Šok-priznanje Danice Vučenić: Zaprepastila i sagovornika hvalospevom na Vučićev račun (VIDEO)
Podeli vest
Tajkunska voditeljka Danica Vučenić iznela je šok-prizanje u programu uživo i zaprepastila svoje gledaoce blokadere koji su dočekali da od nje čuju hvalospev na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića i onoga što je on uradio u Boru.
Njene izjave izazvale su i zaprepašćenje kod njenog sagovornika, koji se u program uključio putem video-poziva, a po čijem izrazu lica se tačno moglo videti da je zbunjen zbog onoga što čuje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je danas na pitanja novinara nakon otvaranja izložbe "Niti državnosti" u Palati Srbija, a jedno od njih ticalo se i histerije koja je zavladala u medijima pod okriljem "Junajted grupe" koja je dobila nove vlasnike.
Voditeljka sa antisrpske televizije N1, Nataša Miljković, iznela je pomalo šokantno priznanje u jutarnjem programu te televizije kada je ugostila jednu od donedavno udarnih pesnica tajkuna Dragana Šolaka - zamenika glavnog i odgovornog urednika portala Nova, Ratka Femića.
24.02.2026
07:45
- Plate u Boru su iznad proseka u odnosu na ostale lokalne zajednice - najpre je istakla Vučenićka.
Međutim, nije se zaustavila na tome.
- Gledala sam malo podatke oko Bora... Bor, kada je reč o broju zaposlenih, o platama, o ljudima koji tu žive, dakle... nema lošu situaciju, odnosno ima bolju situaciju u odnosu na neke druge lokalne zajednice - zaključila je tajkunska voditeljka.
Prilog televizije N1 o razgovoru predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa građankom iz Bora izazvao je buru na društvenim mrežama, gde brojni korisnici tvrde da je emitovani materijal montiran tako da potpuno menja sliku događaja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je danas na pitanja novinara nakon otvaranja izložbe "Niti državnosti" u Palati Srbija, a jedno od njih ticalo se i histerije koja je zavladala u medijima pod okriljem "Junajted grupe" koja je dobila nove vlasnike.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Prema podacima Republičkog seizmološkog zavoda, tokom noći u regionu Sombora, tačnije mesta Bezdan, zabeležena su dva zemljotresa u razmaku od 9 minuta, prvi jačine 4,1 a drugi od 2,5 stepeni po Rihteru.
U Srbiji će jutro biti sveže sa izolovanom pojavom slabog prizemnog mraza, a tokom dana biće pretežno sunčano. Najniza temperatura kretaće se od 3 do 13, a najviša dnevna do 29 stepeni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Prepodobnog Teodora Sikeota, koji je od Gospoda dobio ljubav i moć da se izbori sa zlom, bolestima i mukama. Danas treba od Boga zatražiti mir i spokoj, kako bi se izborili sa zlom oko nas i u nama.
U napadu koji se sinoć dogodio na Savskom vencu, u Manasijevoj ulici oko 23.25 časova, teško je povređen mladić (19), koji je zadobio višestruke ubodne rane.
U beogradskom naselju Voždovac, u Ulici vojvode Stepe, u nedelju se dogodio težak incident u kojem je maloletni L. Č. (2011) zadobio ozbiljne povrede glave nakon napada grupe huligana.
Rusija je u utorak isključila mobilni internet mnogim korisnicima u Moskvi uoči godišnje Parade pobede 9. maja zbog pretnje od napada dronovima iz Ukrajine, javlja Rojters.
Na svetskom tržištu već sada ima manje nafte nego što je potrebno zbog krize oko Ormuskog moreuza, a novi udari na rusku naftnu infrastrukturu mogli bi dodatno da podignu cenu barela, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Pet osoba je poginulo, a najmanje 31 je povređena u ruskom napadu na ukrajinsko industrijsko postrojenje Naftogas i železničku infrastrukturu u Poltavskoj oblasti.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je Rusija pokazala "potpuni cinizam" tražeći prekid vatre, a zatim pokrećući nove raketne i napade dronovima na Ukrajinu.
Glumci Demi Mur i Stelan Skarsgard, kao i kineska filmska autorka Kloi Džao biće među članovima žirija koji će odlučivati o dodeli prestižne Zlatne palme na ovogodišnjem Filmskom festivalu u Kanu koji se održava od 12. do 23. maja, saopštili su organizatori.
Sudska drama između Blejk Lajvli i Džastina Baldonija okončana je nagodbom svega dve nedelje pre početka izbora porote, potvrđeno je u zajedničkom saopštenju obe strane u postupku.
Rijaliti zvezda Kim Kardašijan ponovo je izazvala buru reakcija u Njujorku kada se pojavila na stepenicama Metropoliten muzeja umetnosti, ovog puta kao prava živa statua.
Bivši rijaliti učesnik Boris Vidović čije se ime dovodilo u vezu sa eksplicitnom glasovnom porukom Dare Bubamare oglasio se i negirao da je akter ove priče.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar