Bivši lider Demokratske stranke, profesor Pravnog fakulteta i jedan od glavnih blokadera, Bojan Pajtić, ponovo je uspeo da privuče pažnju javnosti, ali ne zbog svojih političkih analiza ili učešća u blokadama, već zbog nesvakidašnjeg prizora sa aerodroma.
Dok sa jedne strane podržava i propagira blokade i proteste, Pajtić je viđen kako u potpunom miru i sa velikim apetitom uživa u – sendviču.
Pajtić, koji neretko kritikuje sve redom, uhvaćen je u krupnom kadru kako bez ikakvog blama tamani užinu dok čeka svoj let. To je javnosti dalo povod da mu momentalno dodeli novi nadimak – "profesor sendvičar".
Foto:
Foto: Informer
Dok običan narod poziva na ulice i blokade, bivši funkcioner opušteno putuje i užina na aerodromu, pokazujući da mu teorija i praksa očigledno ne idu.
Izraz sendvičar je godinama koristio u političkim prepucavanjima, a sada se, sudeći po snimku, vratio kao bumerang pravo u ruke jednog od glavnih blokadera. Pajtić je ovim potezom bukvalno sam sebi zalepio etiketu koju će teško skinuti.
Novinar Milomir Marić bio je gost emisije "Da se ne lažemo" na Informer TV i govorio, između ostalog, o bivšem predsedniku pokrajinske vlade Bojanu Pajtiću.
Ekstremni blokaderi, koji se kriju iza reči "student", pokušavaju na svaki način da sakriju neuspeh na lokalnim izborima u deset opština, pa tako svoj poraz slave kao pobedu!
Bivši predsednik Demokratske stranke Bojan Pajtić zakukao je na tajkunskoj televiziji N1 jer Evropska komisija ne da je ni pet para na izveštaje ustaškog evroposlanika Tonina Picule.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novinar Milomir Marić bio je gost emisije "Da se ne lažemo" na Informer TV i govorio, između ostalog, o bivšem predsedniku pokrajinske vlade Bojanu Pajtiću.
Uhapšene su tri osobe koje su osumnjičene da su ubile vlasnika piljare na Karaburmi, a pronađen je i deo novca koji je, kako se sumnja, odnet iz stana ubijenog.
Danas se obeležava godišnjica početka hrvatske vojne ofanzive "Oluja", započete 4. avgusta 1995. godine, tokom koje je izvršen najveći egzodus srpskog civilnog stanovništva u Evropi nakon Drugog svetskog rata.
Protiv Nišlijke A. P. (25) po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu podneta je krivična prijava zbog teškog dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja jer je 19. jula na ulazu u Gadžin Han izazvala udes u kojem je smrtno stradala njena četrdesetčetvorogodišnja majka.
Operativci kriminalističke policije u okolini Kikinde i Subotice uhapsili su Milica Đ. (40), Mario S. (31) i Martina K. (32) zbog sumnje da su u na beogradskoj Karaburmi ubili i opljčkali vlasnika piljare Radivoja G. (73).
Osnovni sud u Nikšiću potvrdio je optužnicu nikšićkog Osnovnog državnog tužilaštva kojom se biznismen Aco Đukanović tereti za krivično delo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.
Nezapamćeno nasilje odigralo se u nedelju prepodne u Lazarevcu, kada je za sada nepoznati muškarac brutalno napao i opljačkao stariji bračni par u njihovom porodičnom domu.
Ukrajina je optužila Rusiju za ratni zločin nakon što je ruski dron na pijaci u Hersonu pratio i napao civila, a celi događaj zabeležen je na snimcima koju je objavila Nacionalna policija Ukrajine.
Ministarstvo spoljnih poslova Turske saopštilo je danas da su turski civilni brodovi "Jašar" i "Nadežda" napadnuti bespilotnim letelicama (BPLO) u Crnom moru i da je povređeno više članova posada, među kojima su i turski državljani.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Nakon kupovine namirnice obično razvrstavamo tako što proizvode poput jaja, mleka i putera odmah stavljamo u frižider, dok ostale ostavljamo u ostavi. Međutim, sedam namirnica za koje mislimo da mogu da stoje na sobnoj temperaturi ipak treba čuvati u frižideru.
U raskošnom svetu osmanskog harema mirisi su imali mnogo veću ulogu od običnog ukrasa - predstavljali su znak elegancije, prestiža i ženstvene privlačnosti, a evo kako je mirisala moćna Hurem.
Visoke temperature mogu ubrzati rad srca i kod potpuno zdravih osoba, ali ako se uz puls iznad 100 jave otežano disanje, bol u grudima ili vrtoglavica, potrebno je što pre potražiti savet lekara.
Osnivač Pekarske industrije "AS Braća Stanković" Dragan Stanković večeras pravi proslavu povodom svog 50. rođendana, a svaki detalj ovog gala događaja pažljivo je osmišljen do najsitnijih detalja.
Pevačica Dara Bubamara je uzvratila starijoj koleginici Cakani na komentar koji je izazvao pažnju javnosti i to oštrim rečima, pa je verbalni rat na estradi dobio novi nastavak.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.