Ispred Narodne skupštine i dalje je u toku štrajk glađu narodnog poslanika Srpske napredne stranke Aleksandra Martinovića, kao i performans lidera Dveri Boška Obradovića koji takođe navodno štrajkuje glađu. Pristalice i jednih i drugih bile su večeras ispred Skupštine kako bi dali podršku
Pokliči "Aco, Srbine", "Boško, fašisto" i "Đilase, lopove", odzvanjali su centrom Beograda. Građani koji podržavaju poslanike SNS brojniji su od nekolicine koji su došli da podrže Obradovića.
Foto: Tanjug
Preventivno je tu kordon Žandarmerije koji obezbeđuje da ovaj skup prođe u miru.
Poslanici SNS Aleksandar Martinović i Sandra Božić, koji su cele noći bili na stepenicama parlamenta gde od juče štrajkuju glađu, kažu da neće odustati od svojih zahteva i ocenjuju da je licemerno to što je Boško Obradović, koji takođe štrajkuje, noć proveo u zgradi Skupštine Srbije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
"Bosko spavao u Skupstini...", "Martinovic jeo pljeske..." pa dobro bre, i jedna i drugi prave "predstavu" i sada ce opet zapadna stampa da udari po nama, i jos ovaj narod, pola za Boska pola za Martinovica,
E Srbijo, tesko tebi sa ovakvima....
Poslanici SNS Aleksandar Martinović i Sandra Božić, koji su cele noći bili na stepenicama parlamenta gde od juče štrajkuju glađu, kažu da neće odustati od svojih zahteva i ocenjuju da je licemerno to što je Boško Obradović, koji takođe štrajkuje, noć proveo u zgradi Skupštine Srbije.
Evropska unija je u prvom tromesečju 2026. kupila više ruskog tečnog prirodnog gasa nego ikada ranije, i to u trenutku kada Brisel najavljuje potpuno zatvaranje vrata ruskim energentima.
Dok svi hrle na Lefkadu, na samo par kilometara krije se Kastos – ostrvo tišine bez automobila gde su pirati nekada vladali, a danas vlada potpuni mir i priroda!
U Ložionici u Beogradu danas je počeo jedan od najznačajnijih poslovnih događaja u regionu ove godine, Prvi "Business Summit 2026", koji se održava pod sloganom "Vizija koja se gradi" i koji je okupio vodeće domaće, regionalne i svetske lidere biznisa, politike i finansija.
Na području od samo trideset do četrdeset kilometara, Mokra Gora – Šargan – Kremna, nalazi se kamenje kome je narod sam odredio mističnost. A mističnost u je u tome što kada ih dodirnete ispunjava želje ili imaju neko drugo pozitivno dejstvo.
Načelnik Beogradske policije Veselin Vesko Milić dao je izjavu u svojstvu građanina zbog nestanka Aleksandra Nešovića, koji je blizak Kekinoj kriminalnoj grupi. Kako saznajemo, uhapšeni pripadnici policije umešani u ovaj slučaj članovi su obezbeđenja Veselina Milića.
Tri godine je prošlo otkako je preminula Angelina Aćimović, žrtva dečaka ubice koji je počinio krvavi zločin u OŠ "Vladislav Ribnikar", a njen otac Anđelko Aćimović za Informer ističe da se trudi da održi prisustvo ćerke u životu porodice.
Tokom jučerašnjeg dana u u ulici Miroljuba Marijevića u Čačku došlo je do teške nezgode kada su dečaci koji su bili na električnom trotinetu udarili u automobil.
Srpski državljanin (24) priveden je na području slovenačko-mađarske granice nakon što je u njegovom vozilu pronađeno oko 10 kilograma kokaina u vrednosti od skoro 850.000 evra, saopštili su mađarski istražni organi.
Glumica Jelisaveta Orašanin u predstavi "Bogojavljenska noć" igra ženu koja se prerušava u muškarca i kaže da joj je priprema za tu rolu bila veoma zahtevna.
Instagram je predstavio novu opciju pod nazivom "Instants", kojom želi da podstakne korisnike na spontanije deljenje fotografija i manje obrađen sadržaj.
Lavina ne krije uzbuđenje pred veliko finale "Evrovizije 2026" koje će biti održano u subotu, a članovi benda priznaju da su emocije svakim danom sve jače.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar