• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

27.03.2026

22:46

Vruće vam je ovde - da skinem sako! Crnogorska političarka flertuje sa Pavićevićem: Profo, spremaj prsten da me ženiš

printscreen

Vesti

Vruće vam je ovde - da skinem sako! Crnogorska političarka flertuje sa Pavićevićem: Profo, spremaj prsten da me ženiš

Podeli vest

Mirjana Pajković, bivša crnogorska državna funkcionerka, čiji su eksplicitni snimci obišli region, otvoreno je flertovala sa profesorom Vladimirom Pavićevićem.

Gostujuću kod Pavićevića, ona mu je donela i poklone a pre nego što je otkrila o čemu je reč, od Pavićevića je zatražila i javno obećanje. 

- Da li da dam sad... Poklon... Iz mog dosadašnjeg iskustva sa snimanjima, ne bi me čudilo da nakon završetka, ja u pratnji policije budem ispraćena preko granice... Ili da mi se zabrani da se vratim u Crnu Goru. Ako mi se to desi, da ja ne mogu da se vratim u Crnu Goru, morate me oženiti. Znači, na vašu odgovornost. Leptir mašna je tu, svedok je tu, samo neki matičar - predložila je Pajkovićeva.

Foto: printscreen

 

 

Nešto kasnije u emisiji, Pajkovićeva se požalila i na vrućunu.

- Mnogo mi je vruće. Ili je da skinem sako, ili da malo otvorite - rekla je ona, nakon čega je sprovedene internet anketa, a gledaoci su odlučili da Pajkovićeva skine sako.

Inače, u istom podkastu ona je poručila da ne osuđuje one koji su gledali njene eksplicitne snimke, ali je i otkrila i kako se osećala kada se u javnosti pronela informacija da ih je ona pustila u javnost.

BONUS VIDEO

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set