PRISLUŠKUJU ME I MISLIM DA ZNAM KO STOJI IZA TOGA! Vučić: To je direktan POKUŠAJ DRŽAVNOG UDARA - POČINIOCE ČEKA DUGOGODIŠNJA ROBIJA!
Podeli vest
Prisluškuju me i mislim da znam ko stoji iza toga, izjavio je danas predsednik Aleksandar Vučić i dodao da je to deo pokušaja nekih da na vlast, mimo izbora, dovedu one koji su svojevremeno uništili zemlju
Predsednik je za TV Pink kazao da su to radile domaće službe, ali da je na nadležnim organima da utvrde koje i da li su povezane sa stranim službama.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da ga je sramota što je neko oskrnavio spomenik na Groblju oslobodiocima Beograda, odnosno ugasio Večnu vatru, i da bi što pre trebalo uhapsiti počinioce
31.12.2020
11:14
- Mislim da znam ko stoji iza toga, ali ne bih da izlazim s tim u javnost. Nadležni organi se tim poslom bave, oni će svoj posao da urade - rekao je Vučić.
On je podsetio da su za prisluškivanje predsednika Republike određene dugogodišnje kazne zatvora, posebno kada se to, ističe, radi iz nadležnih organa bezbednosti države.
- To je direktan pokušaj državnog udara - rekao je Vučić.
Mnogi se ujedinjuju da bi uništili zemlju
Istakao je da ga to prisluškivanje nije uzdrmalo zato što zna da nije u stanju da bilo šta ukrade ili da bilo šta uradi protiv Srbije.
- Međutim, to mi govori kako i na koji način se mnogi ujedinjuju u toj nameri da sruše državu i pokušaju da dovedu na vlast one koji su uništili zemlju - istakao je Vučić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsedniče, očekujemo da ovo o prisluskivanju bude potvrdjeno hapsenjima. Da se pokaze da je država jaca od neprijatelja Srbine i kriminalaca. Ko god da je umesan, pa cak i strani obaveštajci moraju biti uhapšeni i osudjenj po nasim zakonima. Nikakva izrucenja . Svima treba pokazati zube ko kod da je davao novac i ko god da ga je uzimao.
Od samog dolaska na vlast SNS-a, se vodi prljava kampanja od ovih nemoćnih koji su uizgubili poverenje naroda. Na Aleksandra Vučić i njegovu porpdicu od momenta dolaska na vlast kao predsednika Vlade pa sve do dans. To čine ljudi samo iz mržnji i ljubomore. Jer nisu u stanju da prevale preko usta, da Srbija pod njegovim napreduje svakim danom. To narod ceni i poštuje i na svim izborima jasno pokazuju.
Prljavi ostaci proslosti mogu sve da rade ali dzaba im bilo. Postenje, cistota, ljubav prema zemlji i narodu, zelja da Srbija bude najuspesnija zemlja na Balkanu i Evropi je nesto sto oni nikad nece razumeti i sto ce ih uvek ostaviti praznih ruku.
Ko god prisluskuje Vucica, radi to sa ciljem da mu pokvari planove i rezultate koje ostvaruje na drzavnom nivou, sto treba sankcionisati i istrebiti u sto kracem roku!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da ga je sramota što je neko oskrnavio spomenik na Groblju oslobodiocima Beograda, odnosno ugasio Večnu vatru, i da bi što pre trebalo uhapsiti počinioce
Informer je došao u posed dokumenta s tajnog sastanka na Filozofskom fakultetu u Beogradu, kom je prisustvovala i grupa profesora, a na kom su se oni, verovali ili ne, otvoreno bavili politikom, dogovarali izbornu kampanju i naredne blokaderske poteze.
Arapske zemlje Persijskog zaliva uputile su Iranu poslednje upozorenje zbog napada na njihovu teritoriju i zapretile odgovorom ukoliko se udari nastave, izjavio je ministar spoljnih poslova Turske Hakan Fidan.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Najprodavaniji hečbek kompanije "Reno" u Evropi jeste "klio", a nova verzija donosi sofisticirani dizajn i napredne hibridne tehnologije, tako da je već omiljeni automobil potpuno osvežen za novo doba. Njegova cena iznosi oko 19.000 evra.
Medicinski radnici Filip i Amer su u selu Đapanov Grob, kod Bijelog Polja, uspešno pomogli trudnici da se porodi kod kuće. Ona je na svet donela zdravog dečaka.
Elvis B. iz Sjenice poginuo je sa još trojicom muškaraca na gradilištu u Beču, kada su se tokom izvođenja radova iznenada urušile građevinska skela, a radnici ostali zatrpani ispod betona.
Dečak ubica, Kosta K. (15) koji je 3. maja pre dve godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , po drugi put će svedočiti na suđenju svojim roditeljima u sredu 25. marta.
Ogroman spisak zločina vezuje se za Vojislava Raičevića, poznatijeg kao Voju Amerikanca, zbog čega ga smatraju i najvećim ubicom beogradskog asfalta. Kažu da tako bogat dosije nemaju ni Sretko Kalinić, ni Željko Maksimović - Maka.
Nakon tri nedelje sukoba, administracija Donalda Trampa započela je razgovore o sledećoj fazi rata i mogućim mirovnim pregovorima sa Iranom, navode američki izvori.
Zamenik kubanskog ministra spoljnih poslova Karlos Fernandes izjavio je da se kubanska vojska sprema za mogućnost vojne agresije SAD i da bi bilo naivno od strane kubanskih lidera da ignorišu mogućnost sukoba.
Iran je zapretio potpunim zatvaranjem Ormuskog moreuza ukoliko američki predsednik Donald Tramp sprovede pretnje o napadima na iranska energetska postrojenja.
Iranska revoluciona garda (IRCG) saopštila je da je u okviru najnovijeg talasa operacije lansirano ukupno 54 rakete, i prvi put četiri jedinice strategijske rakete "Sadžil".
Pevač Savo Perović osvrnuo se na situaciju kada su se Luna Đogani i Marko Miljković našli zaglavljeni na Maldivima usled eskalacije sukoba na Bliskom istoku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar