Drekavac Srđan Milivojević, predsednik Demokratske stranke (DS), kog su pre dva dana pripadnici Gledalačko-obaveštajne službe (GOSI) uhvatili kako ždere hamburgere u jednom restoranu brze hrane, i to prilično halapljivo, sada je najavio kako odlazi u Strazbur da, verovali ili ne, napada sopstvenu zemlju.
Zbog nasilčnog ponašanja Tanko je juče odlukom Osnovnog suda u Pančevu proglasio Tanka krivim za ometanje službenog lica i izrekao mu je meru uslovnog kućnog pritvora od šest meseci.
Ta presuda izazvala je talas reakcija među blokaderima koji su zakukali na sav glas što je njihov "miroljubivi i dobri" Tanko osuđen. A u pitanju je najokoreliji siledžija i blokader koji je mesecima učestvovao u najnasilnijim nemirima u našoj zemlji i napadao policiju zasipajući ih nekakvom tečnošću.
Foto: epancevo.rs
Među blokaderima koji su zakukali zbog ovog slučaja našao se i Milivojević.
- U ponedljak ću u Strazburu obavestiti evropske zvaničnike i relevantne međunarodne organizacije koje se bave zaštitom ljudskih prava, o političkom progonu studenta Andreja Tanka. Ili Srbija ili mafija - napisao je drekavac na Iksu.
Zbog ove objave korisnici Iksa bukvalno su unakazili Milivojevića salvom duhovitih reakcija.
- Ponesi koji evro da kupis malo kafe,hemije... Da ne bude da si dzaba išao!!
Ponesi koji evro da kupis malo kafe,hemije …da ne bude da si dzaba išao !!
— naVLAka (@salemezzo) July 2, 2026
- Dokle ide vasa farsa ovo nije normalno.
Dokle ide vasa farsa ovo nije normalno.
— Veljko (@VeljkoK221) July 2, 2026
- Ponesi i fotografiju da te preoznaju, da znaju da si ti "lider" zbog koga se i ono malo DS-a raspušta. Ideš bajsom, kao tvoji blokaderi!?
Ponesi i fotografiju da te preoznaju, da znaju da si ti "lider" zbog koga se i ono malo DS-a raspušta🙋🏻♀️🤣 Ideš bajsom, kao tvoji blokaderi!?🙋🏻♀️🤣 pic.twitter.com/0B2CIdz3wv
— Agatina Redzic (@agatinaredzic) July 2, 2026
Pogledajte kako su pripadnici Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) uhvatili Milivojevića tokom "krkanluka" u jednom od restorana lanca "MekDonalds".
Sudeći po kadrovima koje smo uhvatili, jasno je da je lider DS-a uživao u svakom zalogaju, a kako i ne bi kad zna da je na njih potrošen "teško" zarađeni novac.
Blokaderi iz dana u dan pokazuju pravo lice, te je tako u javnost isplivao i novi blokaderski rat! Naime, predsednik Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović obratio se drekavcu Srđanu Milivojeviću uz jasnu poruku.
Članovi DS traže da se njihova stranka oslobodi od "Šabačkog klana" i priključi se Platformi za evropsku Srbiju, ili se podeli na dva dela i demokratski deo se priključi Platformi za ES.
Dok se kunu u borbu protiv nasilja, funkcioneri Demokratske stranke i Đilasovi puleni Dragana Rakić i Srđan Milivojević, zajedno sa Biljanom Stojković, na mrežama šire monstruozne laži i direktne pretnje smrću predsedniku Srbije!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderi iz dana u dan pokazuju pravo lice, te je tako u javnost isplivao i novi blokaderski rat! Naime, predsednik Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović obratio se drekavcu Srđanu Milivojeviću uz jasnu poruku.
Društvenim mrežama se proširila vest o hapšenju Srđana Seleša zbog droge zaplenjene u Liberiji, a iz blokaderske trovačnice na društvenim mrežama odmah su krenule spekulacije da je uhapšeni član Srpske napredne stranke.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s predsednikom Vlade Češke Republike Andrejem Babišem, koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti. Nakon sastanka usledile su izjave za medije.
Povodom tragedije u akva parku "Jugovo" u Smederevu u kojoj je nastradao petogodišnji dečak, oglasili su se pravni zastupnici sa zvaničnim saopštenjem.
Nestala devojčica u Žarkovu Anđelija Dimitrijević (12) poslednji put je viđena oko podneva kada je otišla do prodavnice i od tada se nije vratila kući.
Na prelazu Evzoni pozlilo srpskoj državljanki Veri Linić (62) tokom višesatnog čekanja, nakon čega je prevezena u bolnicu u Solunu gde se bori za život.
Tri osobe su povređene u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se tokom večernjih sati dogodila na Ibarskoj magistrali u blizini Preljine kod Čačka. Oni su vozilom Hitne pomoći preveženi u Opštu bolnicu u Čačku.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za suzbijanje kriminala, Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala u koordinaciji sa Policijskom upravom u Požarevcu, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, uhapsili su M.T. (20) iz Velike Plane, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanje i zloupotreba platnih kartica u saizvršilaštvu.
U teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se tokom večernjih sati dogodila na Ibarskoj magistrali u blizini Preljine kod Čačka, teško su povređene tri osobe, od kojih je i jedan tinejdžer.
Šapčanin Srboljub Vasiljković (36) uhapšen je u Podgorici gde je, kako sumnja lokalna policija, boravio s namerom da počini novo krivično delo. On je ilegalno ušao u Crnu Goru jer je prethodno pobegao iz zatvora u Šapcu, gde je dobio slobodan vikend.
Jedna osoba smrtno je stradala danas u selu Streoc kod Dečana, a policija sumnja da je reč o nesrećnom slučaju i da se incident dogodio među članovima porodice.
Tropska oluja Berta kreće se danas prema američkoj saveznoj državi Teksas, nakon što je okrznula južnu Luizijanu, izazvavši jake talase i bujične poplave duž obale Meksičkog zaliva, ali su se najjače padavine zadržale iznad vode,prenosi AP.
Minsk je preneo informacije Varšavi u vezi sa pripremama za teroristički napad na teritoriji Poljske, saopštilo je danas belorusko Ministarstvo spoljnih poslova.
Glumica Eva Ras ponovo je zatalasala javnost i pokrenula lavinu reakcija na Fejsbuku, u kom je oštro napisala šta misli o nekadašnjoj državi Jugoslaviji.
Slavna nemacka manekenka i jedna od najpoželjnijih žena sveta, Hajdi Klum (53), ponovo je uspela da zapali društvene mreže i dovede atmosferu do usijanja.
Duga pauza u krevetu nije samo pitanje emotivnog statusa, nedostatak redovnog seksualnog života ostavlja duboke i neočekivano opasne posledice na vaše fizičko i psihičko zdravlje.
Influenserka i model Kajla Džejd već neko vreme privlači ogromnu pažnju javnosti, a mnogi je smatraju jednom od najlepših žena. Svojim oblinama je zapalila mreže.
Ako nemate vremena za detaljno čišćenje, postoji jednostavan trik koji može da pomogne da frižider osvežite i uklonite neprijatne mirise za samo nekoliko minuta.
Otkrivanje novih destinacija i beg od svakodnevnog stresa nisu samo uživanje, nauka je potvrdila da boravak u novim predelima direktno usporava proces starenja i obnavlja organizam
Bivša rijaliti učesnica Teodora Radojičić, poznatija kao Teodora Balzak, privukla je pažnju objavom provokativnih fotografija u kupaćem kostimu na društvenim mrežama.
Voditeljka Suzana Mančić bila je prinuđena da se obrati Odeljenju za visoko-tehnološki kriminal zbog uznemirujućih poruka koje je dobijala putem društvenih mreža.
Starletu Slađu Lazić, poznatiju kao Slađu Poršelinu, stavili smo na ozbiljan test znanja, a njeni odgovori izazvali su pravu buru na društvenim mrežama.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.