BOLESTAN I VISOKI FUNKCIONER SZS! Zdravko Ponoš IMA KORONU! Da li je 17. marta zarazio Đilasa, Borka i Lutovca?!
Podeli vest
dravko Ponoš, potpredsednik Narodne stranke Vuka Jeremića i nekadašnji načelnik Generalštaba Vojske Srbije, zaražen je koronavirusom
Prema prvim nezvaničnim informacijama, koronom je zaražena i Ponoševa supruga, a oboje se trenutno nalaze na Infektivnoj klinici u Beogradu. Ponoš se navodno poslednjih nekoliko dana nije dobro osećao, imao je više simptoma koji su ukazivali na koronu, pa se javio lekarima.
Dok predsednik Srbije Aleksandar Vučić i državni organi čine sve za svoj narod u borbi protiv koronavirusa, jedan od lidera Saveza za Srbiju Dragan Đilas podsmeva se putem svog medija tome što država obezbeđuje respiratore
12.03.2020
20:57
Ponoš je 17. marta bio jedan od govornika na konferenciji za medije Saveza za Srbiju i tom prilikom je stajao tik uz lidere SZS Dragana Đilasa i Borka Stefanovića. Pored njih, na vrlo kratkom rastojanju, suprotno svim preporukama stručnjaka i lekara, nalazili su se i predsednik DS Zoran Lutovac, Đilasov bliski saradnik Janko Veselinović i funkcioner Dveri Jugoslav Kiprijanović.
Ponudio pomoć
Nije skroz pouzdano, ali ako je istina da su dragi Điki (Dragan Đilas, prim. ur) i Boško Obradović zaraženi koronom, iskreno nudim pomoć
Željko Mitrović, vlasnik RTV Pink
S obzirom na to da period inkubacije u slučaju koronavirusa traje oko dve nedelje, a da je od ove konferencije prošlo manje od 14 dana, nameće se zaključak da su i Đilas, Stefanović, Lutovac, Veselinović i Kiprijanović u velikoj opasnosti da su takođe zaraženi.
I dok se niko od čelnika SZS nije oglašavao ovim povodom, vlasnik TV Pink Željko Mitrović prethodno je na Tviteru ponudio pomoć u lečenju korone funkcionerima Đilasovog saveza.
- Nije skroz pouzdano, ali ako je istina da su dragi Điki (Dragan Đilas, prim. ur) i Boško Obradović zaraženi koronom, iskreno nudim pomoć, jer bi bilo glupo da nam se virusi mešaju u naše bitke! Imam mnogo resursa i nudim pomoć dok ne ozdravite, a sportsko-političko šibanje nastavljamo kad ozdravite - napisao je Mitrović na društvenim mrežama.
Smetala mu vojska na ulicama?!
Na konferenciji za štampu SZS 17. marta Zdravko Ponoš okomio se na Vojsku Srbije, iako je nekada komandovao njome.
- Ne može se puškom na virus, jer to neće rešiti situaciju. Nema potrebe da po šetalištima naših gradova šetaju ljudi sa dugim cevima. Ništa to ne rešava u ovom momentu. Razumem da u našem društvu, tradicionalnom kakvo jeste, jednom delu stanovništva ponekad dodatni stepen poverenja uliva kada se vidi vojska na ulicama. Sa druge strane, i vlast nekada izgleda ozbiljnije kada angažuje vojsku. To je, međutim, skupo i povlači posledice... - rekao je Ponoš.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Boki
pre 5 godina
I šta sad ? Žuti ološ će na respirator koji mu je obezbedio Vičić. Nek mu Đilaš da veštačko disanje.
Vojska na ulicama skupo kosta po njemu. Sa svim tim skupocama drzava ima skoro 14 miljardi novca. Neverovatno da posle svih velikih radova i razvitka zemlje kasa i dalje puna. Sta li tek o tome misle oni koji su opljackali drzavu kad vide ovakvu kasu.
Dok predsednik Srbije Aleksandar Vučić i državni organi čine sve za svoj narod u borbi protiv koronavirusa, jedan od lidera Saveza za Srbiju Dragan Đilas podsmeva se putem svog medija tome što država obezbeđuje respiratore
Takmičarka Plavih, Anabela Zonai, iskoristila je svoj minut poziva sa porodicom u Exatlonu. Oni su joj odmah dali savet kako da se ponaša u takmičenju.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Uskoro počinje novi krug "Političkog kviza" na Informer televiziji te je pravo vreme da testirate svoje znanje i uključite se u uzbudljivu borbu za milionče!
Ubistvo iz nehata koje se dogodilo početkom devedesetih godina i danas se navodi kao jedan od najneobičnijih i najbizarnijih slučajeva u kriminalističkoj istoriji Srbije.
Ubica je Živku Bakiću, poznatom i kao Žića (43), ispalio devet hitaca, ciljajući mu noge i stopala kako bi ga onesposobio da pobegne. Dok je ranjen puzao kroz sneg, napadač mu je prišao i ispalio dva smrtonosna hica u glavu, a potom pokušao da telo zatrpa snegom kako bi prikrio zločin. Ipak, nešto ga je sprečilo da leš u potpunosti sakrije.
Policija i dalje traga za ubicom Živka Bakića, koji je 16. januara ubijen rafalom ispred svoje kuće u Sopotu, dok je bio u dozvoljenoj šetnji sa nanogicom.
Vasilije Gačević, osumnjičeni za ubistvo MMA borca i reprezentativca Srbije Stefana Savića, uhapšen je u ponedeljak u Španiji po Interpolovoj poternici, nakon dve godine skrivanja.
Bela kuća objavila je spisak od 365 uspeha američkog predsednika Donalda Trampa koje je, prema zvaničnom saopštenju, ostvario tokom prve godine svog drugog mandata, među kojima se posebno ističu njegovi posrednički napori u rešavanju rata u Ukrajini.
Slovački premijer Robert Fico obratio se predsednici Evropske komisije Ursuli fon der Lajen sa zahtevom da Brisel suspenduje "zelenu agendu" koja uništava strateške grane industrije.
Novoimenovani ministar odbrane Ukrajine Mihail Fedorov izjavio je da je jedan od ključnih strateških ciljeva Kijeva u ratu nanošenje gubitaka ruskim snagama brzinom od do 50.000 vojnika mesečno.
Francuski predsednik Emanuel Makron privukao je veliku pažnju svetske javnosti kada se na Svetski ekonomski forum u Davosu pojavio noseći plave pilotske sunčane naočare sa ogledalima, dok se obraćao globalnim liderima i predstavnicima poslovnog sveta.
Glumica Branka Katić je pre braka sa američkim rediteljem Džulijanom Farinom bila u vezi sa vaterpolistom Igorom Milanovićem sa kojim je i nakon raskida ostala u prijateljkom odnosu.
Televizijska novinarka Marina Rajević Savić se emotivnom objavom na Instagramu oprostila od dugogodišnjeg prijatelja Miroslava Mike Aleksića koji je preminuo u nedelju.
U detinjstvu se borila za goli opstanak, postala žena predsednika a onda starost provela u dobu, život naše glumice Mire Stupice nikada nije bio ravna linija.
Zlatni globusi 2026. još jednom su potvrdili da se pažnja publike nakon crvenog tepiha brzo seli tamo gde priče zaista žive, na malim ekranima. Među ovogodišnjim dobitnicima nalaze se i ostvarenja koja su već dostupna na Netfliksu.
Veštačka inteligencija analizira podatke iz jedne noći sna i procenjuje rizik za više od 130 bolesti, uključujući demenciju, rak i Parkinsonovu bolest.
Majka Ane Rajković, Nela Cakić, oglasila se na mrežama uz objavu kako je "svaka ćerka ogledalo svog oca". Sada je otkrila da objava nema veze sa njenom ćerkom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar