Još jedan perfidni pokušaj tajkunskog političara Dragana Đilasa da preko grupe građana učestvuje na izborima dogodio se u Nišu. Članovi tamošnjeg odbora Demokratske strake planiraju da izađu na predstojeće izbore u okviru Grupe građana "Niš, moj grad", koja je već počela da prikuplja potpise, navodi jedan opozicioni portal. Zbog toga Izvršni odbor DS planira da, po drugi put, raspusti Gradski odbor svoje stranke u Nišu
Branislav Jovanović, član Grupe građana “Niš, moj grad”, poslednja dva dana na svom Fejsbuk profilu poziva građane da dođu u mesnu kancelariju “Čair” i daju svoj potpis za Grupu građana koju on predstavlja.
Jovanović je do decembra prošle godine bio član Stranke slobode i pravde, iz koje je istupio zbog neslaganja sa odlukom ove stranke da bojkutuje rad Skupštine Grada Niša. Predsednik Gradskog odbora u Nišu, Milan Stanković, čije se ime takođe vezuje za Grupu građana “Niš moj grad”, nalazi se pred isključenjem iz DS-a zbog sličnih razloga.
Ovo je samo još jedan u nizu pokušaja Dragana Đilasa da preko svojih "igrača" nastupi na izborima preko nekakvih grupa građana i udruženja koja će zastupati interese žutog tajkuna.
Odavno je tajkunu postalo jasno da na izborima za njega ne bi glasali ni članovi njegove uže familije, pa na sve načine pokušava, preko "ne toliko kompromitovanih" ljudi da osvoji neki glas i "ugura" se u strukture vlasti.
Šef odborničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandar Mirković izjavio je danas da je jedan od vođa opozicije Dragan Ðilas izmislio "pismo 15 anonimnih oficira policije" samo da bi diskreditovao ministra unutrašnjih poslova Nebojšu Stefanovića i policiju
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Šef odborničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandar Mirković izjavio je danas da je jedan od vođa opozicije Dragan Ðilas izmislio "pismo 15 anonimnih oficira policije" samo da bi diskreditovao ministra unutrašnjih poslova Nebojšu Stefanovića i policiju
Nenad Rašković, kojeg je danas brutalno pretukla Kosovska policija, izjavio je za Kosovo onlajn da su ga trojica izvukla iz njegove porodične kuće nakon čega su ga vezali za drvo i tukli ga tražeći da im da pušku koju, kako je rekao, nema.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije najavio je da će u toku večeri i noći u većem delu zemlje biti pretežno vedro, a samo na severu Vojvodine, uz lokalni razvoj oblačnosti, moguća je retka pojava kratkotrajne kiše ili pljuska.
Sutra, 12. avgusta, na nebu iznad Srbije dolazi do šok prizora koji se neće ponoviti decenijama, jer će doći do delimično pomračenja Sunca koje će biti vidljivo golim okom uz pravu zaštitu.
U ovom trenutku se preko Panonske nizije premešta oslabljeni hladni front, koji će u narednim danima doneti pad temperature, dok će padavine biti lokalnog karaktera.
Likvidacije izvršene snajperskim naoružanjem u Srbiji i regionu predstavljaju potpis profesionalaca i najčešće su povezane sa obračunima visokopozicioniranih članova organizovanih kriminalnih klanova.
Porodična kuća mladića koji se nalazi na izdržavanju zatvorske kazne, u jednom selu kod Obrenovca, našla se na meti nepoznatih napadača koji su oko 2 sata iza ponoći na objekat bacili topovski udar.
Uprava policije, u saradnji sa Državnim tužilaštvom, proverava više od 50 stranih državljana, među kojima su dominantno državljani Ukrajine, kao i Moldavije i Slovačke, a koji su juče zatečeni u jednoj većoj kući u podgoričkom naselju Mareza, gde je pronađena i veća količina sofisticirane digitalne opreme, uređaja i novca.
Policija u Herceg Novom uhapsila je A. V. (20), državljanina Srbije iz Novog Sada, zbog sumnje da je počinio krivično delo nasilničko ponašanje nad maloletnikom.
Perete kosu uveče i budite se sa spljoštenom, naelektrisanom frizurom koja se već do podneva masti? Možda problem nije u šamponu ni u tvrdoj vodi, već u tome kada perete kosu.
Rijaliti par Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz trenutno uživaju na Maldivima odakle dele romantične snimke sa pratiocima, a poslednja objava vožnje bicikla sve je raznežila.
Atina Tošić, ćerka Jelene Karleuše i Duška Tošića, ponovo je privukla ogromnu pažnju na društvenim mrežama, a njena najnovija objava iz teretane izazvala je lavinu komentara.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.