Besni rat zbog Utiska nedelje: Voditelj tajkunske Nove se ostrvio na blokaderku - kakav blam
Podeli vest
Tajkunski voditelj Željko Veljković, koji već mesecima unazad javno preko antisrpske Nove S promoviše i podržava rušenje naše zemlje zajedno s blokaderima, sada se na brutalan način ostrvio na jednu od svojih istomišljenica, i to zbog njenog nastupa u Utisku nedelje kod Olje Bećković.
Naime, Veljkoviću je zasmetalo to šta je blokaderka sa Stomatološkog fakulteta, Tamara Jeremić, izjavila u poznatoj emisiji, uporedivši je u jednom trenutku sa, verovali ili ne, Slobodanom Miloševićem.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Glavni urednik Infomera Dragan J. Vučićević danas je u prvom Kolegijumu naše televizije razobličio sramnu laž tajkunske voditeljke Olje Bećković, koju je ona izrekla sinoć u svojoj emisiji "Utisak nedelje" na antisrpskoj TV Nova S.
02.02.2026
15:55
- A zašto mi ne bismo ovde napravili bolji život?! I to je nešto za šta se mi kao studenti i građanstvo trenutno borimo. Da mi ovde napravimo bolji život, da će naša diploma ovde da vredi, a ne da moramo da idemo preko i da se odvajamo od svojih predaka i da naše korene ne ostavljamo ovde nego da idemo negde gde nemamo ništa - rekla je Jeremićka.
- Sad kad to kažete, to je tema evo više od godinu dana, kako ste to zamislili i koji je put da dođete do te pobede? Najjednostavnije, možete li to sami? Ko vam je potreban kao podrška? - pitala je voditeljka.
Marko Milanović, blokaderski profesor sa Univerziteta u Redingu, otvoreno priziva novu nesreću u Srbiji!
25.01.2026
22:57
Na to je blokaderka pokušala da udari na sentimentalnost, ali onda i "briljirala" izjavom da su oni, takozvani studenti, "osvestili narod" Srbije, direktno poručivši kako smatra da smo svi mi ovde, očigledno, bez njih dosad bili nesvesni.
- Kao podrška nam je potreban samo naš narod. To je dovoljno! Narod koji smo mi, eto ponavljan, osvestili, narod koji smo mi uputili u stvari kojima se mi bavimo samostalno kao studenti. To je počelo kao studentska priča, sada je studentsko-građanska priča, zato šo su ljudi shvatili da mi imamo lepe namere za ovu zemlju - istakla je ona.
Tajkunski voditelj udario ju je na brutalan način.
- Mi smo čista priča, poštena priča, nećemo da idemo preko i da ostavljamo kosti naših predaka, nego ćemo ovde da menjamo stvari. Mi imamo lepe namere za ovu zemlju, nama je dovoljan naš narod - napisao je najpre Veljković na Iksu, ismejavši blokaderku i pokazavši pravo stanje stvari u redovima zgubidana - međusobno se ne podnose i ne slažu ni pod jednom jedinom tačkom.
Potom je nastavio u sličnom maniru.
NOVINAR NOVE S NAPAO STUDENTKINJU BLOKADERKU: "Zvuči zastrašujuće, kao Slobodan Milošević! Ovako se ne ide napred!"
- "Mi smo čista priča, poštena priča, nećemo da idemo preko i da ostavljamo kosti naših predaka, nego ćemo ovde da menjamo stvari. Mi imamo lepe namere za ovu… pic.twitter.com/2TiGHozyKg
— DETEKTOR LAŽI (@LaziDetektor) February 9, 2026
- Ko je ovo rekao, Slobodan Milošević 1988. ili studentkinja u Utisku večeras? Njene poruke su na liniji nacional-populizma s kraja osamdesetih. Pošto sam parafrazirao, a ne citirao, poruke se mogu pripisati i Miloševiću i ovoj devojci večeras, jer sve to previše liči da ne bi delovalo zastrašujuće. Ovako se napred ne ide, u najboljem slučaju ostajemo da jurimo sopstveni rep - zaključio je on na društvenoj mreži Iks.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kineska ambasada u Srbiji hitno se oglasila zbog laži iznetih u emisiji "Utisak nedelje" Olje Bećković, koja se emituje na tajkunskoj televiziji Nova S.
Okoreli opozicionar i blokader Miroslav Miki Aleksić, predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS), priznao je u Utisku nedelje na tajkunskoj televiziji Nova šta je predsednik Aleksandar Vučić sve uradio za našu zemlju u poslednjih 10 godina.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Kineska ambasada u Srbiji hitno se oglasila zbog laži iznetih u emisiji "Utisak nedelje" Olje Bećković, koja se emituje na tajkunskoj televiziji Nova S.
Inicijativa Londona da sa saveznicima iz severne Evrope formira novu vojno-pomorsku grupaciju protiv Rusije mogla bi da izazove oštar odgovor Moskve, piše kineski portal Sohu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost Informera i govori o svim najaktuelnijim temama, koje su između ostalog i inflacija, kao i cene lekova.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na Informer TV u Kolegijumu, istakao je da Srbija treba da radi na unapređenju digitalizacije, kao i da ima prednost u odnosu na region.
Ruska vojska je uspešno forsirala reku Severni Donjeck, probila odbrambene linije kod mesta Prišib i Tatjanovka, čime je započela operativno okruživanje strateški važnog grada Limana u Ukrajini.
Ministri Evropske unije dali su zeleno svetlo da se formalno pridruže specijalnom sudu Saveta Evrope, koji će se baviti krivičnim gonjenjem ruskih lidera za rat protiv Ukrajine.
Predsedniik Sjedinjenih Država, Donald Tramp, ocenio je da iranska vojska više nije sposobna da vodi rat i rekao da Teheran "treba da podigne belu zastavu predaje", ali je previše ponosan da to učini.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Svetislav Bule Goncić je detinjstvo proveo veoma skromno živeći u podrumu Osnovne škole "Prva proleterska brigada" na Dorćolu gde je njegov otac radio kao domar.
Incident u liftu između Bijonsine sestre Solanž Nouls i repera Džej-Zija nakon Met Gale 2014. godine ostao je jedan od najskandaloznijih trenutaka u pop kulturi.
Met Gala, koji važi za najprestižniji i najiščekivaniji modni spektakl svake godine, i ovoga puta okupio je brojne slavne ličnosti u Njujorku, a crveni tepih bio je obeležen upečatljivim trendom poznatim kao „gola haljina“.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar