Borba za mandate i optužbe za lažnu podršku studentima sada je preraslo u otovoreni sukob na mrežama, i to direktno između opozicionih političara i njihovih medija.
U tekstu koji je objavio tajkunski portal Danas, otvoreno se postavlja pitanje dobronamernosti podrške koju Radomir Lazović i Dobrica Veselinović uslovno nude studentskoj listi.
- ZLF je odlučio da podrži studentsku listu ako izbori budu održani na leto, zato što zna da izbori neće biti održani na leto - rečeno je u tekstu.
Dalje se navodi da opozicionim liderima prioritet uopšte nije smena režima, već isključivo sopstveno pozicioniranje na političkoj sceni i borba za skupštinske fotelje.
- Bolje da u Vučićevoj Srbiji ja budem poslanik, nego da u slobodnoj Srbiji budem običan građanin - poručio je autor.
Posebna meta kritike bio je lider PSG-a Pavle Grbović, koji je prozvan zbog svojih stavova o Srebrenici i ideološke isključivosti, uz tvrdnju da njegovo insistiranje na određenim terminima pokazuje da je ili loš pravnik ili neiskren političar.
Odgovor Pavla Grbovića na društvenoj mreži Iks, pokazuje da je među takozvanim blokaderima nastalo potpuno ludilo.
- Ovaj neshvaćeni genije kaže da je sada prioritet da se oslobodi Srbija pa ću ja posle toga moći da “ubeđujem ljude da smo genocidan narod”. Za pomenutog nemam pitanja, još manje komentar. Imam pitanje za @OnlineDanas koji je ovo objavio: Što ne date Bokanu da piše kolumnu? On bi to rečitije i slikovitije. Ne trebaju vam ovakvi sa Temua - poručio je Grbović.
Ovaj neshvaćeni genije kaže da je sada prioritet da se oslobodi Srbija pa ću ja posle toga moći da “ubeđujem ljude da smo genocidan narod”.
Za pomenutog nemam pitanja, još manje komentar.
Imam pitanje za @OnlineDanas koji je ovo objavio: Što ne date Bokanu da piše kolumnu?
On bi… https://t.co/nxIIzq80mg
— Pavle Grbovic (@PavleGrbovic) May 20, 2026
Svedoci smo brutalnog rata gde se više ne biraju sredstva, a tajkunski mediji i opozicija sada se javno napadaju i optužuju za saradnju sa neistomišljenicima.
Lider Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović uhvaćen je u najnovijoj epizodi popularne emisije "Na merama", koja se emituje svake subote na Informer TV.
Ivana Parlić, poznata blokaderka i bivša potpredsednica Narodne stranke oglasila se na društvenoj mreži "Iks" i svojom objavom uzdrmala takozvanu opozicionu elitu.
Lider Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović pao je u teški očaj pošto mu ne polazi za rukom da sruši Aleksandra Vučića, zbog čega je ušao u politiku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lider Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović uhvaćen je u najnovijoj epizodi popularne emisije "Na merama", koja se emituje svake subote na Informer TV.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je juče na pitanje koje interesuje celu Srbiju - Šta će se dogoditi sa našom zemljom ako na predstojećim izborima pobede blokaderi.
Zamenik ruskog premijera Marat Husnulin otkrio je kako je došlo do toga da predsednik Rusije Vladimir Putin otputuje u posetu Marijupolju u martu 2023. godine, u jeku borbi na ukrajinskom frontu.
Požar u Deliblatskoj peščari zahvatio je između sedam i osam odsto šume, a nadležni očekuju da će, iako se i dalje širi, u narednih nekoliko dana biti stavljen pod kontrolu.
Na graničnom prelazu Evzoni beleže se kilometarske kolone i višesatna zadržavanja zbog masovne smene turista. Na ulazak u Grčku, prema prvim informacijama, čeka se više od tri sata.
Pripadnici policije uhapsili su B. Ž. (54) iz Ražnja zbog sumnje da je izvršio dva krivična dela polnog uznemiravanja na štetu dve maloletne devojčice sa teritorije ove opštine.
D. K. iz Smedereva, B. Ć. iz Čačka, D. S. iz Kragujevca, M. K. iz Ovče, M. R. iz Kruševca i N. S. iz Čačka saslušani su juče u Višem javnom tužilaštvu u Smederevu zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo Neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Žena iz Splita, S. Š., godinama je uspevala da ubedi desetine ljudi da je doktorka, da radi u Ministarstvu odbrane Hrvatske i da ima veze kojima može da reši svaki problem, od zapošljavanja do sređivanja penzija i kredita, a kada su žrtve ostale bez desetina hiljada evra, razotkrivena je jedna od najbezočnijih prevara u regionu.
Halil Sulejmanović (62) iz Bosne i Hercegovine, uhapšen je 6. avgusta u italijanskom gradu Sasariju, nakon što je ukrao kamion natovaren voćem i povrćem i pokušao da pobegne policiji.
Svetska mora dostigla su u julu ove godine najviše temperature ikada zabeležene za taj mesec, potvrdili su naučnici, navodeći da je prosečna temperatura površine mora van polarnih regiona nadmašila prethodni rekord iz 2023. godine.
Malo je verovatno da će Rusija obustaviti svoju raketnu kampanju protiv Ukrajine uprkos rekordnom broju balističkih napada, s obzirom na to da Moskva nastavlja da premašuje proizvodne ciljeve, izjavio je zamenik načelnika ukrajinske vojne obaveštajne službe Vadim Skibicki.
Nizak vodostaj rizikuje zaustavljanje teretnog saobraćaja na ključnom delu Rajne ove nedelje, efektivno deleći kritični plovni put na dve odvojene zone, saopštilo je danas Savezno udruženje nemačkog rečnog brodarstva (BDB).
Sve ono čime je obilovala naslovna strana Večernjih novosti tog 10. avgusta 1954. ukazivalo je na tektonske poremećaje u svetskom poretku i na nove lokalne ratove, iako je od završetka onog svetskog, najvećeg koga je svet ikad video, prošlo tek svega devet godina.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Kraj avgusta donosi velike promene za Device i Ribe, a astrolozi im predviđaju period u kojem bi nove prilike, dogovori i izvori prihoda mogli da se nižu sve do kraja godine.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.