(VIDEO) Zakukao Miša Bačulov: Niko me ne zove, kad me vide - zaobilaze me!
Podeli vest
Miša Bačulov, osvedočeni nasilnik i blokader sa dna kace, požalio se na cenzuru u tajkunskim medijima.
Osim kuknjave, deo njegovog gostovanja na jednom podkastu značajan je i zbog toga što je Bačulov raskrinkao kako funkcionišu cenzorske makaze tajkunskih medija.
Zvaničan profil studenata u blokadi Ekonomskog fakulteta u Novom Sadu - Blokada EFUNS - objavio je šok snimak starije blokaderke koja duva u pištaljku uz brutalnu pretnju svima koji ne misle kao i oni.
Ministarka Adrijana Mesarović oglasila se na svom Instagram profilu snažnom porukom upućenom opozicionarki Mariniki Tepić, tvrdeći da sve afere koje ona pokreće završavaju na isti način – potpunim raspadom, jer su, kako navodi, zasnovane na neistinama.
03.04.2026
15:34
- Mene više niko ne zove. Pazi, najviše afera otkrivam. Najviše materijala imam da pričam, najviše ima oko čega da se skupi, da pošaljemo poruku, da dignemo ljude. Na svim televizijama sam bukvalno cenzurisan. Na ulici kad me vide, zaobiđu me kamerom - požalio se Bačulov.
Spisak od 176 imena koja se u ovom trenutku nalaze na blokaderskoj listi za vanredne parlamentarne izbore uzburkao je političku scenu Srbije ali i poslužio kao povod za lansiranje bizarnih teorija zavere.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, boraveći u Francuskoj, da neko kaže da "studenti" pobeđuju, ali da oni uzvraćaju - Srbija pobeđuje.
Zvaničan profil studenata u blokadi Ekonomskog fakulteta u Novom Sadu - Blokada EFUNS - objavio je šok snimak starije blokaderke koja duva u pištaljku uz brutalnu pretnju svima koji ne misle kao i oni.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do snimka s tajnog plenumaškog sastanka održanog na Medicinskom fakultetu, koji otkriva sve o blokaderima i tome kako ne prestaju da vade oči zbog funkcija, ali i novca.
Zbog velikog interesovanja i pozitivnih utisaka penzionera u Knjaževcu, danas je u tom gradu održana još jedna tribina u organizaciji Fonda PIO uz podršku Saveza penzionera Srbije, lokalne samouprave i partnera Banke Poštanska štedionica i Kompanije Dunav osiguranje.
Nakon pucnjave na Sedreniku, u kojoj su ranjene dve osobe, porodica i prijatelji povređenih reagovali su na način na koji je slučaj predstavljen u javnosti.
Tužilaštvo za organizovani kriminal Severne Makedonije saopštilo je da je privedeno 14 osoba osumnjičenih za nelegalan uvoz, distribuciju i korišćenje falsifikovanih medicinskih lekova i pomagala za estetske intervencije.
U poslednje dve decenije, Balkan je potreslo čak 13 masovnih ubistava u kojima je ugašeno 102 života, a najtužnija činjenica je da su trećina tog broja bila deca.
U velikoj akciji crnogorske policije u utorak su uhapšene tri osobe za koje se sumnja da su za "škaljarski klan" obavljali najprljavije poslove i počinili najmanje šest ubistava.
Izrael je rasporedio jednu bateriju “Gvozdene kupole“ u Ujedinjenim Arapskim Emiratima na početku rata sa Iranom, zajedno sa vojnicima koji je opslužuju, što je prvi put da je taj sistem poslat van Izraela i Sjedinjenih Američkih Država.
Dok su se dvoranom hotela Vašington Hilton čili pucnji tokom večere Udruženja dopisnika Bele kuće, kamere su zabeležile izraz lica prve dame SAD Melanije Tramp koji je javnost ostavio u šoku.
Dvojica najvećih političkih rivala izraelskog premijera Benjamina Netanjahua, bivši premijeri Naftali Benet i Jair Lapid, saopštili su danas da udružuju snage pred izbore koji se očekuju kasnije ove godine, sa ciljem da s vlasti smene aktuelnu koalicionu vladu.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Pevačica Katarina Živković pojavila se danas na aerodromu, gde je privukla pažnju prisutnih, a obezbeđenje njenog supruga Nebojšte Stojkovića Stojketa sve vreme joj je otvaralo vrata dok se kretala.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar