Društvene mreže gore nakon što se na platformi Iks pojavio skandalozan snimak jednog od učesnika blokada, koji je sve samo ne "student" a koji je u naletu besa izneo niz brutalnih i sramnih uvreda na račun SNS-a i predsednice Narodne skupštine Ane Brnabić.
Na snimku se jasno vidi i čuje govor pun mržnje, vulgarnosti i primitivizma, kakav i jeste u stilu blokadera, na koji smo već i navikli, jer oni i nemaju ništa drugo da ponude, osim nasilja, mržnje i rušenja sopstvene zemlje.
Umesto bilo kakvog programa, ideja ili vizije za budućnost Srbije, ono što dolazi iz redova blokadera, jeste čista agresija i destrukcija.
Naime, jedan od blokadera izneo je niz uvreda na račun SNS-a i predsednice Narodne skupštine Srbije Ane Brnabić, na snimku imate priliku videti kako u vidno alkoholisanom i razjarenom stanju prilazi blokader i unoseći se u kameru izgovara gnusne uvrede:
"U SNS-u su ku*ve i pe*eri, i onu Anu Brnabić..je*bem je u mrtva usta ustaška!"
To je ta mladost koja uzurpira državu. Molim vas da identifikujemo bitangu kako bi ga organi reda uhapsili!!! pic.twitter.com/lcaPjKaJZY
— Taksista (@dragantaksista) April 25, 2026
Ovakav nivo komunikacije nameće se kao "nova normalnost" od strane blokadera i pokazuju pravo lice dela onih koji učestvuju u blokadama - bez plana, bez odgovornosti i bez minimuma političke kulture.
Sudeći po ovom snimku, još jednom možete uvideti da blokade zaista nisu izraz borbe za bolje sutra već predstavljaju paravan za širenje netrpeljivosti i urušavanje svega što je u interesu države.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da su, kako je naveo, blokaderi napadom na aktiviste SNS u Zemunu još jednom pokazali svoju nameru da preplaše većinsku Srbiju.
Predsednica Skupštine Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na Instagramu nakon posete Zemunu gde se održava manifestacija "Zemun - nekad i sad", na kojoj se građanima predstavljaju planovi za unapređenje opštine Zemun, kao i projekti realizovani u ovoj beogradskoj opštini prethodnih godina.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić pozvala je danas građane Srbije da 27. juna dođu u Beograd na veliki skup na kojem će biti predstavljen zvaničan naziv izborne liste Srpske napredne stranke i koalicionih partnera.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić napravila je totalni profesionalni i politički nokaut na društvenoj mreži Iks, gde je bukvalno obrisala pod sa liderom opozicionih lešinara Draganom Đilasom.
Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Srbije Miloš Vučević gostovao je u jutarnjem programu TV Pink, gde je do detalja ogolio planove za dalji, nezaustavljivi napredak naše države.
Narodni poslanik Dejan Bulatović oštro je reagovao na najnovije sramne istupe lidera lažne opozicije Dragana Đilasa, poručivši da su njegovi očajnički pokušaji da unese razdor u Srpsku naprednu stranku smešni, jadni i osuđeni na propast.
Poznati biznismen Branko Babić gostovao je u emisiji "Info dan" kod Dejane Kljajić, na Informer TV i tom prilikom bez dlake na jeziku ogolio političku scenu u Srbiji, brutalno sasekao blokadere koji glume političare, i poslao snažnu poruku podrške predsedniku Aleksandru Vučiću.
Lider Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je u emisiji „Lice nacije“ na Televiziji Pančevo da je politički dijalog nasušna potreba, a govorio je i o neophodnosti kadrovskog osveženja i provetravanja unutar Srpske napredne stranke.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rusija bi zahvaljujući naglom rastu proizvodnje i stotinama novih nalazišta mogla da dodatno učvrsti položaj među najvećim svetskim proizvođačima zlata, a prema zvaničnim procenama Moskve ove godine bi mogla da dostigne čak 500 tona.
Republički hidrometeorološki zavod izdao je hitno upozorenje na jaku grmljavinsku oblačnost koja će se sa teritorije Bosne i Hercegovine proširiti na područje Srbije.
Srbija je danas pod uticajem izrazito sparnog vremena. Visoka vlažnost vazduha, toplo jutro i slab vetar stvaraju osećaj teške i zagušljive atmosfere širom zemlje, pa se temperature blizu 30 stepeni Celzijusa osećaju znatno neprijatnije nego što pokazuju termometri.
Beogradska policija uhapsila je Natašu M. zbog sumnje da je "mrtva" pijana pretukla majku Milevu, nakon čega ju je vukla za kosu i pretila da će je ubiti, a onda nahuškala francuskkog buldoga da izujeda nesrećnu ženu. Nataša M. je saslušana, i predloženo je da joj se odredi pritvor.
Pripadnici beogradske policije brzo su reagovali i u ponedeljak na Voždovcu uhapsili B. C. (40) zbog sumnje da je u stanju teškog pijanstva fizički napao svoju bivšu suprugu, a potom divljački nasrnuo i na njenu sestru koja je pokušala da je zaštiti.
Sudija za istragu prihvatio je predlog Osnovnog državnog tužilaštva u Kotoru i odredio pritvor Lj. M. iz Kotora, osumnjičenom da je kao vozač izazvao saobraćajnu nezgodu koja se u nedelju dogodila u mestu Lipci. Tužilaštvo je pokrenulo istragu kako bi bile utvrđene sve okolnosti nesreće.
Ekonomska situacija u Rusiji u celini je stabilna, a postojeće teškoće ne predstavljaju kritičan problem, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Iran je saopštio da je Ormuski moreuz nepovrediva "crvena linija", upozoravajući da bi, ukoliko američki predsednik Donald Tramp sprovede pretnju i napadne iransku infrastrukturu, Iran uzvratio napadima na svu infrastrukturu širom regiona Persijskog zaliva.
Turski ministar spoljnih poslova Hakan Fidan izjavio je danas da Turska poziva sve strane da ne dozvole širenje rata u Ukrajini na Crno more, jer bi to predstavljalo ozbiljnu pretnju regionalnoj bezbednosti.
Kina prvi put uživa povoljniji međunarodni imidž od Sjedinjenih Američkih Država u većini zemalja obuhvaćenih istraživanjem američkog istraživačkog centra Pju.
Jednostavan trik za rashlađivanje doma koji se godinama primenjuje u toplim krajevima sveta podrazumeva uklanjanje tepiha, jer on zadržava toplotu i usporava hlađenje prostorije.
Viber ne obaveštava korisnike kada ih neko blokira, ali postoje jasni znakovi koji mogu otkriti da više niste u mogućnosti da komunicirate sa određenom osobom.
Loren Vol iz Sjedinjenih Američkih Država našla se u centru pažnje na društvenim mrežama nakon što je tokom leta odlučila da pojede obrok koji je pripremila kod kuće.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.