"Nije majka "Ćacija" rodila": Blokaderka se pohvalila na mrežama, ali nije očekivala ono što je usledilo (FOTO)
Podeli vest
Blokaderka koja se na društvenoj mreži Iks predstavlja kao Ivana Mrvić jednim komentarom je podigla društvene mreže na noge, a onda joj je stigao brutalan odgovor kakvom se zasigurno nije nadala.
Naime, ona se pohvalila na Iksu da je njeno dete osvojilo drugo mesto na takmičenju iz srpskog jezika jer, kako je napisala, nije majka "Ćacija" rodila. To je izazvalo opšte oduševljenje u njenim blokaderskim redovima, pa su joj tako mnogi zgubidani ispod objave ispisali niz komentara oduševljenja, očigledno smatrajući da je bila mnogo duhovita.
Blokaderi koji sebe već godinu i po dana pokušavaju da predstave kao borce za slobodu i uređenije, toleratnije društvo, na svakom ćošku otkrivaju za šta se u stvari zalažu i kako bi se oni, ukoliko bi uspeli da dođu na čelo Srbije, obračunavali sa svojim političkim neistomišljenicima.
Poznati biznismen Branko Babić objavio je na društvenoj mreži Iks snimak koji govori više od hiljadu reči - na njemu se, crno na belo, vidi ko su u stvari blokaderi.
23.03.2026
21:27
Međutim, sve je to tako bilo samo do trenutka dok je jedna zaista pametna i duhovita osoba nije postavila na njeno mesto. I to na baš brutalan način!
- Moje dete drugo u Beogradu na takmičenju iz srpskog. Nije majka Ćacija rodila - glasila je objava ove blokaderke.
A evo kako ju je gospođa koja se na Iksu predstavlja kao Marija Paopović u trenu "zakucala".
Režiser Dragoslav Bokan prilikom gostovanja u emisiji "Bez garda" na Informer TV poslao je moćnu poruku građanima pred lokalne izbore koji se održavaju u nedelju - 29. marta.
Lazar Stojaković, bahati blokader koji je poznat i po nadimku "Roleks student" jer se na društvenim mrežama neprestano hvali luksuznim načinom života, automobilima, markiranom odećom i ekskluzivnim satovima, uhvaćen je u Atini.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderi koji sebe već godinu i po dana pokušavaju da predstave kao borce za slobodu i uređenije, toleratnije društvo, na svakom ćošku otkrivaju za šta se u stvari zalažu i kako bi se oni, ukoliko bi uspeli da dođu na čelo Srbije, obračunavali sa svojim političkim neistomišljenicima.
Tajkun Dragan Đilas po svoj prilici misli da su građanima Srbije vrane popile mozak pošto najavljuje da će baš on uvesti Srbiju u Evropsku uniju do 2030. godine.
Teheran je obećao uzvratne udare na američka postrojenja za desalinizaciju u regionu Bliskog istoka, kao odgovor na ultimatum SAD i pretnju napadima na energetske objekte ako Iran ne otvori Ormuski prolaz.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U Srbiji se danas očekuje smena sunca i oblaka, ponegde sa slabom kišom, a na visokim planinama sa provejavanjem slabog snega, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Evdokija Anđel prva je princeza stranog porekla na dvoru Nemanjića, kao i princeza proterana iz Srbije. Nazivali su je grešnom, neposlušnom, šugavom, a njen brak imao je sraman kraj.
Proleće 2026. godine biće promenljivo, rekao je meteorolog Ivan Ristić. Nakon suše, koja je trajala prethodnih 20 dana, očekuju se kiše i na visokim planinama sneg. Tokom maja meseca, postoji opasnost od uličnih poplava.
Policija u Nišu rasvetlila je pokušaj razbojništva i tešku krađu i, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, uhapsila A. R. (31) iz okoline Kovačice.
U mestu Počitelj Brdo kod Čapljine juče se dogodilo ubistvo, potvrdila je Ilijana Miloš, portparol Uprave policije MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Banjalučanin Nemanja Miljković (40), osumnjičen za saučesništvo u ubistvu Ljubiše Mrdaka u Nikšiću, uhapšen je u akciji Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske i Policijske uprave Gradiška.
Policija u Nišu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, podneće krivičnu prijavu protiv M. Ž. (38) iz okoline ovog grada, zbog sumnje da je izvršio teške krađe.
Najmanje 66 ljudi poginulo je nakon što se kolumbijski vojno-transportni avion srušio ubrzo posle poletanja na jugu Kolumbije, dok je prevozio vojnike kroz region Amazona, saopštile su vlasti.
Teheran je obećao uzvratne udare na američka postrojenja za desalinizaciju u regionu Bliskog istoka, kao odgovor na ultimatum SAD i pretnju napadima na energetske objekte ako Iran ne otvori Ormuski prolaz.
Američki predsednik Donald Trampu u ponedeljak je povukao pretnje o "uništenju" iranske elektroenergetske mreže, navodeći da su Sjedinjene Države i Iran održali konstruktivne razgovore.
Ana Šeremetjeva koju u seriji "Katarina Velika" glumi Marina Mitrofanova preminula je u teškim mukama od velikih boginja i to neposredno pred svoje venčanje.
Kada je reč o intimnosti, žene često žele više od same fizičke povezanosti. Romantični gestovi i pažnja mogu stvoriti duboku emocionalnu povezanost, koja je često snažniji afrodizijak od svega ostalog.
Ako ste ikada želeli da pošaljete poruku nekome ko nema WhatsApp, uskoro to možda više neće biti problem. Jedna od najpopularnijih aplikacija za dopisivanje na svetu testira funkciju koja bi mogla potpuno da promeni način na koji komuniciramo.
Zadrugarka Anita Stanojlović priznala je da sumnja da je ostala u drugom stanju sa Lukom Vujovićem, a uskoro će voditelj Milan Milošević doneti test za trudnoću.
Voditeljka Ivana Šopić otvoreno je govorila o najvećoj ljubavi, iznela mišljenje o Staniji Dobrojević, a potom se osvrnula i na estetske zahvate, kao i na Lunu Đogani.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar