Nakon što se završio blokaderski skup na Slaviji, blokaderi su napadali pripadnike policije, palili i demolirali grad, međutim ovo nije kraj. Nakon nasilnog protesta isplivale poruke mržnje i pozivi na ubistvo predsednika Vučića.
Čak su i lažljivi mediji morali da priznaju da su se studenti noćas divljački ponašali i da su u naletu destruktivnih nagona uništili centralnu beogradsku ulicu.
Da je blokaderski teror isplaniran unapred govori i gostovanje blokaderskog profesora i osvedočenog nasilnika Jova Bakića, koji je najavio nasilje zgubidana, a za koje je po starom receptu okrivio vlast.
Blokaderi, koji su za juče u srcu Beograda, na Trgu Slavija, najavljivali jedan od najmasovnijih skupova, pukli su kao lajsna, budući da ih je iz cele Srbije došlo nešto malo više od oko 34.000, pa su pribegli zastrašujućem nasilju.
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je velika okupljanja građana u Užicu i Novom Sadu i poručio da država trenutno radi na hiljadama projekata širom zemlje, ali da mnogi ne razumeju koliko je trud potreban na terenu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas u celodnevnoj poseti jugoistoku Srbije, gde je obišao Despotovac, Jagodinu, Rekovac, Ražanj i Paraćin.
Šef poslaničke grupe SNS, Milenko Jovanov, do nogu je potukao crnogorskog premijera Milojka Spajića, očitao mu lekciju iz istorije, poštenja i morala i ogolio sve njegove bedne laži kojima iz dana u dan pokušava da napadne predsednika Aleksandra Vučića i srpski narod!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, tokom današnjeg obilaska Pomoravlja, stigao je i u selo Bunar, gde je posetio domaćinstvo porodice Maslar, koja ima osmoro dece.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, tokom današnje radne posete jugoistoku Srbije, obratio se javnosti povodom strahotnog i zverskog iživljavanja takozvane kosovske policije nad Srbinom Nenadom Raškovićem iz sela Dren u opštini Zubin Potok.
Aleksandar Jovanović Ćuta više ni sam ne može da sakrije gnev i bes jer predsedniku Aleksandru Vučiću narodno poverenje neumoljivo raste, dok se sa druge strane takozvani blokaderi i lažni studenti raspadaju u opštem haosu.
Novi dokaz da blokaderski novinari ne spavaju, ne jedu i ne žive bez Aleksandra Vučića osvanuo je na društvenoj mreži Iks kada je novinarka Jovana Gligorijević šokirala javnost bolesnom opsednutošću predsednikom Srbije, analizirajući do najsitnijih detalja – verovali ili ne – kako Vučić sipa testo za palačinke.
Pripadnici opozicione koalicije izbacili su saopštenje u kom otvoreno brane rukovodstvo u Podgorici, dok bez srama napadaju državni vrh i predsednika Vučića!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Čak su i lažljivi mediji morali da priznaju da su se studenti noćas divljački ponašali i da su u naletu destruktivnih nagona uništili centralnu beogradsku ulicu.
Paklene vrućine i suša u Evropi otežale su funkcionisanje alternativnih izvoznih ruta Ukrajine, uključujući i one preko Dunava, čime su, kako pišu mediji, išle naruku Rusiji u sukobu. Kako se navodi, ovakve vremenske prilike su "neočekivani saveznik" Rusije.
U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta je ovoga puta uradio profesor blokader Milo Lompar, kako se bahati lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta, čime se bavi Đilasov potrčko Borko Stefanović…
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakve to prekršaje pravi političar u pokušaju Pavle Grbović, šta pazari profesorka blokaderka Natalija Jovanović, koje prevozno sredstvo koristi uzdanica studenata u blokadi Dejan Šoškić, kako se u javnosti ponaša košarkaš Dušan Kecman…
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će internistička klinika u bolnici u Ćupriji biti rekonstruisana i da će radovi početi najkasnije u martu iduće godine, kao i da će se raditi i ulagati u industrijsku zonu "Dobričevo" u ovom mestu, ali i na tome da se vrati kasarna u ovo mesto.
Do 18.38 zbog požara u Grčkoj evakuisano je gotovo 250 ljudi iz ugroženog područja kod Fourke, među kojima je i jedna beba, a stanovnici i turisti i dalje se prebacuju prema luci Sani.
M. M. (53), višestruki povratnik koji je, kako se sumnja, u utorak na Novom Beogradu za svega nekoliko sati izveo niz napada i razbojništava, saslušan je u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu, koje je zatražilo da mu bude određen pritvor.
Policija u Beogradu, u saradnji sa Drugim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu,uhapsila je kazahstanskog državljanina V. N. (32) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara.
Policija u Smederevu, brzom i efikasnom akcijom, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Velikoj Plani, uhapsila je N. Z. (20) i A.Đ. (39), zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
Stravičan zločin dogodio se u subotu, 8. avgusta, na proslavi slave Sveta Petka Trnova, kada je mladić N. U. (26) iz Zaječara usmrtio zeta Igora N. (41), u jednom selu kod Petrovca na Mlavi.
Dr Aleksandar Azan iz NYU Langone Health savetuje da pre putovanja proverite dnevne i noćne temperature, kao i indeks toplote koji uzima u obzir vlažnost vazduha.
Iako tikvice najčešće koristimo za slana jela, od njih može da se napravi i veoma ukusna slatka pita. Sočna je, mekana i mirisna, a tikvice joj daju posebnu teksturu, dok se njihov ukus gotovo i ne oseća.
Posebno emotivan trenutak u emisiji nastao je kada se reperka Dia Kostić prisetila svoje bake, čija joj je poslednja želja bila najveća motivacija da ne odustane od svojih snova.
U emisiji "Narod pita" bivši učesnik "Elite" Bora Santana zaspao je usred prenosa, kada je voditeljka Ana Radulović morala da ga ćušne kako bi ga probudila.
Nakon što je ćerka Goce Tržan, Lena Marinković napisala na instagramu da će promeniti prezime, oglasio se njen otac Ivan Marinković i nazvao celu situaciju sramotnom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.