• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

01.09.2020

13:35

(FOTO/VIDEO) OVO JE OLIČENJE ĐILASOVE VLADAVINE! DOK SE ON BOGATIO, DECA U ŠKOLI U LEŠTANIMA SU IŠLA U POLJSKI TOALET! NIJE MARIO ZA NAŠE NAJMLAĐE!

Vesti

(FOTO/VIDEO) OVO JE OLIČENJE ĐILASOVE VLADAVINE! DOK SE ON BOGATIO, DECA U ŠKOLI U LEŠTANIMA SU IŠLA U POLJSKI TOALET! NIJE MARIO ZA NAŠE NAJMLAĐE!

Podeli vest

Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić objavio je na svom Youtube kanalu snimak na kome se vidi razlika između Đilasove vladavine i današnjeg stanja kada je reč o brizi o najmlađima

Kako se navodi u snimku, za vreme vladavine Dragana Đilasa deca u Osnovnoj školi u Leštanima nuždu su obavljala u poljskom toaletu. 

Da li je i Đilas išao u poljski toalet?! Nije! Jednostavno nije mario za naše najmlađe, za našu budućnost! 

Danas deca koja pohađaju Osnovnu školu u Leštanima uče u najmodernijoj školi i imaju toalet koji je dostojan školskoj ustanovi u 21. veku. 

Ovo je oličenje vladavine Dragana Đilasa. 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set