"Banda blokaderska": Usudili su se da na monstruozan način napadnu ćerku predsednika Vučića, ovo im je poručio Jovanov
Podeli vest
Šef poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije, Milenko Jovanov, reagovao je na monstruozne blokaderske napade na ćerku predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Blokader Naim Leo Beširi, potrčko lažnog premijera takozvane države Kosovo, Aljbina Kurtija, obelodnio je na društvenoj mreži Iks politički plan blokadera u 10 tačaka, koji bi se, kako je on naveo, realizovao preko stranke Samo Evropa Srbiju spasava (SESS).
Šef poslaničke grupe SNS Milenko Jovanov ocenio je da je lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović izgovorila naglas ono što svi blokaderi misle, a zatim je razotkrio ko su njeni saučesnici u obojenoj reovluciji.
20.01.2026
10:34
- Jasno je o kakvim se neljudima radi. Jer samo neljudski otpad može da dođe na ideju da napadne nečije dete na bilo koji način, a kada još to uradi onako umobolno i izopačeno, kao ovaj monstrum, onda se zaista samo postavlja pitanje da li tamo više ima ikoga normalnog!? Banda blokaderska - napisao je Jovanov na društvenoj mreži Iks.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević poručio je kako je za Srbiju ovo izuzetno važna godina, a potom otkrio zbog čega je to tako, kao i šta misli o tome da predsednik Aleksandar Vučić u nekom trenutku postane premijer.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas se obratio javnosti nakon što mu je dodeljen orden Srpske pravoslavne crkve (SPC) i tom prilikom je odgovarao na pitanja novinara.
09.02.2026
12:07
Кад блокадерима није довољно то што 14 година брутално лажу и вређају @avucic, па ударе и на његову ћерку, јасно је о каквим се нељудима ради.
Јер само нељудски отпад може да дође на идеју да нападне нечије дете на било који начин, а када још то уради онако умоболно и изопачено,… pic.twitter.com/6WOT0DrdZW
— Миленко Јованов (@MilenkoJovanov) February 12, 2026
Stevanović nije evidentiran u relevantnim bezbednosnim bazama, niti ima registrovane telefonske brojeve. Prema dostupnim informacijama, on se ne nalazi u zemlji, a poslednji evidentirani izlazak iz Srbije zabeležen je pre tri godine.
Napad na dete predstavlja crvenu liniju koju nijedno društvo ne sme da dozvoli. Bez obzira na političke razlike, targetiranje porodice i dece je čin koji zaslužuje najstrožu osudu i hitnu reakciju države.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević poručio je kako je za Srbiju ovo izuzetno važna godina, a potom otkrio zbog čega je to tako, kao i šta misli o tome da predsednik Aleksandar Vučić u nekom trenutku postane premijer.
Blokader Naim Leo Beširi, potrčko lažnog premijera takozvane države Kosovo, Aljbina Kurtija, obelodnio je na društvenoj mreži Iks politički plan blokadera u 10 tačaka, koji bi se, kako je on naveo, realizovao preko stranke Samo Evropa Srbiju spasava (SESS).
Šef poslaničke grupe SNS Milenko Jovanov ocenio je da je lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović izgovorila naglas ono što svi blokaderi misle, a zatim je razotkrio ko su njeni saučesnici u obojenoj reovluciji.
Blokader Naim Leo Beširi, potrčko lažnog premijera takozvane države Kosovo, Aljbina Kurtija, obelodnio je na društvenoj mreži Iks politički plan blokadera u 10 tačaka, koji bi se, kako je on naveo, realizovao preko stranke Samo Evropa Srbiju spasava (SESS).
Pojačana aktivnost na ruskom raketnom poligonu Kapustin Jar izazvala je u četvrtak ozbiljnu uzbunu u Ukrajini, nakon što su monitoring kanali upozorili na mogući lansman balističke rakete „Orešnik“, što je dovelo do proglašenja vazdušne opasnosti u Kijevu.
Nova epizoda Exatlona na programu je večeras od 21 čas na televiziji Informer i u njoj ćete videti novo iznenađenje produkcije, kao i koja dva takmičara će dobiti minus pet pobeda.
Andrijana Arnautović, generalni sekretar SRS i Aleksandar Jerković iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su kandidate na tzv. studenstkoj listi.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Početkom marta počinje sezona čišćenja klima i priprema za leto, pa je ovih dana sve traženiji klima majstor, koji u jeku sezone može zaraditi i do 4.000 evra mesečno.
Zbog radova u Bulevaru despota Stefana od sutra do 15. februara doći će do izmena na više linija javnog prevoza, uz zatvaranje dela saobraćaja na Starom Gradu.
Isplata prve i druge mesečne rate studentskih stipendija i kredita, za školsku 2025/26. godinu, počela je danas, a iznos mesečne rate je 13.000 dinara.
Više javno tužilaštvo u Beogradu zbog sumnje da je za 7.000 evra dojavljivala informacije o kretanju Ivana Aleksića (24) optuženima za njegovo ubistvo, podiglo je optužnicu protiv Izabele S. (20).
Policija u Kralјevu uhapsila je N. G. (34) iz tog mesta, dok će protiv jednog maloletnika (16) biti podneta krivičnu prijavu, zbog sumnje da su pretukli maloletnika i oteli mu duksericu.
Belgijska policija sprovela je danas pretres prostorija Evropske komisije u Briselu u okviru istrage o mogućim nepravilnostima prilikom prodaje nekretnina u vlasništvu Evropske unije, potvrđeno je iz više izvora.
Reakcija Rusije na novu operaciju NATO-a pod nazivom „Arktički stražar“ biće srazmerna odlukama koje budu donete unutar Alijanse, saopšteno je u četvrtak iz Ambasade Ruske Federacije u Danskoj.
Policija u Milanu uhapsila je u sredu uveče četrdesetčetvorogodišnjeg državljanina Slovačke, za kojim su italijanski tužioci raspisali poternicu još pre 16 godina, saopštila je lokalna policija Karabinijeri.
Maraja Keri našla se na udaru kritika nakon nastupa na otvaranju Zimskih olimpijskih igara u Milanu, gde su je kamere uhvatile kako čita tekst sa telepromptera, dok mrežama kruže glasine da je pevala na plejbek.
Snimanje serije "Kazna za greh", po motivima istoimene trilogije Jelene Bačić Alimpić, trajaće do polovine marta u Dvorcu u Srpskoj Crnji koji je za potrebe snimanja potpuno preuređen i zatvoren za posetioce.
Ruska carica, Katarina Velika, modernizovala je Rusiju kroz obrazovanje, osnivanje prvih škola za žene i izgradnju kulturnih institucija poput Ermitaža.
Majkl Daglas doživeo je poniženje na snimanju filma "Vol Strit“, kad mu je čuveni reditelj Oliver Stoun rekao da izgleda kao da se drogira i da ne ume da glumi.
Romantično veče uz film omiljena je aktivnost za ispunjavanje večeri mnogih parova. Bilo da za Dan zaljubljenih planirate dejt, putovanje ili razmenu poklona, vrlo je verovatno da će kraj dana obeležiti zajedničko gledanje romanse. Sledi lista najboljih filmova za tu priliku.
U savremenom društvu svakodnevno tuširanje gotovo je postalo nepisano pravilo. Ipak, sve više dermatologa dovodi u pitanje ovu naviku, naglašavajući da ona možda nije toliko neophodna koliko nam se čini.
Farbana kosa zahteva posebnu negu jer hemijski tretmani mogu da je isuše i oslabe. Srećom, uz nekoliko prirodnih sastojaka iz kuhinje možete brzo napraviti masku koja će joj vratiti mekoću, snagu i sjaj.
U savremenom digitalnom svetu stalno slušamo o hakerima, krađi podataka i tome kako nas naši telefoni mogu špijunirati. Ipak, jedna nedavna priča iz stvarnog života pokazuje pravu snagu zaštite kad znate da je koristite, toliko snažnu da ni FBI nije uspeo da je probije.
Pas koji i u odraslom dobu zadržava izgled šteneta san je mnogih ljubitelja životinja. Male rase osvajaju na prvi pogled, a njihova razigranost i privrženost donose posebnu toplinu u dom.
Rijaliti učesnici i bivši prijatelji Jovana Tomić Matora i Bora Santana danima su u sukobu, a Bora je otkrio kako je Matora danas napustila rijaliti zbog odlaska na sud.
Voditeljka Jovana Jeremić otvoreno je govorila o vezi sa Milošem Stojanovićem Tigrom, planovima za proširenje porodice, ali i o aktuelnoj situaciji u kojoj se našla pevačica Milica Todorović.
Muzičar i harmonikaš Aca Sofronijević je gotovo godinu dana od smrti Saše Popovića, emotivno progovorio o njihovom odnosu i saradnji koja mu je promenila život.
Pevač Mirza Selimović otkrio je kako je izgledao njegov trnovit put do slave, kada je u stanu spavao na dušeku i pozajmljivao novac kako bi snimio pesmu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar