Ministar za evropske integracije Nemanja Starović pokopao je u nekoliko rečenica predsednika stranke Srbija centar (SRCE) i NATO generala Zdravka Ponoša.
- U zbilji koja se projektuje sa luksemburških medija, ratovi i globalne krize su tek kulisa koju postavlja večiti krivac Aleksandar Vučić pred izbore u Knjaževcu. Ponoš bi tako da nas ubedi kako je predsednik Srbije izmislio bombe koje padaju po metropolama Bliskog istoka i haos na svetskim berzama, e da bi sprečio već upisanu pobedu blokadera u Kuli i Sevojnu - poručio je sarkastično Starović.
Zatim je poentirao još oštrije.
- Bizarnosti i besmislice kao krajnje ishodište decenijske kontaminacije javnog prostora koju sprovode medijske grupe za pritisak - zaključio je Nemanja Starović u objavi na društvenoj mreži Iks.
У збиљи која се пројектује са луксембуршких медија, ратови и глобалне кризе су тек кулиса коју поставља вечити кривац Александар Вучић пред изборе у Књажевцу. Понош би тако да нас убеди како је председник Србије измислио бомбе које падају по метрополама Блиског истока и хаос на… pic.twitter.com/hTCZNSPm8F
— Nemanja Starović (@nstarovic) March 6, 2026
Potrčko tajkuna Dragana Đilasa iz Stranke slobode i pravde (SSP), Borislav Borko Stefanović, drznuo se da na sraman način napadne predsednika Srbije Aleksandra vučića, i to zbog, verovali ili ne, činjenice da on radi na unapređenju Vojske Srbije.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na društvenoj mreži "Iks" gde je oštro kritikovala predsednika stranke Srbija centar (SRCE) Zdravka Ponoša, reagujući na njegove komentare koji su se pojavili u javnosti.
Sandra Božić, diplomirani politikolog za međunarodne odnose i potpredsednica Skupštine Vojvodine razobličila je laži okorelih opozicionara i blokadera - Dragana Đilasa i Zdravka Ponoša.
Predsednik stranke Srbija centar (SRCE), Zdravko Ponoš, javno je izrazio nezadovoljstvo stanjem u blokaderskim opozicionim redovima, žaleći se da komunikacija sa plenumašima praktično ne postoji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Potrčko tajkuna Dragana Đilasa iz Stranke slobode i pravde (SSP), Borislav Borko Stefanović, drznuo se da na sraman način napadne predsednika Srbije Aleksandra vučića, i to zbog, verovali ili ne, činjenice da on radi na unapređenju Vojske Srbije.
Viši sud u Negotinu doneo je odluku po kojoj se oslobađa krivice Radoslav Dragijević(75) iz sela Zlot kod Bora, koji je bio optužen da je počinio krivično delo neprijavljivanje krivičnog dela i učinioca i pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostujući na TV Prva u emisiji "Ćirilica", pomenuo je i Pojas Presvete Bogorodice, koji je posle više od 650 godina iz manastira Vatoped stigao pravo u Beograd.
Na društvenim mrežama pažnju je privukla objava jedne Latinoamerikanke koja je zatražila savet kako da osvoji srce Srbina, ali i naklonost njegove porodice.
Srbiju je pogodilo jako nevreme koje je donelo obilne padavine, grmljavinu i munje, kao i snažne udare vetra. Na pojedinim mestima došlo je do obaranja drveća, a zabeleženi su i incidenti u saobraćaju. Prema dostupnim informacijama, nema povređenih osoba.
Gotovo celu Srbiju danas je pogodilo snažno nevreme, praćeno obilnim padavinama, grmljavinom i jakim vetrom. U više mesta pričinjena je materijalna šteta, dok su u Jagodini, prema rečima meštana, zabeležene scene kakve niko ne pamti.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostujući na TV Prva u emisiji "Ćirilica", između ostalog, pomenuo je i prosečne plate u našoj zemlji, ističući da smo kao država najbrže napredovali.
Nakon što je učenik trećeg razreda Srednje škole "Sveti Sava" u Bujanovcu sekirom napao školskog druga i naneo mu povredu u predelu grudi, oglasila se direktorka škole Svetlana Manasijević.
Suđenje M.M.M. i M.M., roditeljima maloletnika koji je 5. oktobra 2023. godine u svojoj kući u Niškoj Banji nasmrt izbo nožem svog školskog druga, trinaestogodišnjeg Andreja Simića, biće nastavljeno 26. maja kada će biti saslušan dečak ubica.
Odnosi između Varšave i Kijeva zapali su u duboku krizu nakon što je kancelarija poljskog predsednika Karola Navrockog uputila zvaničan i oštar zahtev predsedniku Ukrajine Volodimiru Zelenskom.
Američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da se razgovori sa Islamskom Republikom Iran nastavljaju ubrzanim tempom, kao i da su Hezbolah i Izrael postigli dogovor o prekidu vatre.
Iran je uspeo da obnovi čak dve trećine svojih tajnih podzemnih raketnih baza koje su nedavno bile mete vazdušnih udara Sjedinjenih Američkih Država i Izraela, prenosi američka televizijska mreža CNN.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Mekane iznutra, blago hrskave spolja i pune ukusa, pogačice sa šunkom i sirom savršeno se uklapaju uz jutarnju kafu, laganu večeru ili druženje sa porodicom i prijateljima.
Na današnji dan navršava se 100 godina od rođenja Merilin Monro. Tim povodom, njen poslednji intervju i dugo izgubljene fotografije ponovo osvetljavaju manje poznatu stranu žene koja se krila iza holivudskog glamura.
Eplova sledeća generacija Ajfon Pro modela donosi jedno od najvećih unapređenja kamere u poslednjih nekoliko godina, što ukazuje na značajan skok u kvalitetu fotografija i video snimaka u odnosu na prethodne verzije.
Visoke temperature podstakle su mnoge vlasnike pasa da razmišljaju kako da olakšaju svojim ljubimcima. Ipak šišanje može doneti više štete nego koristi za deset rasa.
Stručnjaci ističu da mnogo veći problem od malog unosa vode, predstavlja prekomerna količina soli u svakodnevnoj ishrani. Upravo zbog toga određene namirnice mogu imati važnu ulogu u očuvanju funkcije bubrega i smanjenju njihovog opterećenja.
Poznati estradni frizer Milo Joksimović, poznatiji kao Milo Fox prokomentarisao je aktuelna dešavanja iz rijalitija i žestoko iskritikovao Asmina i Maju.
Interesovanje za prvi solistički koncert Milančeta Radosavljevića u Beogradu ne jenjava, zbog čega su kapaciteti za spektakl koji će biti održan 3. jula na Tašmajdanu ponovo prošireni.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar