Tajkun Dragan Đilas juče je sa bazena luksuznog hotela 'Riksos premijum Tekirova' u turskom Kemeru nastavio da pljuje Srbiju!
Đilas je u pauzama brčkanja na plažama i bazenima de luks hotela sa 'pet plus zvezdica', u kome noćenje u običnoj sobi košta od 400 do 1.000 evra, na Tviteru kritikovao srpsku železnicu i sa svojim pristalicama pisao kako je stanje u Srbiji katastrofalno!?!
Jelena Lengold, jedna od Đilasu bliskih tviterašica, objavila je poruku u kojoj je napisala da je srpska železnica propala, da bi Đilas to odmah podržao, i to pravo sa tajkunskog bazena!
Foto: Informer
"Molim vas, recite mi vi koji se razumete u gradnju, da li je izvodljivo i moguće da nam jednog dana neka normalna vlast vrati Železničku stanicu, sad kad je ovaj podigao sve pruge? Da li ćemo ikada više imati normalnu Železničku stanicu negde u centru grada? Vozove, ikada", napisala je Lengoldova, a Đilas je iz udobne tajkunske ležaljke spremno odgovorio: "Jeste."
Foto: Informer
Odmah potom, kao po komandi, na desetine đilasovskih botova krenulo je da pljuje i psuje sve po spisku tvrdeći kako u Srbiji ništa ne valja i kako je železnica upropašćena i spala je na najniže grane!?! Pritom, niko od njih nije spomenuo činjenicu da se upravo sada najviše u modernoj istoriji ulaže u železnicu; da se sada, a na u Đilasovo doba, gradi brza pruga od Beograda do Novog Sada i Budimpešte; da se sada, a ne u vreme žutih lopova, obnavljaju i grade najmodernije pruge i na severu i na jugu naše države.
Foto: Informer
Komentarišući sve ove navode, potpredsednik SNS Milenko Jovanov kaže da je Đilasa očigledno 'udarila sunčanica'.
- Nemam drugo objašnjenje. Čovek sedi u preskupom hotelu, odakle diriguje armiji svojih botova da o njemu pišu po Tviteru da je pošten i skroman. Istovremeno piše kako bi mogao i desetine hiljada evra da troši na letovanje samo ako poželi, a onda pljuje po Srbiji od čijih se para obogatio... To niko pri čistoj svesti i zdravoj pameti ne bi mogao da sklopi u jedinstvenu misaonu celinu, ali Đilas je, eto, uspeo. Šta zna sunčanica ko je bahati tajkun! - sarkastičan je Jovanov.
Lider Stranke slobode i pravde, tajkun Dragan Đilas čak i dok se brčka u luksuznom hotelu "Riksos premijum Tekirova" u Turskoj nastavlja da pljuje po Srbiji i Srbima
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lider Stranke slobode i pravde, tajkun Dragan Đilas čak i dok se brčka u luksuznom hotelu "Riksos premijum Tekirova" u Turskoj nastavlja da pljuje po Srbiji i Srbima
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.
Republika Srbija je 2012. godine prvi put izdvojila sredstva iz budžeta za lečenje retkih bolesti, u iznosu od 130 miliona dinara. Pre te godine nije postojalo budžetsko finansiranje za ovu namenu.
Najnoviji podaci Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) pokazuju da u pojedinim mestima živa u termometru ne pada ispod 30 stepeni ni u deset sati uveče.
Republički hidrometeorološki zavod izdao je hitno upozorenje na ekstremno visoke temperature koje će nas pratiti i sutra, kada nas očekuju temperature i do 40 stepeni!
U istoriji pravosuđa postoje trenuci kada svedoci, teorije i spekulacije padaju u vodu pred jednim jedinim, neoborivim materijalnim dokazom. Tehnologija, forenzika i digitalni tragovi danas kroje sudbinu optuženih, a neki od najpoznatijih procesa u Srbiji i svetu prelomljeni su upravo u sekundi kada je na sto iznet dokaz koji je promenio sve.
Putevi opojnih droga se ukrštaju u Srbiji jer se nalazi na geografskoj sponi Evrope u Azije, kaže za Informer Marko Nicović, advokat i član svetske Asocijacije šefova policija.
Viši sud u Bijelom Polju ukinuo je oslobađajuću presudu Osnovnog suda u Podgorici od 3. oktobra prošle godine i vratio predmet "Tunel“ na ponovno suđenje.
Prava drama odigrala se večeras u samom centru Novog Sada, kada je izbio požar u Kosovskoj ulici. Prema prvim informacijama, vatrena stihija je zahvatila jedan napušteni objekat, a gust dim je brzo počeo da se širi okolnim ulicama.
Oružane snage Ruske Federacije izvele su seriju snažnih vazdušnih udara na ukrajinske vojne i industrijske ciljeve u Harkovu, koristeći teške razorne avio-bombe tipa FAB opremljene univerzalnim modulima za planiranje i korekciju (UMPK).
Sve je izvesnije da se situacija oko Ukrajine dramatično usijava, a kijevski mediji otvoreno upozoravaju da Belorusija i Rusija možda planiraju "nešto užasno" uz pomoć Kine.
Predsednik Francuske Emanuel Makron danas se ponovo pojavio noseći naočare za sunce dok je čekao na stepenicama Jelisejske palate omanskog sultana Hajtama bin Tarika.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Plaža Glifoneri, koja se nalazi oko 7 kilometara od Limenasa na ostrvu Tasos, predstavlja odličan izbor za sve koji žele da uživaju u mirnom ambijentu i prirodnoj hladovini.
Ako zadobijete opekotine od sunca, važno je da što pre pružite koži odgovarajuću negu. Osim što treba da rashladite kožu i unosite dovoljno tečnosti, oporavak mogu da olakšaju i pojedini prirodni sastojci.
Srbi bruje o vreloj sceni sa Music Week-a kada su se smuvali Indodjija i Đekson, koji je dosta stariji od nje, a malo ko zna da je Đekson drug njenog rođenog brata.
Pevačica Anabela Atijas nastupala je sinoć u Crnoj Gori, a pored njene pojave na bini, pažnju u publici privukla je i bivša članica grupe "Models" Ivana Stamenković Sindi.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.