Glavni urednik nedeljnika NIN Milan Ćulibrk, koji je sinoć u Utisku nedelje lažno optužio ministra odbrane Aleksandra Vulina da novcem iz budžeta kupuje novine i zatim ih deli obolelima od koronavirusa u privremenim bolnicama na beogradskom i novosadskom sajmu, danas je na Fejsbuk stranici tok nedeljnika objavio i lažno izvinjenje
Umesto da se kao čovek javno izvini zbog izrečene laži kojoj je naneo veliku štetu ugledu ministra odbrane, ali i redakcija većine dnevnih novina u Srbiji, Ćulibrk je lažno izvinjenje iskoristio za novi lažni napad na novinare Informera, Srpskog telegrafa, Kurira i Alo.
"Sinoć sam u Utisku nedelje, komentarišući izjavu ministra Vulina da oboleli od kovida-19, smešteni na Sajmu, mogu da čitaju tabloide Informer, Srpski telegraf, Kurir i Alo, izneo neproverenu informaciju da te primerke plaća Ministarstvo odbrane.
Ispostavilo se da te primerke vlasnici tabloida ne naplaćuju, već ih dele besplatno. Izvinjavam im se zbog ove nenamerne greške. Ali, ne sumnjam da država, brojne lokalne samouprave i javna preduzeća na druge načine parama poreskih obveznika finansiraju ove provladine tabloide...", napisao je sad već dokazani lažov Milan Ćulibrk.
Podsetimo, Ćulibrk je sinoć u Utisku nedelje doslovno rekao:
"Koliko je novca vanredno bez rebalansa budžeta internim preraspodelama od Ministarstva zdravlja otišlo Vulinu da bi on kupovao Alo, Kurir, Srpski telegraf, Informer i delio po sajmu. Ljudi jesmo normalni?"
Njemu je oćigledno strano da pojedine institucije, za razliku od njega i njegove kuće, pokazuju visok nivo društvene odgovornosti!
Glavni urednik NIN-a Milan Ćulibrk masno je slagao sinoć u Utisku nedelje kada je optužio ministra odbrane Aleksandra Vulina da novcem iz budžeta plaća novine, među kojima je i Informer, a koje se potom dele obolelilima od Kovida 19 u privremenim bolnicama na Beogradskom, Novosadskom sajmu...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
tomas gustafsson
pre 6 godina
Podržavam AV iz sve snage, ne zato što mi je on nešto specijalno mio i drag, već zato što godinama kao lokomotiva vuče Srbiju u bolju budućnost! Takođe, kao misleći čovek, gledam i slušam sve medije i sve političke opcije! Kako bi drugačije mogao da se opredelim ako ne čujem i drugu/sve strane u društvu? Ovo na TV N1 što vodi Olja B. gledao sam i sinoć(dok sam mogao) i samo mi nije jasno zašto ne promeni ime emisije u "Kuku-lele Vučić je na vlasti"? Mrzim Vučića, on je za sve kriv...i sve u tom smislu! PA, JESTE, KRIV JE ŠTO PETA KOLONA I ONI KOJI SU PRODAVALI SRBIJU ZARAD SVOG INTERESA TO VIŠE NE MOGU!!!
Glavni urednik NIN-a Milan Ćulibrk masno je slagao sinoć u Utisku nedelje kada je optužio ministra odbrane Aleksandra Vulina da novcem iz budžeta plaća novine, među kojima je i Informer, a koje se potom dele obolelilima od Kovida 19 u privremenim bolnicama na Beogradskom, Novosadskom sajmu...
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Puštanjem u rad brze pruge Beograd-Subotica Srbija je dobila jednu od najsavremenijih železničkih linija u regionu, zahvaljujući kojoj putnici za samo 79 minuta i po ceni od 1.220 dinara stižu do svog odredišta vozom "Soko", koji saobraća brzinom do 200 kilometara na čas.
Vozač automobila marke Audi, koji se kretao velikom brzinom iz pravca Bukovice ka Ivanjici, izgubio je kontrolu nad vozilom kod fabrike Javor, nakon čega je usledio pravi filmski scenario.
Ubrzo nakon dojave građana da je kod Bečmena pronađeno automobil "seat" kako pluta u jezeru, ekipe policije i vatrogasaca su pristigle na lice mesta, ali su potvrđene crne slutnje.
Šest osoba povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko podne, na auto-putu kod Begaljice, u smeru ka Beogradu, kada su se sudarila tri putnička vozila.
Nemački stručnjaci za međunarodnu bezbednost navode da bi Rusija mogla da razmotri napad na evropske zemlje kao radikalan potez sa ciljem da primora Evropu da obustavi vojnu i finansijsku podršku Ukrajini.
Tokom masovnog napada bespilotnih letelica na Moskovsku oblast u Rusiji, koji su izvele Oružane snage Ukrajine, stradao je jedan državljanin Indije, dok su još trojica povređena.
Glavni iranski pregovarač i predsednik parlamenta Mohamed Bager Kalibaf sastao se danas sa pakistanskim ministrom unutrašnjih poslova Mohsinom Nakvijem, koji je izrazio nadu u zaključenje pregovora između Sjedinjenih Američkih Država i Irana.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Tamara Kalinić pojavila se na crvenom tepihu Kanskog festivala zajedno sa verenikom Filipo Testa, a njihov modni nastup privukao je pažnju zbog nenametljive elegancije i pažljivo uklopljenih detalja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar