• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

23.04.2020

11:04

NE ZNAM, LJUDI, KAD ĆE BITI IZBORI, TIME SE UOPŠTE NE BAVIM! Vučić: Biće glasanja samo polako!

Vesti

NE ZNAM, LJUDI, KAD ĆE BITI IZBORI, TIME SE UOPŠTE NE BAVIM! Vučić: Biće glasanja samo polako!

Podeli vest

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da odluka o datumu održavanja parlamentarnih izbora nije doneta. Odgovarajući na pitanje novinara da prokomentariše pisanje medijima o tome da će se izbori održati na Vidovdan, predsednik je odgovorio da se još ne zna koliko će trajati policijski čas narednog vikenda, a još manje - kada će biti izbori.

 

- Neću time uopšte da se bavim. Primio sam oko 50 poruka od novinara da li će izbori biti na Vidovdan...Ne znam i ne mogu da znam - kaže predsednik.

On se osvrnuo i na kritike pojedinih političkih protivnika na njegov računa da odlaže izbore jer se “plaši izbornog fijaska”, dok, navodi, drugi kažu da “žuri da se izbori održe, kako bi napravio nešto iz korone”.


- Dogovorite se šta je tačno. Ja razumem i prihvatam da nikada manje povorenje nismo imali i da nikada lošije nismo stajali...Nemojte da se sekirate, u skladu sa zakonom imaćemo izbore, pa ćete moći na tim izborima da pobedite. A u međuvremenu dobićete odgovore za sve ono što ste govorili i na šta neću da odgovaram sada - poručio je Vučić.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Snajper osuđen za otmicu: Viši sud u Novom Sadu izrekao kaznu od 4,5 godine zatvora
Hronika

Snajper osuđen za otmicu: Viši sud u Novom Sadu izrekao kaznu od 4,5 godine zatvora

Povodom ponovljenog krivičnog postupka koji se vodi pred Višim sudom u Novom Sadu, po podignutoj Optužnici Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu protiv optuženog Slobodana Milutinovića Snajpera iz Novog Sada, zbog krivičnog dela otmica, učenjenog na štetu oštećene U. J, Više javno tužilaštvo u Novom Sadu obaveštava javnost da su, na osnovu prikupljenih i izvedenih dokaza tužilaštva, na glavnom pretresu dokazni navodi podignute optužnice.

16.01.2026

08:34

Traži se veštak: Suđenje trostrukom ubici odloženo četvrti put zaredom
Hronika

Traži se veštak: Suđenje trostrukom ubici odloženo četvrti put zaredom

Suđenje Goranu Džoniću (60), pravosnažno osuđenom na doživotnu robiju, po tužbi Stojanke Đokić iz Moravca koja je pokrenula parnični postupak za naknadu štete zbog ubistva njenog sina Gorana (57), snaje Gordane (56) i unuke Lidije Đokić (26) iz Aleksinca, odloženo je danas u Višem sudu u Nišu četvrti put zaredom. I ovoga puta razlog odlaganja bio je - veštak.

16.01.2026

07:30

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set