Influenser Aleksandar Šulc oglasio se za Informer nakon što ga je danas u 13.30 časova u jednom kafiću u tržnom centru napao blokaderski glumac Dragan Bjelogrlić.
Šulc je na društvenim mrežama objavio snimak na kojem se vidi kako prilazi Bjelogrliću sa uključenom kamerom, želeći da mu postavi pitanje o filmskoj sceni sa Berčekom. Međutim, situacija se brzo zaoštrila.
- Išao sam u kafić koji se nalazi u jednom tržnom centru u Beogradu i ugledam Bjelogrlića i reko ajde da ga pitam jer sam ga nekad poštovao dok je on poštovao vojsku Republike Srpske, da ga pitam za film sa Berčekom (film Rat uživo). Kako sam mu prišao osetio sam da smrdi na alkohol, na rakiju - rekao je Šulc.
Prema njegovim rečima, izrevoltiran Šulcovim pitanjem, Bjelogrlić mu je poručio da ga ne snima i da se udalji, nakon čega je, kako se vidi na snimku, ustao i rukom udario u telefon kojim je Šulc snimao. U tom trenutku, tvrdi Šulc, atmosfera je postala napeta, a došlo je i do verbalne rasprave.
- Rekao mi je da ga ne snimam, a onda je ustao i udario u telefon. Dobacivao je uvrede, ali ja mu opraštam - izjavio je Šulc.
Foto: Foto: Informer
Na pitanje glavnog urednika Dragana J. Vučićevića "da li se plaši za svoju bezbednost nakon ovog napada" - on navodi da se nije uplašio i da neće odustati od, kako kaže, javnog delovanja.
Takođe tvrdi da je Bjelogrlić bio u društvu još dve osobe:
- Ovo je prvi put da me napao neki glumac, sa njim je bila neka žena i čovek neki napucan i ćelav, pretpostavljam neko obezbeđenje njegovo. Video sam da je pod uslovnom kaznom, ja njemu opraštam zbog takvog ponašanja ali moram da istaknem da je jako smrdeo na alkohol. Nakon incidenta je dobacivao "smećaru, ćaci, kakvo si ti govno od tiktokera", ali nema veze opraštam mu - istakao je Šulc.
Podsetimo, Bjelogrlić je ranije bio osuđen na uslovnu kaznu zbog incidenta iz 2021. godine, kada je napao reditelja Gagu Antonijevića. Prem presudi Suda u Nišu on je osuđen na 6 meseci zatvora, odnosno 2 godine uslovne kazne, a napadom na Šulca apsolutno je prekršio uslovnu i treba da ide odmah u zatvor.
Nadležni organi moraju hitno da reaguju nakon što je okoreli nasilnik i blokader Dragan Bjelogrlić, koji je ranije uslovno osuđen na kaznu zatvora zbog napada na reditelja Predraga Gagu Antonijevića, sada ponovio napad na drugog čoveka - poznatog tiktokera Aleksandra Šulca.
Blokader Dragan Bjelogrlić, koji se predstavlja kao "elitni" predstavnik glumišta i vođa "Proglasa", i ovaj put potvrđuje da je samo dokazani nasilnik iz šatro kruga dvojke i običan blokaderski šljam.
Dragan Bjelogrlić, nekada glumac, a sada blokader sa dna kace i samoprozvani "izgnanik iz Srbije", koji u poslednje vreme napada vlast jer ga je "stavila na crnu listu", okrenuo se Hrvatskoj i zajedno sa ustašama napada sopstvenu zemlju.
Proglasovac i propali glumac Dragan Bjelogrlić, drži predavanja na Univerzitetu Donja Gorica, najpoznatijem privatnom univerzitetu u Crnoj Gori. Kako Gledalačko obaveštajna služba (GOSI) javlja, blokader uzima dobre pare za to.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nadležni organi moraju hitno da reaguju nakon što je okoreli nasilnik i blokader Dragan Bjelogrlić, koji je ranije uslovno osuđen na kaznu zatvora zbog napada na reditelja Predraga Gagu Antonijevića, sada ponovio napad na drugog čoveka - poznatog tiktokera Aleksandra Šulca.
Ukrajina svake godine gubi oko 800.000 ljudi, upozorio je ukrajinski ekonomista i finansijski analitičar Aleksej Kušč, navodeći da se demografski pad već direktno preliva na ekonomiju, kupovnu moć građana i razvoj biznisa.
Francuska vojska planira da deo pešadijskih zadataka prebaci na robote i dronove, u okviru projekta „Pendragon“, koji treba da smanji rizik za vojnike i uvede novu vrstu borbene jedinice na buduće ratište.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.
Tokom izvođenja radova na redovnom održavanju u Mis Irbijevoj ulici (Zvezdara), na delu od Marčanske do Ulice Vojislava Ilića, od danas do 17. jula doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Porodica iz Srbije izazvala je bes korisnika društvenih mreža, kada su tokom letovanja u Albaniji, kupili kapu "keče" sa simbolom šiptarskog crnog orla.
Postoji mogućnost da "Folksvagen" uskoro bude u vlasništvu kineskog proizvođača automobila "Byd", rekao je predsednik Kilskog instituta za svetsku ekonomiju (IfW) Moric Šularik.
Uprava carine jasno je propisala koliko cigareta i duvanskih proizvoda smete da unesete u Srbiju ili iznesete iz nje, a mnogi putnici to ne znaju, pa svakog leta plaćaju ogromne kazne na granicama.
Kada monstrumi u naletu bolesne ljubomore, posesivnosti ili želje za kontrolom zverski likvidiraju osobu koju su navodno voleli, prva karta na koju igraju u sudnici jeste neuračunljivost. Međutim, forenzička psihijatrija poseduje filtere koje nijedan glumac pred sudijama ne može da prevari.
D. Š. (55) iz Razgojnskog Čifluka zadobio je večeras višestruke povrede opasne po život, kada je motorom udario u banderu, potvrđeno je u policiji i Opštoj bolnici Leskovac.
Pre četiri dana, 1. jula, oko dva sata iza ponoći, muškarac Lj. G. (47) napadnut je nožem u porodičnom domu svoje ćerke na Zvezdari u Beogradu, u Bulevaru kralja Aleksandra, a njegova trudna ćerka K. G. bila je svedok brutalnog nasilja.
Francuska vojska planira da deo pešadijskih zadataka prebaci na robote i dronove, u okviru projekta „Pendragon“, koji treba da smanji rizik za vojnike i uvede novu vrstu borbene jedinice na buduće ratište.
Kubanska državna Nacionalna elektroprivreda (UNE) saopštila je da se očekuje da će tokom dana 72 odsto te zemlje biti bez struje, tokom sati u kojima je potrošnja najveća.
Jedan od glavnih likova serije "Tajne malog grada" je ruski glumac Maksim Bitjukov, koji tumači lik policijskog načelnika i iskusnog istražitelja Porfirija Petroviča Parfjonova.
Godinama je border koli važio za najpametnijeg psa na svetu, ali novo naučno istraživanje pokazalo je da ga je malinoa nadmašila i preuzela prvo mesto.
Putnici širom sveta sve češće se susreću sa strožim pravilima o ručnom prtljagu, jer avio-kompanije pokušavaju da ubrzaju ukrcavanje, smanje kašnjenja i povećaju bezbednost letova.
Pobednica "Zadruge 1" Kristina Kija Kockar ponovo je javno prozvala pevačicu Anabela Atijas, podelivši snimak sa njenog nastupa na kojem se vidi mali broj posetilaca.
Una Čolić, starija ćerka pevača Zdravka Čolića, poznata je po tome što često deli detalje iz života sa pratiocima na društvenim mrežama, a tako je bilo i ovog puta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.