objavio je skandaloznu stvar na društvenoj mreži Fejsbuk.
Naime, upravo se na osnovu te njegove objave može zaključiti u kojoj su meri blokaderi licemerni, budući da su Ganiću usta bila puna priče o zajedništvu i širenju ljubavi, a onda je na Fejsbuku napisao "gosti iz Srbije", govoreći o učesnicima jučerašnjeg blokaderskog skupa koji su u Novi Pazar došli iz drugih gradova naše zemlje.
Biznismen Branko Babić još jednom je razmontirao blokadere koji su se danas okupili u Novom Pazaru s navodnim ciljem odbrane Državnog Univerziteta u tom gradu.
Jedan od vođa blokadera Vladimir Štimac ponovo se oglasio se na društvenim mrežama, pozivajući građane na protest u Novom Pazaru koji se održava 21. decembra.
20.12.2025
15:44
- A deo gostiju iz Srbije koji je došao u Novi Pazar kako bi dao podršku studentima i profesorima DUNP-a, bio je smešten u zgradi Bošnjačkog nacionalnog veća, koje je otvorilo svoja vrata za naše drage goste. To su te veličanstvene pobede i ogromne promene u odnosima dva naroda koja autohtono žive na ovim našim zajedničkim prostorima. To su pobede koje suštinski menjaju našu zemlju. Ovo je zaista divno - napisao je Ganić na Fejsbuku uz fotografiju na kojoj se vide adaptirani kreveti.
Blokaderi sa Državnog univerziteta u Novom Pazaru gostovali su u "Utisku nedelje" i dramili o posledicama koje snose zbog višemesečnog okupiranja te ustanove.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dile
pre 2 meseca
Nemoj da lažeš narod ,ako si , profesore Ganicu . Ja živim na ovim prostorima i imam fenomenaln odnos sa mojim komšijama Muslimanima i nece biti da je taj zgubidanski dolazak popravio nešto u našim odnosima .Samo ste sarljali i brljali . Vi sa dočekaom,,Sandžak republika " i gosti iz Srbije a oni sa šljamom koji su doveli . Ne vrede vam ništa ta arlaukanja . Narod vas neće i to je i ovoga puta pokazao.
Biznismen Branko Babić još jednom je razmontirao blokadere koji su se danas okupili u Novom Pazaru s navodnim ciljem odbrane Državnog Univerziteta u tom gradu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da još nije čuo jasan odgovor na pitanje čemu služi vojni savez Prištine, Tirane i Zagreba i zbog čega je on formiran, ali da je siguran da to nije učinjeno zbog vojnotehničke saradnje!
Ugledni ruski bloger Pavliv objavio je informaciju da je novac koji je Mađarska zaplenila u Budimpešti, a koji je navodno tranzitirao iz Austrije u Ukrajinu, bio zapravo novac nemačke službe BND koji je trebalo da završi u Srbiji, namenjen za rušenje vlasti.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Srbija je puna mesta savršenih za kratak beg iz grada, a dovoljan je samo jedan slobodan vikend da otkrijete nešto novo što niste znali o našoj zemlji.
Mihajlo S. (18) i tinejdžerka Neda P. (19), koji su tragično izgubili život u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Busija na putu ka Ugrinovcima, biće sahranjeni danas.
Crnogorska policija je pretresla kuće i objekte koje koriste navodni "kavčanin" ranjen pre nekoliko dana u Podgorici, Radosav Gile Stanišić, Vidoje Stanišić, Filip Popović, Nikola Marković i Dragiša Bulatović.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu uhapsili su M. P. (34) nakon što je kod njega pronađen pištolj sa deset metaka, koje je držao bez odobrenja nadležnog organa.
Državljanin Bosne i Hercegovine osuđen je na novčanu kaznu zbog preticanja dugačke kolone automobila u Budvi dok je bio pod dejstvom alkohola i bez vozačke dozvole.
Ruske snage su tokom noći izvele napade dronovima i raketama širom Ukrajine, pri čemu su u Kijevskoj oblasti poginule četiri osobe, a 15 je ranjeno, saopštili su ukrajinski zvaničnici.
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski navodno je naložio savetnicima da pripreme strategiju za odlaganje izbora na neodređeno vreme, objavila je Ukrajinska pravda, pozivajući se na izvore u vladi.
Kineski ministar spoljnih poslova Vang Ji poručio je u razgovoru sa avganistanskim kolegom Amirom Kanom Mutakijem da sporove između Avganistana i Pakistana treba rešavati dijalogom, a ne upotrebom sile, saopštilo je kinesko Ministarstvo spoljnih poslova.
Gledaoci širom Srbije prikovani su za ekrane uz hit seriju "Katarina Velika" na Informer TV, prateći neverovatan životni put najmoćnije žene u istoriji Rusije.
Domaći posni kroasani sa kremom odlična su ideja za doručak ili slatku pauzu uz kafu. Mekani su i vazdušasti iznutra, dok spolja imaju blago hrskavu koricu.
Hercegovački uštipci su jednostavno domaće jelo koje se pravi od nekoliko osnovnih sastojaka, a rezultat su mekani i mirisni zalogaji kojima je teško odoleti.
Dragan Lazić, rođeni brat Darka Lazića, koji je sahranjen juče u rodnom Brestaču želeo je da snimi duet sa Darkom, ali nije stigao da ostvari tu želju.
PR Grand produkcije i dugogodišnja prijateljica njenog osnivača Saše Popovića Vesna Milanović otkrila je zbog čega se nije pojavila u dokumentarnom filmu "Sale".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar