Predsednik SNS Miloš Vučević razgovarao je sa građanima u Maloj Plani, dok je ministarka privrede Adrijana Mesarović u Babušnici poručila da će se ujedinjeni boriti za Srbiju i da neće dozvoliti da ona stane. Predsednica Skupštine Ana Brnabić posetila je Bešku.
20.00 - Vučević razgovarao sa građanima u Bujanovcu
Nakon što je danas obišao građane Male Plane, lider SNS Miloš Vučević razgovarao je sa našim narodom u Bujanovcu, koji su ga srdačno dočekali.
19.00 - Brnabić posetila građane Beške
Danas je održan veliki narodni skup u Beški - Ujedinjena Srbija. Sa građanima je razgovarala predsednica Skupštine Ana Brnabić.
- Danas sam u Beški. Došla sam da zahvalim našem narodu, svim našim građanima na ljubavi i podršci, na borbi i energiji koju nam daju da zajedno menjamo Srbiju nabolje. Naš predsednik, naš Aleksandar Vučić, ponovo je pozvao sve na dijalog, na razgovor o izborima, o stabilnosti i budućnosti Srbije - izjavila je Brnabićeva.
- Neki su ponovo odbili, neki ponovo ćute. Nijedan poziv na dijalog, kada zovu stranci, pa i najniži funkcioneri iz inostranstva, nikada nisu odbili. Uvek su trčali da se vide i razgovaraju sa strancima. I uvek odbijali dijalog sa svojim predsednikom. I to najviše govori o njima i o tome kakvu bi politiku vodili. Naš narod nikada nije dao na svoju državu i na njene institucije. Uvek smo ujedinjeni stajali u odbrani naše Srbije. Verujem da ćemo i sada, ujedinjeni do pobede, za Ujedinjenu Srbiju, do pobede uz našeg Aleksandra Vučića! Idemo dalje, idemo da razgovaramo sa narodom, da čujemo ljude, da se i mi menjamo, ali idemo zajedno do još jedne pobede, važnije nego ikada do sada! Živela Srbija! - zaključila je ona.
U veličanstvenoj atmosferi u Vladimirovcu, predsednik Aleksandar Vučić najavio je izgradnju brze saobraćajnice Beograd - Vršac, sniženje cena lekova od 1. avgusta i milionska ulaganja u Južni Banat, poručivši da će lista "Ujedinjena Srbija" odneti najubedljiviju izbornu pobedu do sada.
17.47 - Mesarović danas posetila Babušnicu
Ministarka privrede Adrijana Mesarović posetila je danas Babušnicu i poručila građanima da će se ujedinjeni, kao velika porodica, boriti za Srbiju i da neće dozvoliti da ona stane.
- Dragi građani i prijatelji iz Babušnice, Pirota, Bele Palanke, Dimitrovgrada, i celog Pirotskog okruga, hvala mnogo na ovako lepom dočeku, na ovako veličanstvenom skupu. Hvala što ste došli u velikom broju uprkos viskoj temperaturi. Okupili smo se kao velika porodica - rekla je Mesarović u Babušnici.
Navela je i da Srbija neće na vlasti one koji su zarad ličnog interesa u foteljama i koji hoće samo da napune svoje džepove.
17.00 - Vučević poslao moćnu poruku iz Male Plane
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević razgovarao je danas sa građanima u selu Mala Plana u Topličkom okrugu, gde im se zahvalio na podršci i, kako je naveo, istrajnosti u prethodnom periodu.
Obraćajući se okupljenima, Vučević je poručio da je iza Srbije bio težak period i zahvalio građanima na, kako je rekao, svemu što su učinili.
- Hvala narode, veliko hvala na svemu što ste radili i kako ste izdržali najteži period za Srbiju. Pozivam vas da budete na pravoj strani istorije, jer ovi blokaderi ako dođu zaboraviće Kosovo i Metohiju brže nego što ja umem to da izgovorim - kazao je Vučević.
On je istakao da pred Srbijom predstoje važni politički izazovi i pozvao građane da nastave da podržavaju politiku za koju smatra da štiti nacionalne i državne interese.
Jezivo nasilje, divljaštvo i totalno pomračenje uma uličnih siledžija na delu. Dok se preko tajkunskih medija lažno predstavljaju kao nekakva "kultura" i "borci za prava", bolesna mržnja blokadera danas je kulminirala jezivim incidentom u Subotici.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević u velikom intervjuu za Sputnjik poslao je jasnu i nedvosmislenu poruku - Srbija nikada neće saviti kičmu pred pritiscima i ucenama.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević čestitao je danas predsedniku SPS Ivici Dačiću 36 godina od osnivanja Socijalističke partije Srbije (SPS).
Blokader sa dna kace i osvedočeni narkoman Petar Đurić, čiji su snimci kako šmrče kokain masovno deljeni na društvenim mrežama, a koji se predstavlja za nekakvog borca za bolju Srbiju ispred svog pokreta "Ćale, ovo je za tebe", izazvao je skandal na Slaviji, u srcu Beograda.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jezivo nasilje, divljaštvo i totalno pomračenje uma uličnih siledžija na delu. Dok se preko tajkunskih medija lažno predstavljaju kao nekakva "kultura" i "borci za prava", bolesna mržnja blokadera danas je kulminirala jezivim incidentom u Subotici.
Neviđeni skandal i potpuno pomračenje uma blokaderke koja se predtsavlja kao profesorka i nosi nalepnice "Studenti pobeđuju" u rukama, izgovara najcrnje psovke, kočijaške uvrede i kletve kakve pristojan čovek ne može ni da zamisli!
Lanu Stanišić, Nemanju Radovanovića i Jovana Ikića veoma je iznenadila informacija da će Exatlon 2 trajati tri meseca, a njihova reakcija će se prepričavati.
Bivši učesnik "Exatlona" Andrej Bedić otkrio je kako se nosio sa porazima u takmičenju, ali i detalje iz privatnog života koje javnost do sada nije znala.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija muzičara Pavla Boškovića, poznatijeg kao Gazda Paja, iz detinjstva, koja je izazvala brojne reakcije i simpatije fanova.
Bivša učesnica Exatlona Sanja Kalinović podelila je sa pratiocima svoje mišljenje o učešću Gazda Paje u novoj sezoni najvećeg sportskog rijalitija na svetu.
U iskrenom intervjuu za Informer, Dušica Topić govorila je o iskustvu u rijalitiju "Exatlon", sportu, životnim lekcijama, ali i novim planovima koji su pred njom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je u Šapcu da će prekosutra biti potpisan ugovor sa kineskom kompanijom "Reliance Batteries" za izgradnju fabrike baterija u Inđiji.
Paralizovana deca prohodaju, nerotkinje dobijaju porod, a bolesnici koje su lekari otpisali odlaze zdravi - manastir Raletinac kod Rekovca jedno je od najtajnovitijih svetih mesta u Srbiji.
Kratak video objavljen na platformi "Iks" izazvao je lavinu reakcija, a poruka "Budi čovek, čak i kad misliš da niko ne gleda" rasplakala je hiljade korisnika.
Nezapamćeni skandali i grozota potresaju Katoličku crkvu nakon što je Zadarska nadbiskupija hitno suspendovala don Josipa Radića, kojem se pred sudom u Rijeci sudi zbog bezobzirnog prikrivanja stravičnog zločina nad devojkom (23).
Pred Posebnim odeljenjem za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušan je L. D. zbog sumnje da je izvršio čak četiri krivična dela neovlašćenog pristupa zaštićenom računaru i mreži, kao i četiri krivična dela računarske sabotaže.
Već šest dana nije poznato gde se nalazi osumnjičeni Aleksinčanin A.S. (33) koji je prošle subote u restoranu u centru Prokuplja učestvovao u tuči, kada je teško povređen Prokupčanin M.U. (33).
Rusko vojno rukovodstvo dobilo je od političkog vrha zadatak da razradi i pripremi nekoliko varijanti moguće nove operacije prema Kijevu i Černigovu, tvrdi zamenik šefa kabineta predsednika Ukrajine i brigadni general Pavlo Palisa, pozivajući se na obaveštajne podatke potvrđene iz više izvora.
Evropa ide ka zimi sa dramatično niskim zalihama gasa, a ako se sadašnji tempo punjenja skladišta nastavi, Evropska unija bi sezonu grejanja mogla da dočeka sa rezervama na najnižem nivou od 2013. godine, dok je među trgovcima već zavladala svojevrsna „zimska panika“.
Rusija ulazi u period u kojem predsednik Vladimir Putin više nema dobar izlaz – nastavak specijalne vojne operacije donosi nove vojne i ekonomske troškove, dok bi njeno zaustavljanje moglo da bude protumačeno kao slabost, ocenio je direktor estonske Spoljne obaveštajne službe Kaupo Rosin u velikom intervjuu za britanski Telegraf.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Domaći kolač od samo 5 sastojaka idealan je kada vam se jede nešto slatko, ukusno i jednostavno za pripremu. Savršen je za sve prilike, posebno kada želite pravi domaći kolač bez mnogo truda.
Ako vam parfem brzo izgubi miris, možda ga ne nanosite na prava mesta. Jednostavan trik sa samo tri prskanja mogao bi da učini da omiljeni miris traje duže i ostavlja upečatljiviji trag.
U domu Dada Polumenta danas je veliki povod za slavlje, budući da pevač proslavlja svoj rođendan, a supruga Ivona raznežila je pratioce dirljivom čestitkom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.