(FOTO) ACO, SRBINE, NAROD JE UZ TEBE! GRAĐANI DALI PODRŠKU VUČIĆU PRED TEŠKE RAZGOVORE! Predsednik izašao i ZAHVALIO OKUPLJENIMA
Podeli vest
Beograđani su predsedniku Aleksandru Vučiću pružili podršku pred njegov put u Vašington i Brisel
Povicima “Aco Srbine” i parolama “Podrška za Srbiju”, “Podrška Vučiću”, “Narod je uz Vučića”, okupljeni građani su pozdravili predsednika i pružili mu podršku pred put i teške razgovore koji ga očekuju u narednim danima.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta, povodom predstojećih pregovora Beograda i Prištine u Vašingtonu, saopštio je da podržava stav predsednika Srbije Aleksandra Vučića da odbije sastanak s predsednikom SAD Donaldom Trampom ako SAD budu tražile da Srbija prizna tzv. Kosovo.
30.08.2020
15:25
Foto: Objektiv.rs
Predsednik Vučić se zahvalio okupljenim građanima i zamolio ih da veruju u svoju zemlju.
“Hvala vam što ste došli. Sinoć sam još uspeo da saznam da sam kriv i za sve u Crnoj Gori, i to je u redu da budem kriv za sve. Sada idem u Vašington i tamo ćemo da se borimo”, rekao je Vučić.
Foto: Objektiv.rs
Na samom kraju predsednik je poručio građanima da veruju u svoju Srbiju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Podrska predsedniku i puno srece u pregovorima. Znamo da ce uciniti i nemoguce za dobro gradjana Srbije i svoju zemlju. To je predsednik koji voli svoju zemlju i narod a ne Milo koji krivicu trazi u svim drugima osim u sebi!
Sa razlogom narod veruje Vucicu! Zahvaljujuci njemu i dan danas postoji dijalog oko Kosova. Svi su svesni da bez Srbije nema konacnog resenja. Verujemo u najpovoljniji rezultat za nasu zemlju!
Човек који из сваке ситуације зна извући најбоље, човек који својим држањем, ставом, чврстином не да на себе и на своју државу! Лидер на кога смо поносни. Желимо му пуно успеха у САД уверени да ће све протећи у најбољем реду.
Svi dobro znamo da ukoliko se pojavi mogućnost da se u Vašingtonu razmatra statusno pitanje KiM, odnosno priznanje od strane Srbije, naša delegacija na čelu sa Vučićem odbiće svaki dalji razgovor i napustiti sastanak.
Srbi na KiM iz dana u dan, zato sto su za to zainteresovani, prate sta Srbija nakon godina guranja kosmetskog pitanja pod tepih, cini da bi bio osiguran njihov opstanak, i citava Hotijeva "vojska" ne bi mogla da izbrise rezultate predsednika Vucica.
Predsednika VUčića očekuju sastanci u Vašingtonu, želim mu srećan put i mnogo uspeha na sastancima i pregovorima pa da nam po povratku donese lepe vesti za nas i Srbiju.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta, povodom predstojećih pregovora Beograda i Prištine u Vašingtonu, saopštio je da podržava stav predsednika Srbije Aleksandra Vučića da odbije sastanak s predsednikom SAD Donaldom Trampom ako SAD budu tražile da Srbija prizna tzv. Kosovo.
Nemački list Berliner cajtung objavio je da bi gasovodi „Severni tok“ mogli ponovo da budu pokrenuti uz direktno učešće Sjedinjenih Američkih Država, što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio još u decembru 2024. godine u ekskluzivnom intervjuu za Informer televiziju.
Masovni kombinovani udar izveden je tokom noći i jutra na objekte energetske i vojne infrastrukture širom Ukrajine, a vazdušna opasnost proglašena je u svim regionima zemlje od 5.30 časova.
U emisiji Exatlon Specijal bivša učesnica Exatlona Tijana Jović, otkrila je kako su je takmičari ogovarali iza leđa i da joj je smetalo što joj se niko nije direktno obratio.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
U Ulici Dositeja Obradovića ispred broja 33 u Mokrinu pred više od stotinu posmatrača, a i navijača, odigrala se ljuta borba između Kobre Svemirca i Kasijusa Kleja!
Uskoro počinje služenje obaveznog vojnog roka u Republici Srbiji, a tim povodom oglasilo se Ministarstvo odbrane sa jasnim uputstvima i pravilima koje regruteri moraju ispoštovati.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da sarađuje sa guvernerom Luizijane Džefom Lendrijem kako bi Sjedinjene Američke Države poslale bolnički brod na Grenland, navodeći da je cilj pružanje medicinske pomoći stanovništvu tog arktičkog ostrva.
Specijalni američki izaslanik Stiv Vitkof izjavio je da se predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp pita zbog čega Iran nije popustio uprkos rastućem pritisku Vašingtona, dok su nuklearni pregovori između SAD i Irana zapali u zastoj oko ključnih spornih pitanja.
Film "Biće novih leta" premijerno stiže 24. februara, a glumica Tamara Krcunović ističe da je njena junakinja Senka zbog opsesije letovanjem izgubila bliskost sa porodicom.
Vraća se "Igra prestola", serija koja je osvojila svet rušeći pravila televizije pričajući političku drama u kostimu srednjeg veka, ali sada priča o Gvozdenom prestolu dobija pozorišnu adaptaciju koja će publiku ponovo povesti put Vesterosa.
Još za života Petra II kružile su glasine da Pavle nije njegov sin već da ga je Katarina prevarila kako bi, rađanjem naslednika, učvrstila svoje mesto na dvoru. Da li je u pitanju silna želja žene da se ostvari kao majka ili dvorska zavera?
Pevačica Viki Miljković tražila je od produkcije da njen kandidat prođe direktno dalje zbog polomljene noge, na šta se Dragomir Despić Desingerica po cenu prolaza našalio da će svom kandidatu polomiti obe noge.
Pevačica Snežana Đurišić zaplakala je pred kamerama u emisiji "Zvezde Granda", nakon nastupa svoje kandidatkinje koja je osvojila četiri glasa uz pomoć produkcije.
Nakon što je transrodna pevačica Elektra Elit puštena iz zatvora, u javnost je došla informacija kako je do hapšenja došlo nakon što ju je prijavio ugledni biznismen.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar