KOME SMETA JAKA SRPSKA VOJSKA?! Orlić: Đilasovi dušebrižnici kao po komandi skočili na Stefanovića zbog izjave o vraćanju vojnog roka!
Podeli vest
Kao po komandi danas su se podigli svi Đilasovi “stručnjaci” da napadaju ideju o razmatranju mogućnosti vraćanja obaveznog vojnog roka, a zapravo napadaju ideju o jakoj vojsci. Postavlja se pitanje kome i zašto smeta jaka srpska vojska, zapitao se član Predsedništva SNS Vladimir Orlić
Zašto dušebrižnicima na platnom spisku tajkuna smeta opremljena i moderna vojska? Zašto im smeta da Srbija donosi samostalno i suvereno svoje odluke?
Za Dragana Đilasa, Vuka Jeremića i Borisa Tadića, ne samo Vojska Srbije, već cela naša zemlja Srbija oduvek je bila kvazipatriotska besmislica, da upotrebim njihovu jezičku kovanicu. Pokazivali su to u vreme svoje vlasti uporno, kontinuirano i svakim svojim postupkom, zato je svima i jasno otkuda njihovi današnji histerični napadi na ministra odbrane Nebojšu Stefanovića, rekao je narodni poslanik i član GO SNS Aleksandar Marković
02.01.2021
21:16
Narod u Srbiji zna da su ti vajni stručnjaci topili tenkove, terali ljude iz vojske, sistemski je uništavali i slabili.
Jasno je da nikada nisu želeli jaku srpsku vojsku i opremljene vojnike, jer tako bi građani Srbije bili sigurni, a očigledno da za pojedince to nije najvažnije.
Vojska je garant stabilnosti i bezbednosti svake države, iako mnogi prethodnici, isti oni koji su se danas obrušili na ideju o obaveznom vojnom roku, to nisu uviđali. Za razliku od takvih Aleksandar Vučić i Nebojša Stefanović su toga vrlo svesni.
Zato se danas država sa uvažavanjem odnosi prema vojsci, a kao rezultat toga svaki vojnik ima uniformu i nove čizme, zato je plata, u odnosu na 2012. godinu, za oficira povećana za 42%, podoficira 46%, vojnika 41 %, zato se danas vojska oprema najsavremenijom opremom.
Kada sa jedne strane imate "eksperte" koji napadaju vojsku iako im je vrhunac razumevanja teme da vojsku kleveću naglas halucinirajući drogu od kokošaka na vojnom dobru i poturajući kadrove iz dečijih video-igara kao navodni "dokaz" o agresivnom delovanju naših časnih vojnika, a sa druge imate ljude koji u vojsku ulažu, jasno je ko se bori i brine za interese Srbije, svih njenih građana i kome su mir i stabilnost iznad svega.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
kako kome smeta
pre 5 godina
pa onima sto placaju ove izdajnike iz dela opozicije...
Za Dragana Đilasa, Vuka Jeremića i Borisa Tadića, ne samo Vojska Srbije, već cela naša zemlja Srbija oduvek je bila kvazipatriotska besmislica, da upotrebim njihovu jezičku kovanicu. Pokazivali su to u vreme svoje vlasti uporno, kontinuirano i svakim svojim postupkom, zato je svima i jasno otkuda njihovi današnji histerični napadi na ministra odbrane Nebojšu Stefanovića, rekao je narodni poslanik i član GO SNS Aleksandar Marković
Strukture povezane sa porodicom Soroš preuzele su kontrolu nad Mađarskom, poručio je američki preduzetnik Ilon Mask, komentarišući objavu Aleksa Soroša o pobedi opozicione stranke Tisa na parlamentarnim izborima u toj zemlji.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
Nišlijka Hadži Aleksandra Dimitrijević (32) oporavlja se od poslednje, čak sedme operacije koliko ih je, zbog upale debelog creva, imala za nepune dve godine.
Juče se u Velikoj Gorici dogodila velika tragedija kada su pronađena tela majke i njene ćerke. Policija istražuje okolnosti ovog šokantnog incidenta, a oglasile su se i šokirane komšije.
Policija u Beranama podnela je krivične prijave protiv dva vlasnika firme za izgradnju montažnih kuća iz Srbije zbog sumnje da su prevarom oštetili dvoje Beranaca za skoro 70.000 evra.
Protiv ženske osobe u Leposaviću preksinoć je pokrenut postupak za lažno prijavljivanje napada, saopštila je danas policija. Ona je, tvrde, lažno prijavila napad na svoju ćerku.
Spreman sam da žrtvujem sopstveni život ako Sjedinjene Američke Države izvrše invaziju, poručio je predsednik Kube Migel Dijaz-Kanel, naglašavajući da ga pretnje američkog predsednika Donalda Trampa ne plaše i da bi u slučaju nove eskalacije cenu platili svi učesnici.
Američki predsednik Donald Tramp izazvao je novi skandal pošto je najpre brutalno napao papu Lava XIV zbog njegovih stavova o politici Sjedinjenih Američkih Država, a zatim objavio sliku na kojoj je predstavljen u liku Isusa Hrista koji vaskrsava mrtve, što su mnogi protumačili kao otvoreno huljenje na Boga.
Evropski lideri počeli su da čestitaju Peteru Mađaru pobedu na izborima u Mađarskoj, nakon što je stranka aktuelnog premijera Viktora Orbana izgubila od opozicione Tise, a sam Orban priznao poraz.
Holivudske zvezde Danijel Krejg i Rejčel Vajs iznenadili su u petak uveče stanovnike atinskog primorskog predgrađa Glifada, kada su se pridružili tradicionalnoj litiji povodom iznošenja Plaštanice.
Film "Sretenje" u režiji Predraga Gage Antonijevića uskoro počinje sa snimanjem, a pored Nenada Jezdića uloge u ovoj istorijskoj drami dobili su i Vuk Jovanović, Mladen Sovilj, Nikola Pejaković i Denis Murić.
Šarena, ofarbana jaja su neizbežna vaskršnja dekoracija. Uvek se pripremi mnogo više nego što se pojede, te se već sutradan pitamo šta uraditi s njima.
U domu porodice Živojinović praznici se obeležavaju uz mnogo pažnje, topline i porodične ljubavi, a ovog Vaskrsa jedan poseban detalj uspeo je da razneži mnoge.
Bivši učesnik "Exatlona" i influenser Jovan Radulović Jodžir otkrio je neprijatnu situaciju koja se dogodila njegovom sinu Relji u školi, nakon prozivki na račun porodice.
Bivša rijaliti učesnica Ava Karabatić otkrila je jezive detalje iz veze sa nasilnikom koji ju je pre dva pretukao zbog čega je završila u Urgentnom centru.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar