Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde (SSP), u vidno besnom stanju zbog potpunog političkog debakla na lokalnim izborima u deset opština, zapretio je krvoprolićem na narednim parlamentarnim izborima ukoliko opozicija ne pobedi!
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas gostujući u jednoj emisiji zakukao je zbog rezultata lokalnih izbora i rekao da nije zadovoljan zato što opozicija nije pobedila.
Opozicionar i predsednik stranke Novo lice Srbije Miloš Parandilović zakukao je na jednoj opozicionoj televiziji zbog poraza na lokalnim izborima koji su održani 29. marta, a zatim je ismejao svoje dojučerašnje saborce.
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin oglasio se nakon što je perjanica Dragana Đilasa, Marinika Tepić, ponovo širila gnusne laži o prvom čoveku Srpske napredne stranke (SNS) Milošu Vučeviću.
03.04.2026
18:09
Između ostalog on je rekao da u blokaderskom pokretu moraju da se smanje tenzije i da moraju da pokrenu unutrašnji dijalog.
Interesantno, faktički je priznao da nema tenzija u društvu nego u jednom delu, blokaderskom, koji onda te unutrašnje tenzije i frustracije izliva na celo društvo napadima i ometanjem života građana, te nasiljem i drugim metodama neprimerenim civilizovanom i demokratskom društvu i koje nisu u duhu političkog dijaloga.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tajkun Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde (SSP), govorio je za tajkunske medije i tom prilikom praktično priznao da u redovima blokadera postoje oni koji lažu, pa je kao primer naveo lidera DS-a Srđana Milivojevića.
Pavle Grbović, predsednik i poslanik Pokreta slobodnih građana, nema problem da se sa opozicijom sastaje po hotelskim sobama evropskih hotela, ali ni da, po nekoj lošoj navici, kritikuje predsednika države -međutim blokaderi su ga podsetili da treba da se pribere.
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde (SSP), u vidno besnom stanju zbog potpunog političkog debakla na lokalnim izborima u deset opština, zapretio je krvoprolićem na narednim parlamentarnim izborima ukoliko opozicija ne pobedi!
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Frilender se vratio! Novi Frilender 8 je moćni SUV od 510 cm koji spaja britanski stil i kinesku struju. Saznajte sve o baterijama, dizajnu i dolasku u Evropu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Bivši načelnik Službe državne bezbednosti (SDB) Srbije Jovica Stanišić zatražio je od suda u Hagu da ga prevremeno oslobodi izdržavanja kazne od 15 godina zatvora na koju je osuđen zbog ratnih zločina u Hrvatskoj i BiH, 1992-95.
Najmanje tri mlađe osobe, među kojima je i jedan maloletnik, uhapšene su danas u različitim delovima Hrvatske u sklopu složenog kriminalističkog istraživanja koje policija i ostale nadležne službe sprovode zbog niza lažnih dojava o postavljenim eksplozivnih naprava na raznim lokacijama u zemlji.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov boravi u poseti Kazahstanu, gde ga očekuju razgovori s predsednikom te zemlje Kasim-Žomartom Tokajevom i drugim zvaničnicima.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski potpisao je danas novi paket sankcija koji je Ukrajina uvela ruskim entitetima koji su umešani u, kako je naveo, otmice ukrajinske dece, kao i sankcije protiv brodova ruske "flote iz senke", koje uključuju i entitet iz Belorusije.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da mu je ruski predsednik Vladimir Putin, tokom telefonskog razgovora, ponudio pomoć u ratu Sjedinjenih Američkih Država sa Iranom, posebno oko obogaćenog uranijuma.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar