Ne smiruje se situacija nakon što je Informer objavio vest da je Žaklina Tatalović izmislila da je unuka akademika Nikole Hajdina, a sada je u njenu "odbranu" stao Željko Veljković, novinar Nove S, ali je umesto da je odbrani još više srozao.
Šolakovi blokaderi otvoreno ratuju jedni sa drugima, a sada su počele podele na klanove.
22.04.2026
10:40
Veljković je potvrdio ono što je svima jasno vlast je stabilna i čvrsta, a spekulacije o pobuni su samo nečije puste želje koje nemaju veze sa realnošću.
- Lakše mi je da poverujem da je neko loše pročitao nego da se neko odmetnuo. Dakle, imamo vlast koja vrlo čvrsto, koliko – 14 godina – drži svaki nivo vlasti i svakog odbornika ili, ne znam, člana saveta mesne zajednice vrlo čvrsto. I sad se baš odmetnuo juče taj jedan u Kuli, pa se onda vratio kad je glasanje bilo javno. Dakle, pre sam spreman da poverujem da je reč o nekakvoj omašci, da nije dobro video za šta je glasao - rekao je Veljković
Tajkunski voditelj s Nove S, Željko Veljković, koji je odavno poznat po širenju mržnje prema svemu srpskom, danas je ipak uspeo da dotakne samo dno.
23.04.2026
23:56
ŽELJKO VELJKOVIĆ SRUŠIO VLAŽNE SNOVE N1 I BLOKADERA DA SE 'NAPREDNJAK IZ KULE ODMETNUO' I GLASAO PROTIV IZBORA PREDSEDNIKA SKUPŠTINE IZ SNS-A!
"Lakše mi je da poverujem da je neko loše pročitao nego da se neko odmetnuo. Dakle, imamo vlast koja vrlo čvrsto, koliko – 14 godina –… pic.twitter.com/fqO39VdZ06
— DETEKTOR LAŽI (@LaziDetektor) May 6, 2026
Besramni napad na Ćacilend
Nakon što je morao da prizna istinu o Kuli, Veljković je prešao na teren opasnih dezinformacija. Pokušavajući da opravda neuspeh uličnih blokada, Šolakov novinar iznosi optužbe da su u Ćacilendu bili naoružani kriminalci, dok je istina ustvari potpuno drugačija.
Šolakovac Željko Veljković tvrdi da su u tzv. Ćacilendu bili naoružani kriminalci a zapravo jedini ko je tamo pucao je - BLOKADER! pic.twitter.com/1Jlw2JFgaZ
— DETEKTOR LAŽI (@LaziDetektor) May 6, 2026
Veljković zatim priznaje da je Ćacilend osujetio obojenu revoluciju u Srbiji.
- Narod u Ćacilendu je doveden po receptu iz Moskve da se ne bi dogodio Majdan - poručio je Željko Veljković.
ŽELJKO VELJKOVIĆ PRIZNAJE DA JE ĆACILEND OSUJETIO OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI:
"Narod u ćacilendu je doveden po receptu iz Moskve - DA SE NE BI DOGODIO MAJDAN!" pic.twitter.com/vIuQQL9kwy— DETEKTOR LAŽI (@LaziDetektor) May 7, 2026
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bura zbog smene Igora Božića, sada već bivšeg direktora tajkunske televizije N1, nikako se ne stišava, a osim što su ostali zaposleni zapali u stanje histerije nakon te odluke novih vlasnika Junajted medije, mreže ne prestaju da bruje gde bi udarne pesnice i ovog medija i Nove S mogle da završe ako ih zadesi Božićeva sudbina.
Ne smiruje se situacija nakon što je Informer objavio vest da je Žaklina Tatalović izmislila da je unuka akademika Nikole Hajdina, a sada je u njenu "odbranu" stao Željko Veljković, novinar Nove S, ali je umesto da je odbrani još više srozao.
Muškarac je pucao na pripadnike policije u blizini Vašingtonskog spomenika nakon što se prethodno kretao duž trase kolone potpredsednika SAD Džej Di Vensa, navodi se u sudskom podnesku objavljenom danas.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Poslednjih dana na pijacama širom Srbije zabeležen je drastičan skok cena voća, pa je tako, pored jagoda i trešanja, i borovnica dostigla cenu od čak 2.200 dinara po kilogramu.
Zbog planiranih radova danas bez vode ostaće deo potrošača na opštinama Stari grad i Vračar, saopštilo je Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Advokat Jovanka Zečević je govoreći o slučaju pokušaja obljube maloletne devojčice u Nišu istakla da su za ovakva dela predviđene kazne od 5-15 godina zatvora.
Interesovanje stranih službi za počinioce masovnih ubistava uvek izaziva oprečne reakcije u javnosti. Ipak, za one koji su decenije proveli u samom vrhu kriminalističke policije, ovakvi zahtevi nisu novost.
Svojim nepromišljenim ponašanjem nemačko rukovodstvo dovodi u opasnost bezbednost čitavog kontinenta, smatra zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev.
Sjedinjene Američke Države smatraju da je neprihvatljivo da njihovi evropski saveznici u Severnoatlantskoj alijansi postanu finansijski i logistički centri za teroriste, navodi se u novoj američkoj strategiji za borbu protiv terorizma.
Sidni Svini mazala je intimne delove narkoticima u seriji "Euforija", što je izazvalo buru reakcija među gledaocima i ponovo pokrenulo rasprave o granicama prikazivanja eksplicitnog sadržaja na televiziji.
Bob je vredna, ali često zanemarena mahunarka koja se u proleće vraća na jelovnike, naročito u mediteranskoj ishrani. Njegova zelena zrna nisu samo ukusna već i nutritivno izuzetno bogata, zbog čega bob s razlogom zauzima važno mesto u ishrani usmerenoj na očuvanje zdravlja.
Nakon što je juče javno čestitao rođendan svojoj devojci Mini Kostić, Kasper je sada otišao korak dalje i objavio poruku koja je mnoge ostavila bez teksta.
Kako su počele visoke temperature, tako su rijaliti učesnice krenule svakodnevno da šetaju Belom kućom u kupaćim kostimima, a sada se razgolitila i Jovana Tomić Matora.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar