Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na društvenoj mreži Iks i razotkrila sramnu antisrpsku politiku blokadera.
Da se ne radi o nikakvim evropskim vrednostima, već o napadu na našu zemlju i njen narod, potvrdilo je i javno priznanje još jednog hrvatskog evroparlamentarca, Gordana Bosanca, koji je otvoreno poručio da nema tu ničeg dobrog prema Srbiji!
Brnabić poručila da je to sve što naš narod treba da zna o politici blokadera prema Srbiji
- Tonino Picula, uz svesrdnu podršku blokadera, pripremio još jedan izveštaj o Srbiji. O izveštaju sve rekao još jedan evroparlamentarac iz Hrvatske, Gordan Bosanac: 'Nema tu ničeg dobrog prema Srbiji'. I to je sve što naš narod o tome treba da zna - i o tome i o politici blokadera prema Srbiji, a koji su lobirali za ovakav izveštaj, pisali ga sa Piculom, unapred mu se raduju, pozdraviće ga svim srcem kad bude usvojen i otvoreno će se hvaliti da je izveštaj takav zahvaljujući njihovom trudu i delovanju - poručila je Brnabić.
Tonino Picula, uz svesrdnu podršku blokadera, pripremio još jedan izveštaj o Srbiji. O izveštaju sve rekao još jedan evroparlamentarac iz Hrvatske, Gordan Bosanac: "Nema tu ničeg dobrog prema Srbiji". I to je sve što naš narod o tome treba da zna - i o tome i o politici blokadera… pic.twitter.com/YdK3SYsDmm
— Ana Brnabic (@anabrnabic) June 3, 2026
Ona je podvukla ključnu istinu koju tajkunski mediji pokušavaju da sakriju – ovaj izveštaj nije usmeren protiv Aleksandra Vučića ili SNS-a, već direktno protiv države Srbije i svih njenih građana!
- Dakle - nema tu ničega dobrog prema Srbiji. Ne prema Aleksandru Vučiću ili prema
SNS , već prema Srbiji. Nasuprot tome, mi nastavljamo da se borimo za što više dobrog za Srbiju. Još jedna fundamentalna razlika između politike Aleksandra Vučića i anti-politike blokadera- zaključila je Brnabić.
Dok zvanični Zagreb i njihovi poslušnici u Briselu preko Picule kuju planove kako da uspore evropski put Srbije, tajkunska televizija N1 sa ushićenjem prenosi reči hrvatskih evroposlanika. Gordan Bosanac je otkrio da je na izveštaj podneto čak 500 amandmana – što je broj koji se koristi samo kada se pravi novi budžet Evropske unije!
Ova pokazuje koliko su domaći blokaderi uložili truda, trčeći po briselskim hodnicima i lobirajući protiv sopstvene domovine.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić sastala se danas u Beogradu sa novoizabranom predsednicom mađarskog parlamenta Agneš Forsthofer.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić oštro je odgovorila na pitanje o Pionirskom parku, poručivši da ne razume zbog čega pojedini mediji i predstavnici blokaderskog pokreta pokazuju toliko interesovanje za jedan park, dok ih istovremeno, kako je navela, nije zanimalo višemesečno blokiranje fakulteta širom Srbije.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić, oglasila se na Instagramu i podelila moćnu fotografiju sa današnje Globalne konferencije žena parlamentarki.
U Beogradu je počela Globalna konferencija žena parlamentarki (GCWP), čiji je domaćin Narodna skupština Republike Srbije do 4. juna, pod okriljem Interparlamentarne unije (IPU).
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oštro je reagovala na izjave urednika Nove Ivana Milićevića, koji je gostujući na N1 rekao da mu nije jasno zašto bi predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio na meti Radoja Zvicera.
Ana Mihajlovski, blokaderka sa dna kace i dežurna kritičarka vlasti, koja je obelodanila da se povlači sa svih funkcija iz informativnog portala koji je sama osnovala, i to nakon što je dobila donaciju od tri miliona, najstrašnije je pljuvala po nevladinim organizacijama (NVO), ali i tajkunskim medijima N1 i Novoj, opoziciji...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić sastala se danas u Beogradu sa novoizabranom predsednicom mađarskog parlamenta Agneš Forsthofer.
Ukrajina je spremna za pregovore sa Rusijom, ali strpljenje Kijeva nije neograničeno, izjavio je stalni predstavnik Ukrajine pri UN Andrej Meljnik na sednici Saveta bezbednosti, sazvanoj zbog aktuelne situacije u Ukrajini.
Narandžasti meteoalarm aktivan je za većinu Srbije, a RHMZ upozorava na izražene pljuskove s grmljavinom i gradom koji se kreću od zapada ka istoku i jugu.
Ako ove godine letujete u Grčkoj, postoji jedna stvar koju morate znati pre nego što uđete u more — riba zec, invazivna podvodna napast koja seče kao brijač i u sebi nosi smrtonosni otrov. Crveni krst Grčke već je izdao zvanično upozorenje za sve kupače.
Na društvenim mrežama osvanuo je prizor sa Jadranskog mora koji su mnogi korisnici osudili upravo zbog količine đubreta koju turisti svakodnevno viđaju!
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv državljanina Švedske J.C.G.N. i državljanke Južne Afrike S.C.G. zbog sumnje da su krajem januara 2026. kao saizvršioci pripremali teško ubistvo, dok se J.C.G.N. na teret stavlja i neovlašćeno nošenje pištolja sa municijom.
Ubistvo Blaža Đurovića u martu 2018. godine pokrenulo je jedan od najkompleksnijih sudskih procesa u novijoj istoriji srpskog pravosuđa. Ovaj slučaj zvanično je ostao bez pravnog epiloga nakon što je glavni osumnjičeni, Darko Vesković zvani Prika, juče ubijen u Kumodražu.
Vlasnik kuće strave u Ritopeku, optuženi pripadnik kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, Vlade Draganić, optužio je danas svedoka saradnika Srđana Lalića da laže u vezi telefona i "Skaj" aplikacije, putem koje su, kako se sumnja, pripadnici klana dogovarali izvršenje najtežih krivičnih dela.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je u Beloj kući da je Ormuski moreuz "potpuno otvoren", kao i da je "19 miliona barela nafte juče prošlo kroz moreuz, što je rekord svih vremena".
Planovi Sjedinjenih Američkih Država za proizvodnju "patriota" i "tomahavka" u okviru pogona automobilske industrije objašnjavaju se iscrpljivanjem američkih zaliha, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Američki glumac Džejson Momoa kaže da mu je uloga u filmu "Supergirl" iz snova i da je oduševljen jer se njegov antijunak Lobo ne plaši da napravi haos i uđe u tuču.
Gostujući kod profesora dr Čedomira Antića u emisiji "Perspektive" na televiziji K1, poznati glumac, producent, režiser i politički aktivista Branislav Lečić osvrnuo se na svoju bogatu karijeru koja traje već tačno pola veka, otvoreno govoreći o ulogama koje su mu obeležile život, ali i o velikim priznanjima sa svetske scene.
Veštačka inteligencija više nije samo alat za pisanje tekstova i generisanje slika, sada je dobila i sopstveni muzej, prostor u kojem umetnička dela nastaju i menjaju se pred očima posetilaca.
Za zdrav razvoj biljaka nije uvek potrebno kupovati skupa đubriva i preparate. Pojedini prirodni sastojci mogu poslužiti kao odlična prihrana i pomoći cveću da bude otpornije i lepše.
Fizički izgled pevačice Mine Kostić prilikom napuštanja Specijalne bolnice za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" privukao je veliku pažnju javnosti.
Mina Kostić izašla je danas iz bolnice "Laza Lazarević" posle 23 dana provedenih na klinici, a po nju su došli verenik Kasper i Milan Ivanović, brat pevačice.
Izlazak Mine Kostić iz "Laze" očekivao se juče u toku dana, međutim pevačica je zadržana još jednu noć jer je došlo do pada sistema i upravo je sada izašla!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.