"Uzalud su ih obučavali": Šešelj pravo u metu - Zar može neki pošten Srbin da glasa za Dinka Gruhonjića? (VIDEO)
Podeli vest
Jednom su Srbi bili prevareni 5. oktobra i nikad više neće dozvoliti da ih neko prevari, kaže predsednik SRS dr Vojislav Šešelj.
- Uzalud su ih obučavali, blokaderi nemaju šansi. Pa zar može neki Srbin, častan i pošten čovek, da glasa za Dinka Gruhonjića na primer? - pitao je Šešelj na Informer TV.
Prof. dr Vojislav Šešelj, lider radikala, analizirao je trenutnu zastrašujuću situaciju u svetu koja je nastala nakon američko-izraelskog vojnog udara na Iran, iznevši jezivu prognozu.
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru komentarisao je rat u Iranu.
05.03.2026
12:14
Nakon 5. oktobra opšta pljačka Srbije je bila, podseća predsednik SRS.
- Zar to treba da nam se ponovi, sad kad smo danuli dušom? Ipak se osetno lakše živi nego što se živelo. A pod dosmanlijama oni su pljačkali, a narod je gladovao - izjavio je lider radikala.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) prof. dr Vojislav Šešelj oglasio se povodom jezivih dešavanja u Iranu, izrazivši, pritom, i saučešće rukovodstvu i narodu te zemlje povodom, kako je rekao, monstruoznog, a kukavičkog ubistva ajatolaha Ali Hamneija, članova njegove najuže porodice i visokih iranskih zvaničnika.
02.03.2026
17:52
Podsetimo, predsednik Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj nedavno je otkrio prave blokaderske namere kao i to čemu oni teže i šta je njihov glavni cilj.
Blokaderskom divljanju, razbojništvu, nasilju i terorizmu ne nazire se kraj i ako su u apsolutnoj manjini, upravo je to ta agresivna manjina koja maltretira i ometa normalan život građana Srbije.
Celu emisiju "Rat uživo" u kojoj je gostovao Šešelj pogledajte u nastavku:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), prof. dr Vojislav Šešelj, izneo je zastrašujuće upozorenje šta u narednom periodu spremaju Albanci na Kosovu i Metohiji (KiM).
Prof. dr Vojislav Šešelj, lider radikala, analizirao je trenutnu zastrašujuću situaciju u svetu koja je nastala nakon američko-izraelskog vojnog udara na Iran, iznevši jezivu prognozu.
Informer je došao do saznanja koja dovode u pitanje pojedine aspekte akademske i profesionalne karijere Sava Manojlovića, lidera opozicionog pokreta "Kreni-promeni".
Sistemska nestašica avionskog goriva mogla bi da pogodi evropske aerodrome ako se prolaz kroz Ormuski moreuz ne uspostavi u naredne tri nedelje, upozorila je evropska aerodromska industrija.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
"Tojota korola turing sports", karavan verzija "korole", jedan je od najpopularnijih porodičnih hibridnih automobila u Evropi. Cena najnovije verzije kreće se oko 28.200 evra.
Na današnji dan, 1957. godine, u mračnoj ulici nadomak Buenos Ajresa, Blagoje Jovović pucao je na zločinca Antu Pavelića, bivšeg poglavara Nezavisne Države Hrvatske.
Juče, na benzinskoj pumpi, na auto-putu kod Malog Požarevca, jedna mama na svet je donela dečaka. Majku i novorođenče zbrinula je ekipa Hitne pomoći Doma zdravlja u Sopotu.
Veliki petak, dan Hristovog stradanja i jedan od najvažnijih dana u hrišćanskom kalendaru, obeležava se s dubokim poštovanjem i strogošću. Uz post i molitvu, mnogi običaji i verovanja čuvaju se vekovima.
Posmrtni ostaci Blagoja Jovovića uskoro će biti prebačene iz Argentine u Srbiju, kako bi bio sahranjen u otažbini, uz sve počasti, rekla je ministarka a rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski.
Devojčica Dž.N. (15), koja je upravljala električnim trotinetom u trenutku teške saobraćajne nesreće kod Novog Pazara, zadobila je višestruke prelome ruke i trenutno se nalazi van životne opasnosti, potvrđeno je za Informer iz medicinskih izvora.
M.R. (16) nastradala je u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Novog Pazara kada je nju i drugaricu Dž.N. (15) sa kojom se vozila trotinetom, kolima udarila devojka S.M. (24). Ona je, prema nezvaničnim informacijama, preticala kolonu na punoj liniji i tom prilikom ''golfom'' pokosila devojčice.
Nakon više od četiri meseca od pogibije Ane Radović (20) i Aleksandra Masalušića (37) u Međuvršju kod Čačka, Osnovno javno tužilaštvo u ovom gradu je zatvorilo istragu u vezi sa ovom stravičnom tragedijom.
S.M.(22) uhapšena je zbog sumnje da je izazvala saobraćajnu nesreću u Novom Pazaru u kojoj je poginula devojčica M.R. (16), a teško povređena njena drugarica koja se trenutno nalazi na lečenju.
Stari mlin, napušteni objekat u centru Obrenovca, zapalio se danas oko 17 časova, a vatrogasci-spasioci iz Obrenovca i sa Voždovca se već satima bore sa vatrom.
Španija je spremna da radi na stvaranju zajedničke vojske Evropske unije „već sutra“ jer samo tada evropske „srednje sile“ mogu dobiti bezbednosni i odbrambeni značaj u današnjem svetu, rekao je španski premijer Pedro Sančez.
Izrael je odbio da dozvoli Francuskoj da bude uključena u direktne pregovore između njega i Libana, koji bi trebalo da počnu sledeće nedelje u Vašingtonu.
Velika Britanija priprema novu verziju velikog plana za pripremu cele nacije od vojske i policije do bolnica i industrije za prelazak u rat, rekao je za Sky News šef oružanih snaga.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu zatražio je odlaganje svedočenja u dugotrajnom procesu za korupciju koji se vodi protiv njega, a koji je trebalo da se nastavi u nedelju, navodeći kao razlog za nastavak bezbednosne situacije u regionu, rekao je Netanjahuov advokat u sudskom podnesku.
Vaskršnji praznici donose radost, druženje i bogatu trpezu, ali za kućne ljubimce mogu biti rizični. Često zaboravimo da ono što je nama ukusno i bezopasno, za njih može biti štetno ili čak otrovno.
Jednostavan način da napravite jaja u mozaik stilu, i to bez mnogo truda, rezultat je dekoracija koja izgleda kao malo umetničko delo i posebno će se dopasti deci.
Drugi brak mnogima donosi više harmonije i međusobnog razumevanja. Pet razloga zbog kojih se često smatra da je upravo taj brak mirniji i uspešniji od prvog.
Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović žestoko je komentarisala Maju Marinković, koja se umešala u brak njene ćerke Aleksandre Subotić i zeta Pece Raspopovića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar