U tekstu koji je objavljen u tajkunskom Danasu, pod naslovom „Studenti u svakom selu i razbijanje mita o Kosovu„ otvoreno se udara na sopstvenu državu i opravdava teror nad Srbima na Kosovu i Metohiji!
Dok srpski narod na Kosovu preživljava agresiju, hapšenja i svakodnevni teror, za opoziciju, blokadere i njihove tajkunske medije problem su država Srbija i Srpska lista, koje optužuju ni manje ni više nego za – terorizam!
Foto: Preenscreen
U delu teksta koji je najsramotniji , blokaderski pokret otvoreno pere privremene institucije u Prištini i Aljbina Kurtija od svakodnevnog maltretiranja našeg naroda, a krivicu svaljuje na naš narod i preostale Srbe u pokrajini.
Foto: Preenscreen
- Da su Albanci izvor nesigurnosti, to bi sigurno pisalo u izveštaju, ali njihov glavni izvor nesigurnosti su SNS-ova 'Srpska lista' i nacionalistički (i teroristički) ispadi prema Kosovu iz Srbije - navodi u ovom skandaloznom teksti koji prenosi „Danas“!
Oni otvoreno piše da akcija blokadera uspešno ruši, kako kaže, „mejnstrim narativ o ugroženosti srpskog naroda od zlih Šiptara“.
Iz ovog sramnog teksta jasno se vidi da direktno rade protiv nacionalnih interesa, radeći direktno za najgore albanske i antisrpske interese u trenucima kada je našem narodu na Kosovu i Metohiji najteže.
Plan blokadera da se sruši Srbija, prizna nezavisnost lažne države Kosovo i srpski narod proglasi genocidnim, skovan je još pre tri godine, što je tada otvoreno priznala i blokaderska novinarka Danica Vučenić.
Član Predsedništva Srpske liste Igor Simić upozorio je da takozvani premijer Aljbin Kurti otima Srbima mandat za svog potrčka Nenada Rašića, jer su mu na meti srpski manastiri.
Srbi sa Kosova i Metohije koji pešače ka Novom Sadu, jutros su posle zasluženog odmora, nastavili svoj put, a u koloni su im se pridružili i meštani Raške i Kraljeva koji će s njima preći kilometre ka krajnjem odredištu.
Srbi sa Kosova i Metohije nastavljaju svoj put od Gračanice do Novog Sada kako bi odali počast žrtvama i pružili podršku predsedniku Srbije Aelksandru Vučiću u borbi protiv obojene revolucije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Plan blokadera da se sruši Srbija, prizna nezavisnost lažne države Kosovo i srpski narod proglasi genocidnim, skovan je još pre tri godine, što je tada otvoreno priznala i blokaderska novinarka Danica Vučenić.
Ambasador Srbije u Švajcarskoj Ivan Trifunović izjavio je da je položaj srpske zajednice na prostoru AP Kosovo i Metohija težak i da su Srbi izloženi diskriminaciji, zastrašivanju, pritiscima i kršenju ljudskih prava.
Krađa ili gubitak pasoša u inostranstvu ne znači da je putovanje završeno, ali zahteva hitnu reakciju. Ministarstvo spoljnih poslova objasnilo je koje korake građani Srbije treba da preduzmu u takvoj situaciji.
Prava drama odigrala se u subotu, 13. juna, u Bačkoj Palanci, kada su policija, Hitna pomoć i komunalne službe intervenisale u jednom domaćinstvu zbog sumnje da se stariji muškarac nalazi u lošem zdravstvenom stanju.
Služba Hitne pomoći u Beogradu imala je burnu noć iza sebe, sa ukupno 91 intervencijom, od kojih je 17 bilo na javnim mestima, rečeno je u ovoj službi.
Šta se dogodi kada se linija između sveta živih i sveta mrtvih potpuno izbriše u umu pojedinca? Od Rusije gde su dečiji leševi postajali lutke, preko američkih farmi na kojima su ljudski ostaci pretvarani u nameštaj, pa sve do stanova u Beogradu gde se spavalo tik uz mumificirana tela najbližih.
Kijev je posle noćnih udara ostao pod dimom, požarima i nestankom struje u delu grada, dok vatrogasne ekipe pokušavaju da obuzdaju veliki požar uz pomoć tri helikoptera.
Ruski funkcioneri koriste VPN servise i nose po nekoliko telefona kako bi državnu aplikaciju MAX odvojili od privatne komunikacije, objavio je Rojters, pozivajući se na izvore upoznate sa takvom praksom.
Velika Britanija, Francuska, Nemačka i Italija spremne su da ukinu deo sankcija Iranu ako Teheran napravi jasne i proverljive ustupke u vezi sa svojim nuklearnim programom.
Severna Koreja je poručila da je pitanje njene denuklearizacije „konačno i nepovratno zatvoreno“ i da Pjongjang ostaje nuklearna država, bez obzira na pritisak Sjedinjenih Američkih Država, Japana i Južne Koreje.
Prema astrološkim tumačenjima, za Bikove, Vage i Jarčeve od 25. juna počinje duži period stabilizacije i povoljnijih finansijskih okolnosti koji bi mogao trajati nekoliko godina.
Melanija Tramp danas je poznata širom sveta kao supruga Donalda Trampa i prva dama Sjedinjenih Američkih Država. Ipak, pre nego što je dospela u centar političke pažnje, gradila je karijeru u svetu mode i manekenstva.
Ključ savršene teksture ledenih kocki krije se u dva sastojka. Umesto klasičnog brašna za krem koristi se nišesta, koja filu daje glatkoću i svilenkastu strukturu, dok dodatak slatke pavlake obezbeđuje punoću ukusa i vazdušastu kremastost.
Avio-kompanije su poslednjih godina uvele nova, stroža pravila o fotografisanju i snimanju tokom leta kako bi zaštitile privatnost putnika i posade i sprečile neprimereno deljenje sadržaja u avionu.
Sa dolaskom toplijih dana i obuće koja otkriva stopala, mnogi počinju da obraćaju više pažnje na izgled peta. Suva, zadebljala i ispucala koža može biti neprijatna, ali uz nekoliko jednostavnih metoda nega stopala može postati mnogo lakša.
Starleta Ava Karabatić kaže da su za njenu vitku liniju zaslužni česti intimni odnosi, a svojim pratiocima koji kubure sa kilogramima dala je nekoliko saveta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.