REŽIJA TELEVIZIJE N1 U TRENUTKU NAPRAVILA GREŠKU, UVELIKO SU BILI SPREMNI ZA PRENOS HAOSA! Đukanović: To nije bilo obično divljanje i huliganizam!
Podeli vest
Ne osećam se nešto posebno pozvanim da pružim nekakav komentar na noćašnja zbivanja, s obzirom da moje mišljenje i nije toliko bitno. Ipak, usudih se da napišem koju, pa ko prihvati hvala mu, ko ne prihvati, opet mu hvala, napisao je na Fejsbuku član glavnog odbora SNS Vladimir Đukanović
"Elem, potpuno je pogrešno insistiranje da je to bilo obično divljanje i huliganizam. Svakako da to jeste tako, samo je razlika u tome što ovo nije bilo ništa spontano, već veoma dobro isplanirano.
Član Glavnog odbora Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović oglasio se na svom Fejsbuk profilu povodom izjave predsednika Nove Srbije Velimira Ilića o hapšenju predsednika Srbije Aleksandra Vučića i tom prilikom istakao daje Ilić "obnevideo od mržnje" i da "hoće da hapsi Vučića jer mu nije dozvolio da nastavi sa "kraduckanjem", što mu je bio omiljeni sport""
10.06.2020
07:18
Naime, u jednom momentu na N1 televiziji došlo je pretpostavlja do greške koju je režija napravila i izašla je slika svih pozicija na kojima su kamere ove televizije. Čini mi se da sam izbrojao devet pozicija, što jasno ukazuje da su oni uveliko bili spremni za direktan prenos haosa, jer zašto bi neko poslao tolike kamere na protest tamo nekog Srđana Noga i ekstremno desne grupacije. Odnosno, od kada to N1 televizija podržava ekstremno desnu varijantu? Znači, N1 je imala saznanja da će do nereda doći i vrlo spremno su napravili čitav scenario, a novinarke-reporterke su bile u ulozi agitropovaca koji pozivaju da se što više naroda okupi.
Sa druge strane su mi posebno bili interesantni napadi na institucije i policiju. Svako ko se u to makar malo razume vrlo lako će doći do zaključka da su napadi bili koordinirani i da su uvek imali svoje predvodnike. Kad god bi policija razbila grupu, vrlo brzo su se napadači reorganizovali u manje grupacije koje su ciljano napadale na drugim mestima. Ukoliko bi došlo do razbijanja kod Skupštine, vrlo brzo su se prebacivali na RTS ili su lomili saobraćajnu signalizaciju. Svako od demonstranata je imao rančeve, a u njima kamenice i baklje, što znači da su došli po zadatku da izazovu sukob. U svakom slučaju, vidi se da se radi o veoma dobro obučenim likovima za ulične sukobe, a da je to tako dovoljno govori podatak da je 47 policajaca povređeno.
Svakako, ovi neredi dolaze u predvorje razgovora oko Kosova i Metohije, što jasno ukazuje da je cilj destabilizacija i stvaranje unutrašnjeg haosa u Srbiji. Uostalom, čitajte ovog jutra sve medije u regionu, jer gle čuda svi se bave nama.
Sve u svemu, nastavak ovog dobro organizovanog haosa imaćemo prilike da gledamo i u narednom periodu. Ostaje da vidimo kako će vlast rukovoditi ovom smišljenom haosu. Nisam neko ko je optimista da postoji dovoljno dobar kadar u vladajućoj strukturi koji ume da se nosi sa ovim, ali sada je prilika da se pokažu koliko su mudriji od ovih što Srbiji pripremaju haos.
Na kraju, drago mi je da se moja teza da ekstremno desnu i ekstremno levu opciju uvek kontroliše tzv. duboka država koja svuda u svetu izaziva haos protiv nacionalnih vlada pokazala tačnom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Treba da se zabrane skupovi na javnim mestima, pogotovo ovi "spontani"! Na ušće pa neka protestvuju! A na izborima neka glasaju za one koji su njihova, lopovska, opcija! A ne ovako, znaju da ih niko neće, bojkotuju izbore, a onda prave haos! Pa jel trebamo i mi koji smo glasali, da izađemo na ulicu?
Izvinete ali neke likove sto su divljali i kamera ih je zabelezila sam prepoznao, nekolicina od njih je bila i na soliterima i palila baklje i pustala muziku.
I slepac vidi da su ovde velike pare u igri???A organizacija ima vise subjekata.
Prvo susjedi,rusi,britanci,nemci,albanci*Antifa* i na kraju jadna opozicija.
Kod nas u Bosni policija prvo tuče pa onda pita, sta si ti ono uradio, tako i treba u Srbiji sa ovom bagrom, jer to nisu ljudi, mogu se i ja ne slagati sa sistemom 7 državi ali nemogu paliti i uništavati vozila i lokale.
Ovde nikada ništa nije nastalo samo od sebe, nikada pa ni ovo sinoć.
Nigde časti, a ni pameti pa time ni ljudskosti u svim tim dešavanjima. Najgore je to što se uvek ovakve scene orkestriraju kada treba da smo "kao jedan", kada trebamo pametno da "odigramo" i da se izvučemo iz svakojake bede i propasti (covid 19 je samo jedna od njih). Ljudi, sledeći put na izbore, ali masovno pa u toj masovnosti izaberite vođe ovog naroda. Ovako, one "druge" vođe sliče onom od R. Domanovića potpiruju vatru u onim nezadovoljnim, neostvarenim, neiskusnim, naivnim, nesretnim i nasamarenim ljudima... Litica je mnogo bliža nego što izgleda ...
Da nam Bog da više pameti i zdravi bili.
Član Glavnog odbora Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović oglasio se na svom Fejsbuk profilu povodom izjave predsednika Nove Srbije Velimira Ilića o hapšenju predsednika Srbije Aleksandra Vučića i tom prilikom istakao daje Ilić "obnevideo od mržnje" i da "hoće da hapsi Vučića jer mu nije dozvolio da nastavi sa "kraduckanjem", što mu je bio omiljeni sport""
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Prema izveštaju Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, kišnih padavina biće sve do nedelje, a olujni udari očekuju se danas na jugu Banata i u donjem Podunavlju.
Alija Balijagić bio je u uračunljiv u trenutku kada je izvršio dvostruko ubistvo u Sokocu kod Bijelog Polja, navodi se u nalazu nakon izvršenog pregleda psihologa Nataše Vuković i specijaliste psihijatrije dr Mirjane Varagić, koji je pročitan juče u nastavku suđenja Balijagiću u Višem sudu u Bijelom Polju.
Tokom četvrtog dana suđenja Brajanu Volšu kome se tereti da je počinio brutalan zločin nad suprugom, inače Beograđankom Anom Volš, svedočio je Vilijam Fastou koji je priznao da je da bio Anin ljubavnik.
Stejt department Sjedinjenih Američkih Država izdao je hitno upozorenje svim američkim državljanima i stalnim rezidentima da odmah napuste Venecuelu i da se ne vraćaju u tu zemlju zbog visokog bezbednosnog rizika.
Irska ratna mornarica otkrila je oko pet dronova koji su leteli u blizini rute aviona ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog prilikom njegovog dolaska u Irsku u ponedeljak, preneli su lokalni mediji.
Oluja Bajron, koja je pogodila istočne i južne delove Grčke, izazvala je ozbiljne probleme u saobraćaju, zatvaranje škola i vanredne mere zaštite stanovništva, saopštili su grčki zvaničnici.
Ukrajinske bespilotne letelice izvele su tokom noći koordinisane napade na dva ključna energetska objekta u Rusiji – luku Temrjuk u Krasnodarskom kraju i rafineriju nafte u Sizranju u Samarskoj oblasti, prenose ruski zvaničnici i mediji, navodi Kijev independent.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Glumac Kijanu Rivs, koji u filmu "Matriks" tumači glavnog junaka Nea, potvrdio da je spreman da ponovo obuče crni mantil i snimi nastavak popularne sage.
Evropska radiodifuzna unija (EBU) potvrdila je učešće Izraela na Evroviziji 2026. nakon čega su usledile burne reakcije širom Evrope i prve zvanične najave bojkota.
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
Zlatni retriver osvojio je srce TikToka svojom nežnom, ali upornom rutinom. Svake večeri u devet sati podseća ukućane i goste da je vreme za spavanje, držeći u ustima svoju omiljenu igračku.
Džej Ramadanovski preminuo je pre pet godina, a violinista Željko Stefanović Paganini često posećuje pevačev grob i svira za dušu legendarnog Dorćolca.
Bivši rijaliti učesnik Vladimir Tomović nije mogao da pređe granicu Srbije i Crne Gore jer sa sobom nije imao lična dokumenta zbog čega je zamolio za pomoć.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar