• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

14.04.2020

23:04

ĐILAS BI SAD DA SUDI TUŽIOCIMA! Žutom tajkunu, u nedostatku političkih argumenata, KRIVI PRAVOSUDNI ORGANI! (VIDEO)

Vesti

ĐILAS BI SAD DA SUDI TUŽIOCIMA! Žutom tajkunu, u nedostatku političkih argumenata, KRIVI PRAVOSUDNI ORGANI! (VIDEO)

Lider dela opozicije Dragan Đilas ponovo se trudi da privuče pažnju medija svojim sumanutim idejama. Ovoga puta, on želi da sudi tužiocima, jer nije zadovoljan odlukom o žalbi koju je podnelo tužilaštvo u Kikindi u slučaju protiv Jovane Popović, a argumenti su, kao po običaju, vrlo tanki

U pitanju je slučaj Jovane Popović koja se vratila iz Crne Gore u vreme epidemije koronavirusa i nije poštovala mere države, te nije prijavila da je doputovala iz druge države. Žuti tajkun sada bi da sudi i tužiocima i svima koji ne dele njegovo mišljenje.

- Ovo je žalba koje je tužilaštvo u Kikindi podnelo da bi ponovo utamničilo Jovanu Popović. Ona ovo delo nije načinila, nije prekršila pravilo izolacije - navodi Đilas, iznosići niz kritika na račun Tužilaštva. Jedan od glavnih prekršaja, po njegovom mišljenju, je i pravopisna greška Tužilaštva.

Na niske si grane spao, Dragane Đilasu, kad si u nedostatku argumenata, posegnuo za pravopisom. 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…

12.06.2026

10:39

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umro Dejvid Hokni
Showbiz

Umro Dejvid Hokni

Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.

12.06.2026

12:14

Magazin

Džet set