Vučićević zagrmeo: "Ovo je za zatvor" - Malo ko je primetio jedan detalj u šok-snimku do kog je došao Informer
Podeli vest
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je tokom prvog Kolegijuma naše televizije objavio ekskluzivan snimak s tajnog sastanka održanog na Pravnom fakultetu, kom je, između ostalih, prisustvovala javna tužiteljka Bojana Savović.
Njoj se Vučićević direktno obratio, budući da je iznela niz šokantnih priznanja o tome kako je sve sarađivala s blokaderima, ali i dalje sarađuje s tim rušiocima Srbije.
Javna tužiteljka Bojana Savović, koja se još nije oglasila povodom skandaloznog otkrića da je sin njene rođene sestre jedan od bombaša sa Vračara, pokazala je svoje pravo lice u snimku koji je glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević ekskluzivno emitovao u današnjem prvom Kolegijumu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević ispričao je danas tokom drugog Kolegijuma anegdote o tome sa čim se svakodnevno suočava zbog blokadera, ali i šta predstavlja aktivni otpor kojim bi trebalo da se borimo protiv zgubidana.
13.02.2026
22:20
- Na Srbiju se navrzla blokaderska žgadija - rekao je Vučićević na početku Kolegijuma.
Kako je dodao, Savovićka je u snimku otvoreno rekla da učestvuje u kriminalnim delima.
- Ljudi moji, kako da posle ovoga ne bude ništa? Hoće li ovo da objave N1, Nova S, NIN, Ozon pres, KTV televizija, i zašto neće? Može li Bojana Savović posle ovoga da ostane tužilac? - ređao je pitanja glavni urednik Informera.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević hitno je prekinuo treći Kolegijum naše televizije i saopštio nove informacije o jednom od uhapšenih bombaša sa Vračara, inače sestriću javne tužiteljke Bojane Savović, poznate blokaderke i saradnice Zagorke Dolovac.
Glavni urednik Infomera Dragan J. Vučićević danas je u prvom Kolegijumu naše televizije razobličio sramnu laž tajkunske voditeljke Olje Bećković, koju je ona izrekla sinoć u svojoj emisiji "Utisak nedelje" na antisrpskoj TV Nova S.
02.02.2026
15:55
Prema njegovim rečima, u drugom delu snimka se jasno čuje šokatna izjava Bojane Savović.
- Videćete kako ona sama priznaje da ona daje uputstva drugim tužiocima, sudijama, svima kako da oslobađaju blokadere nasilnike, kako govori o tome da niko ne treba da odgovara napade na policajce, kako je svojim koleginicama davala uputstva da odbijaju zahtev policajaca da neko zbog napada na njih bude uhapšen... To smo videli i u praksi kako funkcioniše - istakao je Vučićević.
On je potom primetio kako neki "funkcionerčići otvoreno na sastanku pripremaju revoluciju i potpuno se nezakonito bave politikom na Pravnom fakultetu".
- Šta ćemo sad? Oni zloupotrebljavaju zakon i krše zakon da bi oslobađali blokadere - rekao je Vučićević nakon što je u Kolegijumu emitovan audio-snimak sa tajnog sastanka.
Kako je dodao, može li Petar Živković i dalje da bude student?!
- Ovo je kršenje svih statuta i zakona - zabranjeno je u školskim ustanovama baviti se dnevnom politikom, a onaj ko tako prekrši zakon biće suspendovan - i ako je zaposleni i ako je student. Studentu bi mogla da bude izrečena zabrana studiranja, ali bi mogao i da bude izbačen sa fakulteta - ukazao je glavni urednik Informera govoreći o Petru Živkoviću, organizatoru sastanka.
On je, inače, sin bivšeg načelnika policije koji je poslat u penziju jer je zloupotrebvljavao svoj položaj da bi, takođe, spovodio obojenu revoluciju.
Vučićević je zatim postavio pitanje da li će nadležni da preduzmu akcije protiv onih koji su od fakulteta napravili blokaderske centrale.
- Znate li šta će sad da krene? Sad će da krenu s teorijama ko nas snima, ko nas prati, radila je UDBA, BIA... ali ne, ne radila je GOSI služba, neko njihov ih je snimio - istakao je Vučićević.
Pitao je potom i da li će da se oglasi Visoki savet tužilaštva (VST).
- Da li će da kažu da je Bojana Savović prekršila sve moguće zakone i da hitno bude suspendovana? Protiv nje mora da bude podneta krivična prijava zbog onoga što je rekla, ovo je za zatvor što je rekla sama o sebi - primetio je Dragan J. Vučićević.
Foto: Beta/Milan Obradović
Ostale kolege iz Kolegijuma su se složili da se na snimku čuje kako je Savovićka ubeđivala kolege da krše zakon, dok je Vučićević podsetio na nedavno otkriće da je njen sestrić, sin rođene sestre, uhapšen zbog bombaških napada na Vračaru. Više o tome pročitajte u odvojenoj vesti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević hitno je prekinuo treći Kolegijum naše televizije i saopštio nove informacije o jednom od uhapšenih bombaša sa Vračara, inače sestriću javne tužiteljke Bojane Savović, poznate blokaderke i saradnice Zagorke Dolovac.
Javna tužiteljka Bojana Savović, koja se još nije oglasila povodom skandaloznog otkrića da je sin njene rođene sestre jedan od bombaša sa Vračara, pokazala je svoje pravo lice u snimku koji je glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević ekskluzivno emitovao u današnjem prvom Kolegijumu.
Modžtaba Hamnei imenovan je za novog vrhovnog vođu Irana nakon smrti svog oca Alija Hamneija, koji je ubijen na početku američko-izraelskih napada na Iran, objavili su iranski državni mediji.
Liderka stranke Alternativa za Nemačku (AfD) Alis Vajdel kritikovala je energetsku politiku Evropske unije i sankcije protiv Rusije, poručivši da Nemačka treba ponovo da kupuje naftu i gas tamo gde su najjeftiniji.
Učesnici crvenog tima Exatlona – Jovan Radulović Jodžir, Boško Marinković, Aleksa Erski i Elica Erski, lana Stanišić, Tijana Jović i Nevena Petrović – posetili su Ivanjicu, rodno mesto svog klupskog kolege Radojice Lazića.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.
Ekipe JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" najavili su prekid vodosnabdevanja za danas, 9. marta, na teritoriji opština Surčin, Zemun i Novi Beograd.
Kompanija Lilly Drogerie već tradicionalno donira sredstva prikupljena od reciklaže kataloga, a ove godine donacija je usmerena udruženju "Heroine" iz Beograda koje se bavi pružanjem podrške i osnaživanjem žena koje se suočavaju sa rodno zasnovanim nasiljem i onkološkim bolestima.
Hitna pomoć je juče u mestu Ozalj u Hrvatskoj pokušala da reanimira Uzbekistanca (44), ali ih je u tome sprečavao Hrvat (32), da bi na kraju nesrećni čovek preminuo.
Tokom protekle noći u Beogradu su se dogodile dve saobraćajne nezgode u kojima je pet osoba lakše povređeno, među kojima je i dvoje dece, rečeno je u službi Hitne pomoći.
Izbor Modžtabe Hamneija za novog vrhovnog vođu Irana mnogi analitičari tumače kao nastavak tvrde linije koju je godinama vodio njegov otac, ajatolah Ali Hamnei.
Ukrajina je poslala bespilotne letelice i tim stručnjaka za dronove kako bi pomogli u zaštiti američkih vojnih baza u Jordanu, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski.
Iranske snage pogodile su glavnu bazu za snabdevanje gorivom američke 5. flote u Bahreinu, nakon napada na veliku naftnu rafineriju BAPCO, prenosi irački informativni kanal Sabereen News.
Rat protiv Irana u koji su uključene SAD i Izrael prati čitava mreža kineskih satelita u niskoj Zemljinoj orbiti, koji u realnom vremenu snimaju i analiziraju svaki pokret.
Reditelj Piter Džekson dobiće Zlatnu palmu za životno delo na ovogodišnjem Kanskom filmskom festivalu, koji će svečano biti otvoren 12. maja 2026. godine.
Stiven Hibert, glumac najpoznatiji po ulozi Gimpa u filmu "Pretparačke priče", kao i po pojavljivanjima u filmovima "Austin Powers" i "The Cat in the Hat", preminuo je u 68. godini.
Ovi mafini su idealni za brz doručak, užinu za školu ili slatki zalogaj uz jutarnju kafu, a toliko ukusni da će nestati pre nego što stignu da se ohlade.
Pevačica Marija Šerifović sinoć je, 8. marta održala koncert u Beogradu, koji je u jednom trenutku morala da prekine zbog iznenađenja koje je sačekalo na sceni.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar